|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstr. ciklus po porodu
25.9.2011 17:03:52   
butt3rfly
pozdravljene,
sem 3 mesece po porodu, v teh dneh pričakujem svojo 2. menstruacijo. zanima me, ali se vam je sama dolžina ciklusa po porodu kaj spremenila? pred 1. porodom se svojega cikla ne spominjam, nato pa sem imela zelo redne menstruacije na 25, 26 dni. zanima me, kako bo sedaj....
hvala za odgovore in lp.

< Sporočilo je popravil butt3rfly -- 25.9.2011 17:04:16 >


_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstr. ciklus po porodu
25.9.2011 18:13:48   
Medea10
Pri meni se cikel ni spremenil, je prišla vsak mesec točno tudi po porodu. Menstruacije so bile edino manj boleče. 

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstr. ciklus po porodu
25.9.2011 18:17:43   
Anonimen
Pred porodom sem imela neredne cikle in zelo boleče menstruacije. Po porodu so se pa cikli uredili in podaljšali, prva menstruacija po porodu je bila boleča ko sto user posted image , naslednje so bile pa potem manj boleče kot pred porodom.

(odgovor članu Medea10)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstr. ciklus po porodu
15.10.2011 17:07:20   
Roberta69
Po 2 porodih nobenih sprememb.

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menstr. ciklus po porodu
26.10.2011 13:42:52   
Togo
Eno vprašanje: kdaj ste pa dobile prvo menstruacijo? Po porodu mislimuser posted image .

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menstr. ciklus po porodu
26.10.2011 19:41:49   
olimia

IZVIRNO SPOROČILO: Togo

Eno vprašanje: kdaj ste pa dobile prvo menstruacijo? Po porodu mislimuser posted image .


mali je star pol leta in je še vedno ni, pa bi rada da pride, ker želimo še enega člana

(odgovor članu Togo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Menstr. ciklus po porodu
27.10.2011 7:47:15   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: olimia


IZVIRNO SPOROČILO: Togo

Eno vprašanje: kdaj ste pa dobile prvo menstruacijo? Po porodu mislimuser posted image .


mali je star pol leta in je še vedno ni, pa bi rada da pride, ker želimo še enega člana


enakouser posted image s tem, da sem kot že rečeno, M dobila 2 meseca po porodu. tudi ovulacijo že lepo zaznavam. sedaj čakam na svojo tretjo oz. upam, da je ne bo iz pravega razloga, čeprav imam občutek, da so se mi cikli po porodu podaljšali. prej so bili dolgi redno 26 dni.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Menstr. ciklus po porodu
28.10.2011 22:26:04   
marjetka1975
Jaz sem dobila menstruacijo 2 meseca po porodu, cikel pa imam enak kot pred porodom:)

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Menstr. ciklus po porodu
25.11.2011 8:28:02   
Jana73
IZVIRNO SPOROČILO: olimia


IZVIRNO SPOROČILO: Togo

Eno vprašanje: kdaj ste pa dobile prvo menstruacijo? Po porodu mislimuser posted image .


mali je star pol leta in je še vedno ni, pa bi rada da pride, ker želimo še enega člana


Kar delajte na njemuser posted image . Mogoče vas pa preseneti in menstuacije sploh ne bo! Oh, sanje! Pol leta nič, pa nosečnost... Leto in pol brez menzesa!! Sanjsko. Upam, da vam rata!

< Sporočilo je popravil Jana73 -- 25.11.2011 8:29:38 >

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Menstr. ciklus po porodu
25.11.2011 16:49:19   
olimia

IZVIRNO SPOROČILO: Jana73

IZVIRNO SPOROČILO: olimia


IZVIRNO SPOROČILO: Togo

Eno vprašanje: kdaj ste pa dobile prvo menstruacijo? Po porodu mislimuser posted image .


mali je star pol leta in je še vedno ni, pa bi rada da pride, ker želimo še enega člana


Kar delajte na njemuser posted image . Mogoče vas pa preseneti in menstuacije sploh ne bo! Oh, sanje! Pol leta nič, pa nosečnost... Leto in pol brez menzesa!! Sanjsko. Upam, da vam rata!


Ja, to bi blo pa res sanjsko. Tudi jaz upam, da nam rata, zato tudi redno user posted image

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?