|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vse pohvale oddelku A ljubljaneske porodnišnice
26.8.2005 11:06:40   
*pepelka*
Šest dni sem prebila na oddelku A, kjer moram reči so vsi tako pirjazni in ustrežljivi, da si človek lahko le želi. Vsem bi še enkrat želela izreči iskreno zahvalo.:bravo::bravo::bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vse pohvale oddelku A ljubljaneske porodnišnice
3.9.2005 21:47:34   
petra24
Tudi jaz sem prebila svoje tri dni na A oddelku Ljubljanske porodnišnice. Prvi večer sem bila na intenzivni negi, kjer so se še posebej potrudile zame, naslednja dva dneva pa v navadni sobi prav tako na A oddelku, sestre so bile prijazne in ustrežljive . Vse pohvale.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vse pohvale oddelku A ljubljaneske porodnišnice
4.9.2005 21:02:56   
urška
se strinjam - zelo so prijazni na a-ju v lj

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vse pohvale oddelku A ljubljaneske porodnišnice
5.9.2005 1:57:31   
kati1
ne vem ... ampak menim da LJ porodnišnica ni (več) na tako slabem glasu ... se mi zdi da berem bolj pohvale ... tud sama imam malo izkušenj (smo bili na urgentnem pregledu pri 25t zaradi krčev) ... nobenih pripomb ne čez sestre in ne čez zdravnike (edin ženska v sprejemni je mal tečna - ampak z njo itak nimaš velik opravka)   

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vse pohvale oddelku A ljubljaneske porodnišnice
9.9.2005 20:44:49   
a&m
Tudi meni na A oddelku ni prav nič manjkalo, ravno nasprotno.

Zelo prijazno in ustrežljivo osebje.Upam, da bo tako tudi ostalo.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vse pohvale oddelku A ljubljaneske porodnišnice
13.9.2005 20:57:40   
SILVA
Tudi jaz sem bila 6 dni na a oddelku in res same pohvale,še nisem srečala takega osebja.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vse pohvale oddelku A ljubljaneske porodnišnice
15.9.2005 18:26:52   
lucy32
No tudi na oddelku D, kjer sem bila, pa čeprav je tako zloglasen, kot sem prej brala, predno sem rodila 06.08. in bila tam nameščena je res samo za pohvaliti. Še enkrat res pohvale vse sestre so prijetne in prijazne, seveda pa nismo vsi ljudje enaki in si lahko prijaznost in ustrežljivost razlagamo na različne načine. Naj vas ne skrbi vse tiste, ki ste še na vrsti za Lj porodnišnico.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?