|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 12:22:27   
biba77
Ojla :rozica::rozica::rozica:,

da malo pojamram v "Za nas" :ups:.

Torej, jaz sem spet zacela o testu premisljevat 8). Danes je 35. dan od zadnje M.
30. dan je bil test negativen...
Nic se ni novega zgodilo "tam spodaj". Malo me celo jezi, da ni prisla :hudicek:M kar takoj po testu... Saj veste: ni in ni je, potem naredis test in se cez par ur prikaze. :grrr:

Ugotovila sem, da:
8)* se je moja tokratna O (seveda, ce je bila takrat, ko jaz MISLIM) ujemala z lunino O
8)* bi v primeru nosecnosti imela PDP na roj. dan mojega brata

Sicer pa se mi danes nekako ne da...:( Sem kar 2x Anitki prevzela delo pod "Necakajoce" temo... Oprosti, Anitka. :ups:, ne bom vec...

Pika74, cestitke ob tvojem razmisljanju... :bravo:

Zdaj pa moram se malo postudirat, kaj bi spekla za jutri. :ups:

Bodite bolj pridne od mene!

Astra:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 12:26:23   
Mijavček
O ASTRA,

sej sem ti že spodi napisala, pa bom še enkrat:
nevem, kaj rada počneš, ampak mal se pocrklej s kakšnim šopingom, sprehodkom, kakšno dobro knjigo... pa bo laži
Vem kok je mučno čakat.

na še eno rožico :rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 12:36:28   
Pia73
Astra, saj veš, da smo v mislih s teboj,... :miska::miska::miska:

Jaz bom pa jutri ali pojutrišnjem pekla. Smo povabljeni k prijateljičini hčeri na krst pa sem obljubila, da bom kaj spekla. Hi, hi,... to bo pestro z mojima malčkoma,.. :)- Bo že, saj bo prijateljica zelo vesela.

Lepo se imejte,... :kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 12:42:00   
mihi78
danes je pa res težek dan! neke čudne misli nas obhajajo :zmeden:. ampak mislim, da je to v naši situaciji popolnoma normalno, ker smo po vseh neuspehih že skoraj avtomatsko tako naravnane :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
jaz sem danes tudi "mimo". sem mislila, če mi že z :duda: ne rata bom pa vsaj dobila službo - pa kaj še! :hudicek:
ni enega, ne drugega.
vem, da je že zlajnano pa vseeno NE OBUPAT! :rozica::rozica:
pa še enega lubčka vam pošiljam :)-:)-:)-:)-:)-
še nekaj-včeraj sva z mojim :love: lepo :sloncek: in prvič po dolgem času sem bila res sproščena, ker mi ni bilo pomembno ali se bo kaj prijelo - grem drug teden na histero. sem se spomnila, da :sloncek: ni namenjen samo razmnoževanju :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 12:46:16   
anadejka
Noooo k vidm da vse tkooo rade pečete,dejte vsaka še eno kilo piškotov zame,jest sm zdej čist not padla in iščem gospe k doma pečejo piškote.Sej sama tut rada pečem,sam mam tok enih stvari še za narest da nimam sploh cajta!!!Prvi paket piškotov rabm pa že naslednji vikend k bo dekl.in fantov.

Astrika jest bi tut toook rada vidla da se je tist test prej zmotu.Ne vem no sam če tvoja M nima take navade da tako grdo zamuja,se mogoče res nekaj dogaja.Upam samo da ne spet taka štala kt si jo že imela takrat z lažno pozitivnimi testi.Mislim in upam na nekaj lepega :duda::duda::duda::duda::duda::duda:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 13:46:31   
Špela100
Kaj mislite o enem postu višje???
Men se pa zdi , da bo to mal preveč razbito po temah, kaj pa vam.Kdo bo pa to lahko vse pregledal???
Meni je zdaj čisto všeč, tako na kupu pa ni dolgčas, ker je več različnih tem.

mal pokomentirajte

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 13:51:49   
Anitka
Hej bejbe!

