|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   allernova v tujini
5.11.2011 8:02:31   
2.2.
a mi lahko katera pove koliko stane novalac -allernova v Italiji ali Avstriji, Nemčiji???

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: allernova v tujini
5.11.2011 12:46:47   
Lantej
Nimam pojma, mene tudi zanima, ker jo porabimo ogromno...user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: allernova v tujini
5.11.2011 13:18:30   
Lantej
Sem ravno malo pobrskala po netu in našla, da je cena Allernove v Avstriji od 19,95€ naprej, odvisno od lekarne.

Skratka, še dražje kot pri nas. user posted image




< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 6.11.2011 19:28:32 >

(odgovor članu Lantej)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: allernova v tujini
17.2.2012 13:28:19   
pikecc
Živjo!
Če katera še potrebuje Allernovo, mi je ostalo 7 škatel. Mi je na srečo ne potrebujemo več. Prodam jo po polovični ceni.

(odgovor članu Lantej)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: allernova v tujini
22.2.2012 11:45:31   
briaula
Prodam 2 škatli Allernove - cena za kos 9 eur.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Solidarnost za Muro
hdmarjetica

Koliko bi se vas odreklo,kakršni koli dobrini in pomagali delavkam Mure??Komu bi se odrekla?Kako bi pomagala?Kaj mislite ali država dela prav?Kako ste seznanjeni z zbiranjem pomoči ?Ali poznate Humanitarno društvo Marjetica?

(71%)

(29%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!