|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta-17.dan
24.8.2005 10:59:14   
Špacka

Bravo babe:bravo::bravo: vsak dan posebej mi delate skomine, pa se ne morem in ne morem odločit:zmeden:
saj vem pol bo pa dieta za vami, ve shujšane za 10, 20kg .... jaz se bom pa po glavi tepla:(
Še nikol nisem bla na dieti:((:((:((


(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   dieta-17.dan
24.8.2005 11:03:47   
Anonimen
Špacka, poskusi, saj še vedno lahko odnehaš, če ti ne bo všeč.;)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   dieta-17.dan
24.8.2005 11:44:08   
Moyca_
jaz imam -2 kg od prejšnega tedna, samo te dve sem dobila gor 14 dni nazaj ko se nisem ravno pregrešila sem pa se nažirala- popravek en dan nažiranja, drugi dan pa pregrešila:)-:)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   dieta-17.dan
24.8.2005 11:49:21   
Anonimen
Moyca, zdaj pa mi ni najbolj jasno. Javi mi, koliko je tvoj cilj sedaj, ker ne vem, če sem kaj prej že popravljala??:zmeden2::zmeden2:

Sicer pa čestitke ob izgubi kilc.:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   dieta-17.dan
24.8.2005 12:50:03   
mehurčica
Moyca, tako je bilo pri meni. Sej si me vidla zadnjič pri Jasni-čokoladne rolade, čipsi, smokiji, Bandidos...:)-

Ampak od 22.8. spet hujšam s takšno voljo, kot sem na začetku poletja. Tako da sporočim naslednjo sredo rezultate. Seveda po moji dieti(več beljakovin, manj OH)-obratno z vašo(več OH, manj beljakovin).

Aja, ups, naslednjo sredo gremo v Bohiiiinj...haha, sem se zdaj spomnila. Sporočim rezultate v torek.:sloncek:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   dieta-17.dan
24.8.2005 13:19:26   
Jančika_
Meni spet ni šlo nič dol. Ampak gor tudi ne. V soboto in nedeljo sem jedla normalno hrano, verjetno zato. Če bi se tehtala s kakšno digitalno tehtnico, bi se mogoče kaj poznalo, na tej moji predpotopni je pa pol kile gor al dol čisto vseeno.

Za naprej tudi ne verjamem, da bo šlo kaj veliko, vsaj v roku tega tedna ne. V četrtek je srečanje v MB in ne bom ob polni mizi dobrot gledala v luft, čez vikend pa gremo v hribe in tam ne bom imela velike izbire. Bom pa tri dni hodila, to je pa tudi nekaj.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   dieta-17.dan
24.8.2005 13:23:16   
biba77
Jancika, saj tebe je vendar sama misica. V kaj hujsas? :zmeden:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   dieta-17.dan
24.8.2005 13:27:07   
benita
Pri meni kaže -1,5kg:bravo:. Zdaj pa hitro meseka kuhat, njaminjami... Bo danes spet moj želodček vesel :bravo:.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   dieta-17.dan
24.8.2005 13:37:41   
Jančika_
Astra, v tisto mehko mišico na riti:)-.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   dieta-17.dan
24.8.2005 13:41:26   
asija
Punce tudi jaz se vam pridružujem. Čeprav ne verjamem, da bom vzdržala do konca, ker se bližajo rojstni dnevi. Cilj -5 kg in bom takšna kot prej.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   dieta-17.dan
24.8.2005 14:07:31   
biba77
Hmmm... :zmeden2:, ne vem, Jancika, moram pogledat jutri. :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Asija, dobrodosla in :miska::miska::miska:, da ti uspe.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   dieta-17.dan
24.8.2005 19:29:48   
Moyca_
Blacky še vedno -7 (na mojih 55kg)-čeprav eni prisegajo da sem nora- na srečo pa me še niso videli v kopalkah:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   dieta-17.dan
24.8.2005 23:44:14   
polona2
Prekleto, ostajam pri rezultatu iz prejšnjega tehtanja, torej moram izgubiti še osem kg, meni prosim pripopaj tistega jokajočega smajlija zraven...

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?