|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko obrokov pri 6,5 mesecih
23.5.2011 21:13:00   
lipikica
naj mi katera pove koliko obrokov naj ima otrok ko ima 6,5 meseca in se se doji in hkrati uvaja gosto hrano? jaz ne vem kako s to gosto hrano, kdaj naj ji dam. delam tako pa ne vem ali je v redu oz. povejte kako vi. zjutraj ok 8.30 se dojiva , ok 12 je kosilo- zelenjava, ko ustane ok 15 se dojiva, ok 16.30 ji dam sadje, ok 18, 19 se dojiva oz ji dam gres ali kaj takega in preden gre spat spet dojenje. ali je preveč, premalo? tist sadni obrok se mi zdi malo pozno pa tudi če ok 18 dobi gres in se doji ok 20 preden gre spat se mi zdi dolgo med obroki dojenja. ali je zadosti le 3 x dojenje v celem dnevu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko obrokov pri 6,5 mesecih
24.5.2011 9:19:29   
m_o_i
pri uvajanju naj bi se sadje dajalo dopoldan, ker zna otroka crvicit ponoci

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko obrokov pri 6,5 mesecih
24.5.2011 18:23:34   
nusi
če prav razumem 3x dojenje in 3x gh? ma to je čisto ok, če dojenčku tako paše, samo sadje se poanavdi res daje dopoldne. Malo si lahko pomagaš s temi tabelami
http://paparica.si/images/6-7nacrtovalecobrokov.jpg  samo tukaj gre res počasi, vidva sta že bolj tukaj  http://paparica.si/images/7-9nacrtovalecobrokov.jpg

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko obrokov pri 6,5 mesecih
25.5.2011 8:45:41   
anajan
Delaj po občutku, da otrok ne bo lačen in vse bo ok. Meni so ob uvajanju goste hrane svetovali, da naj s sadjem kar malo počakam. Najprej naj se navadi na zelenjavo, ker jo sicer otroci pogostokrat zavrnejo, saj je sadje sladko, zelenjava pa ne ravno. In se je splačalo. Danes je vse.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko obrokov pri 6,5 mesecih
25.5.2011 15:01:58   
lipikica
če pogledam dan.- ne vem kam naj ji dam dopoldan sadje- doji se ok 8, 9 zjutraj. ok pol 11, 11 malo zaspi in poldne je kosilo. ob desetih je še malo prezgodo , če je je dla ob 9. ne vem. no ja bomo že nekako skombinirali. hvala

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko obrokov pri 6,5 mesecih
25.5.2011 19:19:34   
nusi
ne obremenjuj se. meni se tudi na začetku ni tako izšlo, da bi tamal jedel dopoldne sadje, ko bo imel več obrokov gh in manj dojenja bo pa lažje. Pri nas je sedaj tako, da ima zajtrk, potem malico - par kosov sadja, kosilo, popoldansko malico - sadje ali zelenjava in potem večerjo, kadar želi vmes kaj poglodat mu dam sadje in je. Prej je pa tudi pogosto sadje dobil šele popoldne.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko obrokov pri 6,5 mesecih
27.5.2011 10:09:49   
Urshy78
pri nas je takole, ima pa skoraj 7 mesecev..okoli petih zjutraj dojenje, okoli devetih zjutraj dojenje, okoli pol enih sadje, okoli pol štirih zelenjava, ob pol osmih dojenje, potem pa spanje..ponoči ga pa dojim kakor je..od enkrat do trikrat na noč..

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?