|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Količina obroka
14.3.2011 10:44:17   
Diva1
Trenutno imamo tri obroke goste hrane, zanima me koliko g naj bi bil približen normalen obrok pri 6 mesecih, ker meni poje toliko kot ji dam. Mleko pije samo zvečer pred spanjem in mogoče enkrat dopoldne čisto odvisno kdaj se zjutraj zbudi in je zajtrk. Koliko obrokov mleka je priporočljivo? Se pa ne dojiva.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Količina obroka
14.3.2011 13:48:29   
Precious
Nisem merila nisem tehtala. Kolikor sta oba hotela sta tudi dobila

(odgovor članu Diva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Količina obroka
14.3.2011 13:52:35   
natasarobi
Diva1 - moj je pojedel okoli 150-180 g ponavadi za kosilo, za malico okoli 120-160 g. Pr 6 mesecih sva imela samo 2 obroka gh, ker se tudi doji. Sedaj pri 7,5 m sva še vedno pri dveh obrokih gh. Sedaj bom poskusila s tretjim - zvečer, ampak hodi ob 18-19 že spat.

Pri 6 mesecih naj bi dobil 600-800 ml mleka na dan.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Količina obroka
14.3.2011 14:06:27   
Diva1
To je pa res veliko mleka. Mi smo kmalu začeli z obroki gh zato jih ima že tri in posledično tudi manj mleka.

Hvala za info vsaj okvirno vem koliko pojedo drugi.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Količina obroka
14.3.2011 14:10:54   
Precious
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:VepzYXR5am0J:med.over.net/forum5/read.php%3F46,6258240+koliko+mleka+dnevno+dojen%C4%8Dek&cd=1&hl=sl&ct=clnk&gl=si&source=www.google.si

V to količino mleka se šteje tudi če se  vpire daje mleko,različni izdelki ki vsebujejo mleko itd

(odgovor članu Diva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?