|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Atletska šola Brigite Bukovec
13.8.2011 13:27:51   
Julija08
Razmišljam, da bi septembra vpisala sina v atl. šolo BB. Star je 3 leta in ful živahen. Zdi se mi, da bi bilo to fajn, ker počnejo ful različne stvari in ni strogo usmerjeno v eno disciplino.

Pa ful je rad med otroci in rad čimbolj divja...

Ali je kateri od vaših otrok že obiskoval to šolo in kako mu je všeč???

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Atletska šola Brigite Bukovec
17.8.2011 11:39:35   
felicia
to tudi mene zanima, jaz bi našga tudi dala v kakšno dejavnost star je pa 4 leta

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Atletska šola Brigite Bukovec
17.8.2011 12:10:10   
Julija08
Joj, a res ni nobene mamice, ki bi imela otroka vpisanega k BB???user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Atletska šola Brigite Bukovec
25.8.2011 14:16:21   
Hope2
Pred leti sem jaz v eni izmed teh atletskih šol učila. Takrat je sistem bil tak, da se te prešolske otroke bolj usmerja v igro, tu ni neke atletike- se sicer seznanijo z disciplinami, ampak povdarek je na igri, aktivnosti, druženju...torej igrajo se tudi gnilo jajce, lovijo, arzni štafetne igrice- tekmujejo....
Čim bolj divjauser posted image , tega tu ni, no ne vem kaj sploh za tebe pomeni divjanje. Gre za ubogljivost in disciplino, ne morejo biti razposajeni in divjati, ker motijo druge- je več skupin, ker se lahko poškoduje- lahko tudi ovirice preskakujejo. tREBA JE TUDI VEDET, da je to individualni šport, kar pomeni, da je v skupini več otrok in je treba tudi počakat, da ostali izvedejo vajo.
Odnese pa otrok veliko od tega- disciplino, tekmovalnost, socializacijo, strpnost...

Poznam otroka (vpisali prav v BB šolo pred 3 leti) ki je zelo rad tekal, starši so pričakovali, da se bo zdivjal, da bo tekel okoli stadiona- misleč bo pravi atlet... da ne bo pomote, tudi otrok si je to želel...pa so po 1 mesecu otroka izpisali- ker se je dolgočasil in ni dobil željenega. Pri takih malih otrocih ne gre za vzbujanje atletskih apetitov- ampak igro in druženje ter skozi okolico in ljudi spoznavanje čare atletike

Pravim pa da je to bilo pred leti, zdajle pa že 10 let nisem stopila na stadion.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 25.8.2011 14:27:50 >

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Atletska šola Brigite Bukovec
5.9.2011 13:41:00   
felicia
no naš 4 letnik gre naslednji torek na poskusno pa bomo videli kako bo. Vi ste se odločili da gre?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Atletska šola Brigite Bukovec
9.9.2011 9:16:50   
Julija08
Tudi mi imamo v torek poskusno, potem bomo pa videli, če mu bo všeč.

Čeprav prvič pomoje še ne bomo videli, po enem mesecu bo pa že jasno....


(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Atletska šola Brigite Bukovec
14.9.2011 8:06:06   
felicia
No mi smo bili včeraj in mu ni bilo pretirano všeč, ker on bi rad več tekel. Všeč mu je bilo tek čez ovire pa vožnja avtomobilov - torej vse kar se tiče teka ostale igrice mu pa niso bile všeč in je rekel, da on ne bi več šel.user posted image  Tako, da ga ne bomo sili.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Atletska šola Brigite Bukovec
14.9.2011 8:21:36   
Zala01

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Joj, a res ni nobene mamice, ki bi imela otroka vpisanega k BB???user posted image user posted image user posted image



Moj fantek je hodil 2 leti, prvič pri 3 letih, drugič pri 4. Lani ga nisem več vpisala, ker nam terminsko ni zneslo zaradi službe. Je pa tam res zelo užival in tudi ogromno pridobil na fizičnem razvoju.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Atletska šola Brigite Bukovec
26.9.2011 18:41:36   
Julija08
Tudi mi ga nismo vpisali, ker mu ni bilo všeč. Mogoče je še premajhen, bomo poskusili drugo leto.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?