|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vaje za noge
10.4.2011 20:08:20   
floresita
Pozdravljene!

jaz mam en problem.. glede na postavo, mam noge nekako preveč suhe.. Nedavno sem se odločila, da se bom malo ukvarjala s sportom pred poletjem..

Sicer sem nasplosno suha, ampak noge me najbolj mučijo.... nikjer pa ne najdem vaje, ki bi bila koristna za bolj močne noge... vse so za hujšanje....

A mogoče kdo ve, kaj bi mi najbolj ustrezalo (katere vaje) da bi dobila močnejše in lepše noge? Prosim za odgovor... Lep Pozdrav user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vaje za noge
10.4.2011 21:10:06   
Spark
Blagor tebi, takoj zamenjamuser posted image

(odgovor članu floresita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vaje za noge
10.4.2011 22:18:23   
Medea10
Pridobit malo mase oz. mišic je kar težko. Jaz bi nardila tako (po domače); Malo bi se "poredila" potem pa res dost telovadla da bi si okrepila mišice na nogah (počepi, tek, izpadni korak- kar koristi tudi zadnjici...). Upam da sem razumljivo napisala. Jaz se npr. trudim da si povečam zadnjico. Tako kot sem ti napisala. Več jem, se redim, redno športam, delam počepe, izpadne korake. Če se boš zredila noge ne bodo več tako suhe, maščobo, ki jo boš pa pridobila drugod pa boš pokurila... 

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vaje za noge
11.4.2011 9:29:44   
floresita
spark ni tako lepo kot se sliši... =) veš kako mi je nerodno,sram me je oblec kakšne kratke hlače, ker mam res suhe noge.. :D

medea se strinjam s tabo in hvala!
veš,najhujše je od gležnja do kolen,tam je najmanj mase,in se tudi tesko tam zredim.... ;/
Zato bom zdaj veliko jedla,in hkrati delala vaje.. :D

Upam,da bo kaj učinka.. glede na to,da se tesko zredim na splosno.. :D jem jem, in vedno ista kilaza.. :) ;)

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vaje za noge
11.4.2011 9:49:35   
Medea10
Res je težko se zredit, sam z nekaj truda gre.
Meni je pomagala šele nosečnost in to, da sem opustila cigarete, jaz sem bla zelo suha prej, prav grdo suha in končno sem dobila malo oblin. user posted image V noge je pa res težko dobit, to pa tako pač je user posted image

(odgovor članu floresita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vaje za noge
11.4.2011 12:08:12   
Anja25
O blagor vam, ki imate suhe noge, jaz imam pa obraten problem. Na splošno nisem debela, nimam trebuha ali kakšnih maščobnih blazin, a noge, to je pa posebno poglavje. Debele so kot eni hlodi, od riti dol povešeno (hruškasta oblika), kolena debela! No kaj pa bi na to rekle, kakšne vaje so pa za te probleme, če mogoče katera od vas ve. Imam takoimenovane jahalne hlače in verjemite mi, da mi tudi ne bo prav prijetno v kopalkah in kratkih hlačah.
Ah mogoče se pa sekiramo za brezvezne stvari, važno je, da nas te noge nosijo in da so zdrave pa če so debele ali suhe kajne user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vaje za noge
12.4.2011 10:03:30   
floresita
Ja maš prav,da glavno da nas nosijo in so zdrave.. :D

Samo pri tebi je boljše.. Ti maš vsaj maso,da se ona lahko pretvori v misice... :D in nastanejo lepee noge!!!

Jaz pa nimam nobene mase, koscene noge imam.... :) in zello tesko se je zredit v nogee.. :D torej bom jedla jedla jedla in delala vaje za noge.. :D upam da bo pomagalo...

Tebi pa svetujem, če maš voljo do vaj... user posted image da lahko kar začneš vaditi,saj imaš zadosti mase,ki se bo hitro pretvorila v misice ob pravilni vadbi...
Tek,počepi,... so odlične vaje za krepitev nog.. Če te zanima,mi napisi,mam doma ene zelo dobre vaje,katere res učinkujejo in ne rabis nobenih pripomočkov in fitnesa.. user posted image Meni je le problem,da morem dobiti maso in potem se lahko oprimem vseh vadb... user posted image pred tem pa ne morem nič,kost se mi ne bo spremenila v speh in nato v misice heheh user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vaje za noge
12.4.2011 10:06:48   
floresita
Ja se strinjam medea, jaz pa se zanosit ne morem... user posted image
tak da mi drugo ne preostane,bom začela jesti kot nora,in vsak dan vadila le vadbe za noge in par trebusnjakov da mine bo zraso zelodcek.. user posted image

Ko se ze zredim tistih nekaj kg,mi vse gre v zadnjico.... Njo sem ze okrepila,za zdaj je trda in v redu... Noge pa so se vedno moj problem in upam,da bom ta problem pred poletjem rešila... Da bom lahko ponosno oblekla mini krilce.. user posted image
Če pa mine bo uspelo,pa tudi ok.. user posted image se ne sekiram.. heheh

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?