|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MIni zoo land
3.9.2011 19:08:33   
Evica22
Pozdravljeni. Ker se nam obeta jutri še en lep dan, razmišljamo o izletu, ki bi bil pisan na kožu našemu triletniku. Na internetu sem naletela na Mini zoo land Slovenske Konjice. Spletna stran obljublja veliko, zanimajo me pa še izkušnje tistih, ki so tam dejansko bili. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MIni zoo land
3.9.2011 20:26:57   
ajataja
Ni veliko nekaj pa je.Je lušno za pogledat,ampak ni za celodnevni izlet mi smo v uri in pol obhodili petkrat iste stvari,ker pač ni veliko.Se splača it pogledat,ampak kot pravim če ste bolj od daleč je fajn da si še kaj drugega najdete na tistem koncu,da se splača it od domauser posted image

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MIni zoo land
3.9.2011 23:39:51   
Katrin
Nam je bilo super!user posted image

Več si lahko preberete tu:
http://www.ringaraja.net/clanek/nepozaben-dan---mini-zoo-land_4684.html

Lep dan user posted image


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MIni zoo land
5.9.2011 10:39:43   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Katrin RR

Nam je bilo super!user posted image




Tudi nam, je bil pa to res postanek na poti, za celodnevni izlet je res malo premalo. Drugače pa lepo, vredno ogleda.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MIni zoo land
5.9.2011 12:10:19   
emina83
No, jaz bom pa rekla takole:
Ambient kot tak je res lep, ampak mali. Vse skupaj prehodiš in vidiš v dobre pol ure. Kar mi je pa najbolj mim, je pa to, da je vsaka animacija plačljiva. Vstop sam je 4 eur za odrasle, 2 eur za otroke. Že na vhodu prodajajo v 2dcl lončkih malo krme za aro, ali pa za koze - 1 lonček 1eur. Jezdenje ponija-1krog po taki mali njivici 2 eura, ˝izposoja loka in pušic za 10min˝ 1 (ali celo 2)eur. Ena vožnja po žičnici v takem malem krogu 1 eur na osebo.

Ma ne vem no. za tak mali ambient se mi zdi to malo drag špas.Če imaš 4 člansko družino, si v dveh urah kr hitr ob 40-50eur, če seveda otrokom vse to privoščiš. + da spiješ kak kofe v baru spredaj... se kr hitr everčki seštevajo.

Jaz osebno za isti denar grem raje na celodnevni izlet v LJ ZOO, ali pa ZG ZOO, ali pa kopat se v kake toplice za cel dan. Mi več ne bomo šli tja, prav gotovo. Za velik dnarja, mal muske - tak se pa ne grem.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MIni zoo land
5.9.2011 13:41:42   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: emina83

No, jaz bom pa rekla takole:
Ambient kot tak je res lep, ampak mali. Vse skupaj prehodiš in vidiš v dobre pol ure. Kar mi je pa najbolj mim, je pa to, da je vsaka animacija plačljiva. Vstop sam je 4 eur za odrasle, 2 eur za otroke. Že na vhodu prodajajo v 2dcl lončkih malo krme za aro, ali pa za koze - 1 lonček 1eur. Jezdenje ponija-1krog po taki mali njivici 2 eura, ˝izposoja loka in pušic za 10min˝ 1 (ali celo 2)eur. Ena vožnja po žičnici v takem malem krogu 1 eur na osebo.

Ma ne vem no. za tak mali ambient se mi zdi to malo drag špas.Če imaš 4 člansko družino, si v dveh urah kr hitr ob 40-50eur, če seveda otrokom vse to privoščiš. + da spiješ kak kofe v baru spredaj... se kr hitr everčki seštevajo.

Jaz osebno za isti denar grem raje na celodnevni izlet v LJ ZOO, ali pa ZG ZOO, ali pa kopat se v kake toplice za cel dan. Mi več ne bomo šli tja, prav gotovo. Za velik dnarja, mal muske - tak se pa ne grem.


To je pa res, čisto vse se plača. In to zna na koncu res fajn zmanjšat družinski proračun. Naš tamali je samo živali malo pogledal, pa koze sva futrala, ostalo pa mu ni bilo zanimivo. Aja, pa na pijačo tud nismo šli, ker ni bilo prostora. Zato pa sem finančni vidik tega izleta zanemarila, sedaj ko sem pa tale post prebrala sem se pa spomnila. Men je tud boljš it na celodnevno kopanje kot še enkrat tja, ni primerljivo. Ampak sto ljudi. sto čudi.user posted image user posted image

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MIni zoo land
5.9.2011 15:21:53   
Evica22
hvala za vse informacije. Smo res raje šli v Logarsko dolino in nam ni žal. Mini zoo land pa bomo obiskali, če bomo ravno na tistem koncu.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MIni zoo land
6.9.2011 9:16:10   
Angel_Tian
Sem Konjičanka in sem bila samo enkrat v tem mini zooju.
PRVIČ IN ZADNJIČ in definitivno nikoli več user posted image user posted image
Premalo za videt za take denarje, tista hrana za fujtranje je itak čisto predraga, poleg tega so boge živali že site vsega.
Tavečji hec pa je pri nas bil to, da si je sine sicer zelo rad pogledal živali in streljal z lokom, ampak najbolj pa je užival na gusarski ladji, ki je pri vhodu in ta pa je bila brezplačna user posted image user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MIni zoo land
6.9.2011 16:04:49   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian

ampak najbolj pa je užival na gusarski ladji, ki je pri vhodu in ta pa je bila brezplačna user posted image user posted image



Vidiš kako lepo in racionalno vzgojenega sina imaš, že sedaj ve kaj je smotrno. Kaj šele bo. Ta mora it v politiko, da reši kar se rešit da.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MIni zoo land
9.10.2011 21:29:38   
talent
Mi smo tam bili danes. Bilo je zelo lepo. Domiselno je urejeno, veliko je zanimivih in različnih živali. Bile so prijazne, se pustile božati, kljub ne preveč lepemu vremenu so bile družabne. Naše dete je zelo uživalo, res si lahko narediš lep izletek.

Tja gremo še kdaj. Nič ni predrago, ko vidiš iskrice v očeh tvojega otroka.


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?