|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Epiduralna v Kranjski porodnišnici
27.5.2011 11:52:46   
marjetka1975
Pozdravljene!

Mene pa zanima, če je katera med vami v zadnjem času rodila v Kranjski porodnišnici z epiduralno analgezijo. Predvsem me zanimajo vaše izkušnje, kako ste bile zadovoljne.

Hvala in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
27.5.2011 13:38:12   
lealan
Mene zanima ali je možno dobiti EA 24ur na dan,
ali samo v dopoldanski izmeni (tako kot imajo
nekatere P)?
lp

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
27.5.2011 13:40:17   
pety78
Jaz sem rodila v Kranju z EA sicer bo julija že 3 leta. Je na voljo 24 ur na dan, takrat proti plačilu, kako je pa sedaj, pa ne vem.

Povem lahko le to, da sem bila z vsemi uslugami izredno zadovoljna.

_____________________________



(odgovor članu lealan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
27.5.2011 13:43:55   
birdy
Rodila sem decembra, EA je na voljo 24 ur na dan, stane okol 100 eur (na koncu sem mela CR tko da nisem rabila plačat zato ne vem čist točno). Sicer pa je bil pri meni verjetno kanal neki zafušan in mi ni najbolje prijelauser posted image  Malo že, prav veliko pa ne. Kakšnih posledic zarad EA pa nisem mela.


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
27.5.2011 16:36:14   
marjetka1975
EA v Kranju je na voljo po sistemu 24/7, vsaj tako je bilo meni rečeno cca 2 meseca nazaj. Zaenkrat je še plačljiva, cena je 110 EUR.

Birdy, kdo ti je pa dal ea, če se slučajno spomniš?

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
30.5.2011 17:42:32   
betricija
jaz sem tudi decembra dobila EA in je na voljo 24/7 razen baje za božič in novo leto. ker sem prišla rojevat ponoči je mož rekel, da je videl anesteziologa, ki je prišel oblečen in z torbo, zgledalo je,kot da so ga poklicali in je prišel od doma. mi je pa samo anestezijo in injekcijo dala ena ženska, ki ni čisto dobro govorila slovensko po navodilih tega anesteziologa. meni se tudi zdi, da ni čisto najbolj bolela, ker ko sem se ulegla na bok me je bolelo, da sem skoraj bruhala, pa tudi sami popadki sem kar lepo predihavala in moram rečt, da se zadnje ure kaj preveč ne spomnim.razen ko je punca ven prišla.sem pa prvič rodila, tako da ne vem kako zgledahjo popadki brez EA. plačala pa 110€.

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
6.6.2011 5:44:38   
ines82ka
Tudi mi smo zdej dobil informacijo da je EA dosegljiva 24/7...Fajn je da tut če je ne mislš vzet da maš s seboj že podpisano in izpolnjeno izjavo ker verjetno si nobena ne želi potem, ko jo že vse boli izpolnjevat obrazcev...
Je pa res da potem anesteziolog od primera do primera odloči, če bo EA sploh še "prijela" do časa...
Jst obrazce bom imela s seboj potem bomo pa vidl...Sicer me tista igla prou nč ne mika in sem trenutno odločno proti ampak bomo vidli kako bo z bolečino;)...Upamo da ne bojo potrebni nobeni "dodatki"....user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
22.6.2011 12:59:34   
Anonimen
Ali lahko katera še bolj natanko napiše kako poteka EA?

Ali te ful boli ko ti rinejo tisto iglo v hrbet? Kako pa je potem ko ti mrajo tisto iglo še ven vlečt?

Jaz bi takoj imela EA, vendar me je res strah tiste igle v hrbtu ... zato bi lepo prosila, če bi lahko katera maljo bolj podrobno opisala ta postopek ...

Hvala... pozdravčki ...

(odgovor članu ines82ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
22.6.2011 21:00:30   
betricija
mene ni strašno bolelo. čutiš vbod.kot bi ti kri jemal.meni so mogli še enkrat popravljat.torej, ven in nov vbod.sam res, nič ne boli, ko ti ven vzamejo pa itak ne veš, ko se vse vrti okoli štručke. se sploh ne spomnim, kdaj so mi iglo ven vzel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
22.6.2011 21:01:34   
betricija
drugače pa se mi zdi, da je na internetni strani kranjske porodnišnice video o EA.poglej, je zanimiv in boš videla kako poteka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
24.6.2011 17:10:40   
marjetka15
Pozdravljene,

jaz sem v nedeljo 19.6 rodila v Kranjski porodnišnici z EA.
Bila sem izredno zadovoljna, mi je super prijela in res nisem čutila popadkov, samo pritisk čutiš, ko se dete spušča dol.

Ko ti dajo EA pa ne boli čisto nič, res, kot da bi ti kri vzeli. Jest sem bila ful presenečena, in ko je rekla da je konc, da je notr, sm vprašala če je to to.
Ker res čisto nič ne boli, no vsaj mene ni. Ko so mi jemali kri iz arterije me je 100x bl bolel...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
1.7.2011 13:04:18   
marjetka1975
No pod to izjavo se tudi jaz podpišem :)
Sama sem tudi junija rodila v kranjski porodnišnici z epiduralno, zdravnica je bila odlična, bolelo pa res ni nič, vbod kanile me je bolj bolel kot pa vstavitev epiduralne. EA priporočam vsem, ki imate nizek prag bolečine ( kot ga imam sama). na voljo je po principu 24 ur/dan 7 dni v tednu, cena je pa 110 eur.

Srečno vsem, ki vas porod še čaka!

lp,
M

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
15.7.2011 19:49:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marjetka1975)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Epiduralna v Kranjski porodnišnici
16.7.2011 9:48:08   
ahja
Jaz je nisem prejela, ker sem bila odprta 8 cm, moja kolegica pa jo je dobila, čeprav je bila prav tako odprta 8 cm user posted image

Veliko sreče z izmeno babic! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?