|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   10-mesečnica bi se samo dojila...
3.8.2011 21:51:27   
lejla19
Pozdravljeni! Me zanima če ima katra mamica podobno izkušnjo, da GH ne gre in ne gre. moja punčka bi se pri 10 mesecih namreč rada še vedno bolj ali manj dojila. kuham ji najrazličnejše stvari, če ji je všeč,poje par žličk,če ne,pač nebo jedla. me prav skrbi če dobi dovolj hrane,ker poje res minimalno. tudi sadje je začela zavračati,jaz pa brez ideje kaj naj... ponoči se x-krat zbuja in bi se dojila, poskušam vztrajati,da nebi,ampak je tak jok, da dam zizo in je ok. na zadnjem pregledu mi je P rekla, da ima malo slabšo kri, in da naj ji dajem več solate, rdeče pese,itd..pa ni varjante da karkol spravim vanjo.. po vrhu pa še brez zobkov, in težko je npr. solatouser posted image se mi zdi,da sem že čist zagrenjena s to hrano :(( upam,da se najde kakšna mamica s podobno izkušnji, da me malo potolaži user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
3.8.2011 23:17:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lejla19)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
4.8.2011 0:55:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lejla19)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 10-mesečnica bi se samo dojila...
4.8.2011 11:22:28   
t5t6
Naša najmlajša je bila taka. Z uvajanjem GH sem priočela pri 6 m pa je pojedla največ eno žličko in še to je vse spljuvala, zelo postopoma je pričela jesti, bila je več al manj ves čas na joški. Ampak vseeno je zelo lepo napredovala, ni imela slabe krvi in bila je zdrava. Pri 14 mesecih ko sem pričela delat in jo je začela čuvat moja mama, sem bila prav zaskrbljena, kaj bo ta otrok pojedel čez dan in kako bo brez dojenja. Bilo je dosti boljše, saj ko je ugotovila, da dopoldan ni joške je pričela jesti praktično vse. Tako, da ne obuupaj, ponujaj majhne obroke, čimbolj kakovostne, in večkrat na dan. Tudi v eni žlički lahko dobi nakaj vitaminov, če je v njej taprava hrana. Boš videla kar na enkrat bodo šle stvari na boljše .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 10-mesečnica bi se samo dojila...
4.8.2011 21:01:40   
m_o_i
za zacetek in takoj preberi knjigo "moj otrok noce jesti"
nadalje: Elias je vedno eno in isto hrano(samo kosila so vsak dan razlicna; zajtrk, vecerja in malici so vsak dan enaki), sadja ni niti poskusil vec od nekje sestega meseca, po enodnevni virozi z bruhanjem in driskanjem cel teden ni jedel NIC(pa se mleko max 100 ml na obrok) in je imel hemoglobina 143... je P kr debelo pogledalauser posted image

v omenjeni knjigi bos prebrala nekaj dejstev(ki po rahlem premisleku drzijo kot pribita!) in postalo ti bo jasno, kaj "delas" s svojim obupom in trudom na zive in mrtve v zelji, da poje koscek solate...



_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 10-mesečnica bi se samo dojila...
5.8.2011 12:27:20   
dskubin
Naša tasrednja. Tam do 11 meseca bi se samo dojila, pojedla je čez dan vsega par žličk, poskušala in nakuhala sem pa vse živo. Pa me je tudi že skrbelo kaj bo, ko bom šla v službo. No, pa je kar en dan začela jest, sicer tudi dandanes pri 4ih ni ne vem kakšen jedec, ampak vsaj poskusi pa večino stvari, ki jih dobi na krožnik. Nikoli ni bila bolehna, prej bi rekla, da je zelo zdrav otrok. Eni so pač samosvoji ;)

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?