|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprememba adaptiranega mleka
14.11.2011 10:20:35   
lojtra1
Rada bi zamenjala mleko aptamil za mleko babylove, pa me zanima ali moram nekaj dni prej oba kombinirati ali lahko porabim aptamil do konca in šele potem začnem z Babylove?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprememba adaptiranega mleka
14.11.2011 11:38:01   
Katy78
Nič ti ni treba kombinirat. Ko se odločiš za zamenjavo, ga pač zamenjaš.

(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sprememba adaptiranega mleka
14.11.2011 11:40:08   
Petka09
Kar začni z Babylove, nič kombinirati... Jaz sem kar prešaltala takrat, nič kombinirala, nobenih težav.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprememba adaptiranega mleka
14.11.2011 13:59:37   
Medea10
Ja, kar preklopit iz enega na drugega pa je ok. 

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sprememba adaptiranega mleka
14.11.2011 20:40:31   
m_o_i
jaz pa ti priporocam, da za zacetek malo kombiniras.
namrec, razlika v okusu/vonju aptamila in babylove mleka je kot dan in noc in obstaja moznost, da otrok zavraca mleko.

jaz sem presla iz aptamila ADC na babylove postopno-res je, da predvsem zato, ker ADC je mleko za alergike, AMPAK ko sem "dokazala", da Elias nima alergije(zdravniki so mi pol leta govorili o sumu na alergijo na KM, na osnovi ene krvave nitke v kakcu prvi dan!, dokler mi ni poclo in sem sama sla testirat, ce je alergicen.)
da ne zaidem: ko sem zacela dajat samo babylove mleko, mu je bilo cudno...ne, da ni pil, ampak flasko je veckrat spustil iz ust in se kremzil. tak da sem pac odprla se eno skatlo ADCja in ga pomalem dodajala, da je dete res pooocaaasi presaltalo na nesmrdljivo(pardon izdrazu) in po okusu dosti bolj podobno mleku adaptirano mleko.
ker dejstvo je, da JE razlika med tema dvema AMuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprememba adaptiranega mleka
29.11.2011 12:21:05   
lojtra1
Sem poskusila Babylove hrano (1 teden) ga je tako zvijalo, da sem jo morala opustiti. Zdaj uporabljamo Aptamil Comfort - ga tudi zvija vendar pol manj kot pri babylove.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sprememba adaptiranega mleka
30.11.2011 9:28:50   
zaspancek1
Mogoče bi pa poskusila Bebo Sensitive (to dobiš v Muellerju)? Našemu starejšemu je to mleko bolj usrezalo, kot pa Milumil oz. kasneje Aptamil Comfort.


(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?