|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VODA
21.8.2005 19:49:36   
anitaa
Hojla! Zanima me do kdaj ste prekuhavale vodo za mleko in čaj?Mi uporabljamo Julijano in še vedno jo prekuhavam.Tamala je stara 4 mesce.:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   VODA
21.8.2005 20:01:53   
Anonimen
nikol nism prekuhavala flaširane vode, sej mislm da je neoporečna, v glavnem smo pa do 8. meseca uporabljali vodo iz pipe prekuhano, pol pa nč prekuhane

lp, lara

(odgovor članu anitaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   VODA
21.8.2005 20:01:56   
ursk@
Kupljene vode sploh nisem prekuhavala, le segrevala.

(odgovor članu anitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VODA
21.8.2005 20:36:24   
Anonimen
kupljene vode tudi jaz nisem nikoli prekuhavala, tisto iz pipe pa sem prekuhavala do sedmega meseca in pol, potem pa ne več.

lp

(odgovor članu anitaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   VODA
21.8.2005 21:20:36   
Marogica
Mi smo prekuhavali vodo do 6-7 mes starosti, vendar vodo iz pipe.Od takrat dalje dajem vodo iz pipe-neprekuhano. Flaširane vode ne uporabljamo, razem če gremo na izlet ipd..

(odgovor članu anitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VODA
21.8.2005 21:31:02   
babylove
Pri prekuhavanju usteklenicene vode ni vprasanje neoporecnost, ampak so vecinoma prevec mineralizirane, zato jo je fino prekuhat.

(odgovor članu anitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   VODA
22.8.2005 6:59:30   
CUKRČEK
Nikoli nisem prekuhavala vode....ne kupljene in ne one iz pipe. Pa je dete še vedno živo in zdravo.

(odgovor članu anitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   VODA
22.8.2005 7:15:40   
saratanja
Vodo iz pipe smo prekuhavali samo prve mesece..točno ne vem meseca. Smo pa nehali, ko sem ugotovila, da mali vselo pije vodo iz banje v kateri se kopa.očitno mu ni nič škodilo.

(odgovor članu anitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   VODA
22.8.2005 7:34:54   
Anonimen
hmmm..se mar minerali uničjo s temperaturo? js sem mislna da se uničjo sam bakterije??

lara

(odgovor članu anitaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   VODA
22.8.2005 7:50:13   
babylove
Lara, zakaj pa je potem prekuhano sadje in zelenjava manj bogato z vitamini?

(odgovor članu anitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   VODA
22.8.2005 9:25:28   
Anonimen
minerali in vitamini so neki druzga. js si minerale predstavlam kot neke kamnine :) oz nežive zadeve k jih nč ne ubije??!! sej ne vem a prov razmišlam al ne?


(odgovor članu anitaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   VODA
22.8.2005 13:31:42   
puncica
do 8-9 mesca, nikol pa nismo uporabljal ustekleničene le tisto s pipe

(odgovor članu anitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?