|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pipa za kuhinjo
26.7.2011 9:40:36   
Poka
Sem se že preselila - je bilo urgentno user posted image  in imam že novo kuhinjo, že skoraj dva meseca, ampak je bil tempo tak, da ni bilo ne časa, ne volje, da nabavim umivalnik in pipo... Ker pipa, ki jo hočem, pri nas stane od 400 do 500 EUR, v Nemčiji pa 170, s poštnino 200, je logično, da jo bom naročila tam... Problem je, da ne znam dobro nemško, ampak to je nekako še šlo, ampak potem sem ugotovila, da sta dve vrsti pip - ene za visokotlačne sisteme ene pa za nizkotlačne. Pri nas voda ne teče pod velikim pritiskom, a to potem pomeni, da rabim pipo za nizkotlačni sistem ali je vseeno? Razlikujejo se v ceni, pa gre na videz za isto pipo, ne bi pa rada naročila narobe...

Upam, da mi katera zna pojasnit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pipa za kuhinjo
26.7.2011 10:36:02   
Anonimen
Imaš pod pultom bojler? Potem rabiš nizkotlačno pipo. Ta ima tri cevke, ker voda, ki pride po cevi iz zidu, gre preko bojlerja.

Če pa bojlerja nimaš pod pultom, rabiš visokotlačno, ta ima dve cevi, ki jih priključiš na dovode vode na steni. Visokotlačnih pip je tudi precej več na voljo.

Je zdaj bolj jasno? user posted image

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pipa za kuhinjo
26.7.2011 11:19:01   
Poka
Oooo hvala za pojasnilo, nimam bojlerja user posted image  Direkt bi sfalila, ker sem mislila, da zato rabim nizkotlačno user posted image  So bile neke slikice, pa si jih nisem znala pojasnit, ja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pipa za kuhinjo
26.7.2011 11:22:33   
Anonimen
user posted image Bi pa še en podpultni bojler kupila, bi bilo še vedno ceneje kot nakup samo pipe v Slo (predvidevam, da Blanco?).

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pipa za kuhinjo
26.7.2011 13:40:51   
Poka
Ja, ta je Blanco. Čeprav obstaja možnost nakupa Grohe Minta ali podobne - podoben dizajn. Ne mislim komplicirat, pravijo, da je Blanco ful naj in oh in sploh, ampak mislim, da reklama veliko naredi... Mislim pa, da so vse te kvalitetne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




služba po porodniški
Michonne RR

Ali ste/boste po končani porodniški odšle v službo?

Da (96%)

Ne, ostala sem/bom doma (4%)


Število vseh glasov: 28

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!