|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maslo, olje
27.5.2011 13:29:25   
andrejkica
Pozdravljene punce,

imam eno vprašanje :)
Kdaj ste svojemu dojenčku dale v hrano kaj masla, olja (da ni tako pusto) :))

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maslo, olje
27.5.2011 15:18:33   
Zoja Lara
Jaz se ne spomnum točno, ampak po moje lahko že po 6. mesecu daš recimo v pire krompir malo masla.

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu andrejkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maslo, olje
27.5.2011 16:25:21   
Dashenka
Pri 6m

(odgovor članu andrejkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maslo, olje
27.5.2011 19:01:01   
tjasaoasis
Po nasvetih patronažne naj bi z mlečnimi izdelki kot so skuta, maslo, jogurt ipd. začel nekje pri 9 mesecih. Jaz sem s tem začela pri 8 in sicer sem ji kot prvo stvar naredila špinačo na maslu. Glede olja pa se svetuje, da se že ob uvajanju goste hrane t.j. od 6 meseca naprej v zelenjavne kašice doda žlička olivnega ali kakšnega drugega zdravega olja.



(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?