|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čišča po porodu
22.6.2011 13:22:00   
jaz5
Danes sem 12 dan po porodu. 10 dan sem imela cel dan samo mal izcedek rjavkaste barve, 11 dan pa zopet krvav, ampak me veliko . Potem sem imela danes spet krvav izcedek. Prav čutim ko priteče kri. Babica je rekla da nebi smela biti sveža kri in naj grem k svojem G na pregled.
Kaj menite ve? Po 1. in 2. porodu sem dlje časa imela čiščo kot sedaj kaže. Jaz menim da ni nič narobe. Je samo kri brez kakršnih koli kosov in strdkov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čišča po porodu
22.6.2011 13:47:30   
mamicaaa
Pri meni je bila čišča bolj krvava ponavadi takrat, ko sem pretiravala z delom in sem premalo počivala, tudi še tretji teden po porodu se mi je kak dan zgodilo, da je bil izcedek krvav.
Po moje ni nič narobe, mogoče res malo premalo počivaš.


_____________________________

Sara 2010
Hana 2012

(odgovor članu jaz5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čišča po porodu
22.6.2011 14:07:23   
naja17
Pri meni je bla včasih sveža kri, kak dan nič, pol tist rjavkast, pa spet sveža kri... Na pregledu pri G, 6 tednov po porodu pač, je blo ugotovljeno, da mi je ostal polip... Lej, če se ne počutiš dobro, se pojdi pokazat, lahko pa pčakaš, da boš mela redni pregled, pa boš takrat videla... Meni se je vse skup ustavlo šele teden dva po pregledu...

(odgovor članu mamicaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čišča po porodu
22.6.2011 14:11:05   
Doll
Jaz sem tudi tako imela.Čist normalno

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čišča po porodu
22.6.2011 18:12:07   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mamicaaa

Pri meni je bila čišča bolj krvava ponavadi takrat, ko sem pretiravala z delom in sem premalo počivala, tudi še tretji teden po porodu se mi je kak dan zgodilo, da je bil izcedek krvav.
Po moje ni nič narobe, mogoče res malo premalo počivaš.



enako

(odgovor članu mamicaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?