|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za vse novopečene nosečke
19.8.2005 9:08:41   
buškica
Ker je taka invazija nosečk misilm, da je lepo če odpremo temo samo zanje in jim vsem skupaj na enkrat ČESTITAMO!!!!!!!!!!!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
pAZITE nase in na svoje :duda:

lp buškica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   za vse novopečene nosečke
19.8.2005 9:19:30   
NMJ
Se pridruzujem. Vsem :nosecka: res velike CESTITKE :bravo::bravo::bravo: . Pazite nase in na svoje :duda: ter uzivajte najlepso nosecnost 9nebesa.
Upam, da je tudi nam kaj ratalo ta mesec, ki je bil :sloncek: ocitno tako ploden:)

LP in za vse :angel:

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   za vse novopečene nosečke
19.8.2005 9:30:05   
lizbona
:metulj:jaz sem nova od včeraj in si sploh nisem predstavljala, da je na teh forumih tako prijetno "vzdušje", zato ful hvala vsem. pa za vse lepe želje...
:metulj:

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   za vse novopečene nosečke
19.8.2005 9:51:17   
Tayda
Tudi jaz Č:bravo:E:bravo:S:bravo:T:bravo:I:bravo:T:bravo:A:bravo:M VSEM NOVOPEČENIM kar skupaj ker sem manjkala en dan.....

Komaj čakam, da se vam pridružim!

lp

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   za vse novopečene nosečke
19.8.2005 10:25:47   
DrejcDrejc
Hvala punce! Jaz pa tudi ostalim čestitam - držim pesti, da bomo vse imele zdravo nosečnost in bo aprila polno novih najlepših bebic na svetu!

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   za vse novopečene nosečke
19.8.2005 12:11:36   
Anonimen
Ja, sem bila totalno prijetno presenečena, koliko je novih nosečk. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Čestitke vsem skupaj!

(odgovor članu buškica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   za vse novopečene nosečke
19.8.2005 12:47:12   
Katjusa
Punce hvala vam za vse cestitke res je lepo ko ti toliko sotrpink cestita iz srca. Cudovit obcutek.... Hvala vam zlate ste ostante take za vedno!!

Vsem zelim da se nam cimprej pridruzite:)
Za vsako ena :rozica::rozica::rozica::rozica:

Lep pozdrav Katja

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   za vse novopečene nosečke
19.8.2005 20:17:56   
vika1
ČESTITKE VSEM SKUPAJ,še v mojem imenu!!!!!!!!!!!!!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:


:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   za vse novopečene nosečke
19.8.2005 20:46:05   
metka11
Iskrene čestitke vsem srečkam :nosecka:. Upam, da vam bomo tudi ostale kmalu pridružile. Za naju ta mesec ni bil srečen, ker bo :hudicek: vsak čas prišla. Sicer se full čudn počutm, full mam težo v želodcu, jajčniki me špikajo stalno, pa sem naredila BC mini dva dni pred :hudicek:, pa je bil negativen. Tko da gremo drug nesec v nove boje.

Še enkrat iskrene čestitke.:rozica::rozica::zajcek::zajcek::rozica::rozica:

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?