|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koiko $ za v prvi razred
22.8.2005 16:13:44   
lin
Punce,
prijateljico zanima kolko povprečno ste zapravile vse skupaj za prvošolčka.Drugo leto bo tudi njena punčka začela obiskovati prvi razred pa je rekla da jo malo zanima kako in kaj.
hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koiko $ za v prvi razred
22.8.2005 16:59:49   
Gina
Jaz sem za 2 otroka, brez torbic in copat, dala 50000.- (2. in 4. razred). Saj si mislila šolske potrebščine, a ne? Mislim, da je od tega za Lano (2. razred, ki ima skoraj enake zvezke in knjige kot 1.), dala samo 15.000 ali max 20.000 - pa ne vem če, ta večji je imel več kot še enkrat toliko robe. Sem pa govorila s prijateljicami, ki imajo otroke v višjih razredih (7.-9.), pa dajo samo za del. zvezke med 30.000 in 50.000 za enega + vse ostalo, ki je cca 20.000 - 30.000, to pa je veliko. Pa nikjer ni dosti manj. NI poceni tale šola!:((

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koiko $ za v prvi razred
22.8.2005 20:04:53   
lin
Ja res ne,me je skoraj kap ko sem v Mullerju videla šolsko torbo za 35.000,ja prav ste prebrale 35.000

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koiko $ za v prvi razred
23.8.2005 7:49:34   
kimba
Pri meni gre sin letos v prvi razred. Za delovne zvezke sem dala 9.500 SIT, zvezke, puščico in ostale stvari sem dala 6.000 SIT in torba, vrečka za copate, vrečka za športno opremo sem dala 9.000 SIT in šolski copati so me prišli 1.100 SIT (nimamo pa nobenega učbenika). To je za OŠ Rodica, vendar ti povem da imajo vse šole drugače (npr. OŠ Venclja Perka Domžale je komplet delovni zvezki zvezki in ostale stvari prišlo kolegico 14.000 SIT, vendar brez torbe in knjige, ki jo bo dobila iz učbeniškega sklada, V OŠ Radomlje pa je kolegico prišlo vse skupaj 35.000 SIT).

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koiko $ za v prvi razred
24.8.2005 7:44:25   
dejčka2
Mi smo dobili položnico za 21000, to je vse razen torbe,peresnice in copatov.
Kupile sma torbo za 4.500, peresnico za 1000, in copati 700.
V papirnici me je prodajalka prepričevala s torbo za 20.000, da jo bo lahko nosila 3 leta, da je kvalitetna, da ima oporo in je podložena, ko pa sem ji dala torbico nahrbet, pa jo je kar nazaj potegnilo, s tem da ji je na vsaki strani gledala ven za kakih 10 cm.
S tem da jo bomo vozili v šolo in da torbice puščajo tam, res nevem čemu služi tako draga torba. Vem pa po sebi da sem se vsako leto znova veselila nove torbice, kakšna pa bi ta zgledala po 3 letih?:zmeden2:
Dret se pa tudi ne mislim na otroka naj vedno pazi na torbo, saj vem kakšni smo bili v šoli!
Pardon sem se razpisala. No nas je stalo 27.000 SIT

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koiko $ za v prvi razred
25.8.2005 7:18:40   
Taša
No mi smo dali za torbico za 1. razred devetletke 2.000 SIT, kupila sem jo že junija ko je bila znižana...Se mi butasto zdi kupovati torbo za 20.000, če jo bodo puščali v šoli... V šoli smo dobili položnici 2*4.500 SIT tu je vštet ves likovni material in pa 2 delovna zvezka...Sama sem kupila še copate 990 SIT, zvezke cca. 1.000 SIT, peresnica 600 SIT, barvice 600 SIT skupaj torej cca. 14.000 SIT...

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koiko $ za v prvi razred
25.8.2005 7:19:27   
Anonimen
20 jurjev za učbenike in 10 jurjev za ostalo - pri nas...

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koiko $ za v prvi razred
25.8.2005 12:01:47   
kofetek2010
29.500 sit za učbenike in delovne zvezke - za 4.r/9.letke :)

zvezkoz in ostalih potrebščin še nisem kupovala, a po moje, pod 10.000 sit ne bo :zmeden2:


potem pa še vsak mesec med 20.000 in 25.000 sit za malico in kosilo in morebitne brisače in kaj jaz vem kaj še :zmeden2:

še vsak razred do sedaj je stal približno tolk :zmeden2:

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koiko $ za v prvi razred
5.9.2005 10:45:24   
Trebnje
Za 3.razred devetletke 32tisoč+torba 6tisoč+peresnica za jurja,za 4.razred osemletke 36tisoč+peresnica za jurja.Potem so tu še superge za telovadbo in telovadni dres za oba,za vsakega ena revija,zavarovanje in smo že pri 100 jurjih.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?