ASTRA :love: jaz močnoooooooooooooooooo upam, da nam jutri na srečanju poveš lepo novičko in da je test tokrat pošteno zatajil. Držim pesti, da imam že členke bele. In hvala, da si me "nadomeščala" pri urejanju seznama :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: Sem prav vesela, če včasih katera vskoči:love::love::love::love:

Drugače pa je tudi pri meni neko "čudno" obdobje, podobno kot pri tebi PIKA 74. Sem misla najprej, da je z mano kaj narobe, zdaj pa vidim, da se tudi ostale spopadate s takimi občutji. Ko sem brala tvoja sporočila, da ti je vseen ratalo, sem imela občutek, da berem svoje misli. Tudi jaz zadnje čase kar naprej iščem in iščem "razloge" proti :duda:, pa ne me narobe zastopit. Sem si že rekal, da počakam še en ciklus in ne grem na spremljanje ciklusa v MB :zmeden::zmeden2::zmeden::zmeden2: Imam vsega tega že vrh glave. Sedaj sem si tudi nabavila copate in hlače za aerobiko, ker želim biti na tem področju spet aktivna in potem si misim, da če zdaj zanosim, pa že ne bom mogla hoditi na vadbo. Bomo videli in se prepustili času, ki bo nekoč morda tudi mene osrečil z :duda: Do takrat pa bom skušala iskati srečo in v njej uživati na drugih področjih.

Punce lepo se imejte in se beremo,

Anitka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 13:53:23   
Anitka
Špela tudi jaz sem tvojega mnenja. Po mojem spadata prvi dve alineji skupaj.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 14:03:10   
Mijavček
Men se tud tko zdi, prvi dve alineji sta čist za skupaj ! Debate so itak tko prepletene...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 14:47:18   
tecka
Živ, Astra. Jaz pa držim pesti za naju obe! :pujs::pujs::pujs:
Naj nikar ne hodi k nama!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 21:27:08   
cmokec
A je kod od Bibe pisal, al sem slabo vidla. Astra :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

Pa na srečanju se dobro imejte. Sem vam kar mal fovš :(

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 21:36:37   
emaa
Biba77 we are waiting

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Za nas (270. nadaljevanje)...
24.8.2005 21:55:00   
biba77
Izpod vasih prstov... pod moj popek. 9nebesa

Naj se vam pozlatijo besede...

Sicer pa bomo jutri tudi to temo lahko obdelale, ne?

Sva z bambi ugotovile, da je bilo po srecanju pri Vnukecu tako, da so bile vse okoli mene potem :nosecka::nosecka::nosecka:: desno - simonas, levo - frizerka in nasproti - PiaM.
Za mano pa ni nobena sedela!
Torej, jaz sirim virus, sama pa ne zbolim :zmeden::zmeden::zmeden:...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Za nas (270. nadaljevanje)...
25.8.2005 7:22:48   
anadejka
Ooooo hudoooo:bravo::bravo::bravo:
!!!!Astra pol pa tut jest pridem na srečanje in si že zdaj rezerviram stol zraven tebe;),če bo treba ti bom pa tut na kolena sedla;),sam dej si za vsak slučaj ščitnike gor da te ne pomečkam:)-:)-:)-


:zajcek:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Za nas (270. nadaljevanje)...
25.8.2005 8:33:00   
biba77
Anadejka, ti kar pridi. Bom pa vase :duda::duda::duda: zulila, ce ze mojih ni! :) Saj, ce vas okuzim, pol so malo moji tudi... 9nebesa

Drugace pa je danes en taaaakoooo lep dan, pupe! Zunaj je soncek, napovedanih je 26 stopinj. Za jutri pa dez... no, samo tega smo tako ze pricakovale, ne? Glede na danasnji cvek. :)-:)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Za nas (270. nadaljevanje)...
25.8.2005 12:38:29   
biba77
Punce, dajmo malo drzat :miska::miska::miska::miska::miska: za Frizerko. Je na NS danes!
Drzi(ta) se, punca!:rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Za nas (270. nadaljevanje)...
25.8.2005 15:27:14   
ZARA
Lep dan,vsem vam "punce gunce"!
Za vse držim pesti !!! Pa fajn opravljajte dans popoldan,al zvečer...al kdaj že...
DIJO!!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?