|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 173 174 [175]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki 2012
20.4.2014 10:36:20   
Mistica
Matkurja, beti- hvala vama za čestitke! user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: Januarčki 2012
22.4.2014 9:55:42   
kokosh
Mistica, čestitke za še eno punčko user posted image

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: Januarčki 2012
22.4.2014 11:55:52   
tanika1
Mistica tudi jaz ti čestitam za še eno punčko! :)

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: Januarčki 2012
23.4.2014 15:56:27   
trnuljčica
Iskrene čestitke Mistica.user posted image

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: Januarčki 2012
13.6.2014 21:43:25   
Mistica
"Malo" z zamudo- punce, najlepša hvala za čestitke!

Lp

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: Januarčki 2012
14.12.2014 19:28:25   
Matkurja
A je še katera med živimi tuki gor? Kako kaj vaši otročki? Še malo pa bomo pihali 3 svečke.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: Januarčki 2012
15.12.2014 23:05:06   
kokosh
user posted image

Jaz vsake toliko pridem pogledat, če je kaj zanimivega, pa večinoma (seveda) ni ;)

Naša fanta po novem letu začneta z vrtcem, ravno danes smo imeli uvajalni sestanek. In skoraj 3-letnik ni hotel domov :) Pravzaprav mi ni jasno, kdaj je že tako zrastel.

Kako gre vam?

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: Januarčki 2012
16.12.2014 12:59:06   
Matkurja
Mi smo doma. Sem brezposelna inmi je bedno dajat oba v vrtec. Sicer pa bi tavečji že rabil malo družbe, predvsem pa kakšnega ustvarjanja. Meni kar ne znese se usest z njim, ker s tamalo ni možno nič delat. Sicer pa gre zelo rad k noni in tudi za vikend rad tam prespi. Pri njej je dosti zunaj, pa rad ruži koruzo, pa fižol je luščil in podobno. Res uživa v tem. Drugače pa je še zmeraj zelo neješč. In zelo majhen. bomo videli kaj bo rekla pediatrinja zdaj pri 3 letih. Nosi namreč cunje 86-92. Zelo rad prepeva, igra na harmoniko, kitaro, pa kuha, tudi zares pomaga kuhat. Ka vse bi lahko še delal, pa ne more, ker moram tamalo skoz po rokah nosit.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: Januarčki 2012
16.12.2014 17:00:55   
kokosh
Jaz sem tudi imela oba doma, vsake toliko je šel v varstvo k moževim staršem in prespal čez noč. Me je tudi pogosto dajala slaba vest, da se premalo ukvarjam z njim, ampak žal ob kuhanju, dojenju, dojenju, pospravljanju, dojenju ... zmanjka časa za starejšega in je na koncu vsak dan čez dan pogledal cel jutranji živžav, da mi ni norel okoli, medtem ko sem uspavala user posted image .

Naš je še vedno suhec, ima 98 cm in 14kg. Nosi pa 86 - 98 :D Hlače 92 so občutno prekratke, majčke so pa 86 še vedno ok (prekratke v rokavih, čez trup pa ravno lep telirane ;) ). Peti noče, risati noče, pri hrani je še vedno selektivno počasen, rad pa šteje in posluša pravljice. Pač družinska hiba je, da z možem nisva kaj prida pevsko navdušena in smo precej tiha družina.

Pravzaprav zdajle ob tamalem postaja prijetno, ker včasih že lepo sodelujeta in se tudi že skupaj igrata. V službo se vračam za 4h, v tej službi bom še eno leto ...

Koliko je zdaj stara tvoja tamala? Malce čez eno leto?

< Sporočilo je popravil kokosh -- 16.12.2014 17:06:25 >

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: Januarčki 2012
16.12.2014 18:30:37   
Matkurja
13 mesecev ima ravno danes.

Našemu so pa 92 hlače malo predolge :) Ima pa okol 12 kil.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: Januarčki 2012
16.12.2014 18:31:27   
trnuljčica
Ne morem verjeti! Še ste tuuser posted image
In jaz sem se celo spomnila gesla za prijavo. Čudež.user posted image
Naša tamala je prava , baba,. Zgovorna, riše, poje, pleše... Cukrček. user posted image
Mi smo preseljeni. Novo okolje, šola, vrtec, služba,... Nov dom. Zaenkrat ne bi moglo biti boljše.
Poletje je bilo stresno, predvsem ker v novem okolju nismo imeli varstva- vrtca in sta morala otroka v tujino k starim staršem za 3 mesece, Ampak smo preživeli.
Po 6 mesecih smo vsi integrirani. Tudi jaz, ki sem se po 11 letih preselila nazaj v staro okolje. Verjetno sem jaz še najbolj stresno preživela selitev.user posted image Otroka sta se takoj prilagodila.
Sedaj že planiramo praznovanje tretjega rojstnega dneva, saj bo takoj po novem letu. Naredila bom torto čebelica Maja. Moram pa se posvetiti tudi poslikavi otroških sob.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: Januarčki 2012
16.12.2014 23:33:01   
kokosh
Oh ja, mamice punčk imate en tak privilegij, da se hitreje razvijajo. Včasih si prav želim, da bi imela še punčko, tako za primerjavo :) Naš se mi zdi silno počasen, ko ga primerjam z vrstnicami, ampak precej fantkov je še bolj "zadaj". Govori šlampasto, po svoje, sicer precej in slovnično prav, ampak izgovorjava besed je pa še čisto nerodna. Zaprosila sem za napotnico k logopedu, čeprav me "cel svet" prepričuje, da fantki pač niso tako zgovorni kot punčke.

Drugi je, čeprav fantek, povsem drugačen user posted image Pocrkljan, ampak precej bolj dojemljiv. In hud, če ni kaj po njegovem. Pri 11m :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: Januarčki 2012
17.12.2014 10:27:09   
trnuljčica
Res je Kokosh. Sin je bil sicer motorično zelo napreden, pa ga je sestrca vseeno prehitela. Govorno pa ni primerjave. Do dveh let je on samo včasih rekel mama. Vse ostalo je bil jokuser posted image . Ona pa je kar nekaj besed rekla pri enem letu, pri dveh ni da ni, sedaj pa se sploh ne ustavi. Je pa res, da toliko govori, da jo včasih sploh ne razumeš, ker , prehiteva,.user posted image . On ni bil nikoli za ples, risanje se mu je zelo pozno odprlo. Ona pa v tem uživa.
Oba pa sta rada packala s testom, delala piškotke, mešala... Sedaj se odvijajo pravi boji za mešalnik...


< Sporočilo je popravil trnuljčica -- 17.12.2014 10:29:38 >

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: Januarčki 2012
17.12.2014 11:16:50   
Matkurja
Naš je pa glede govorjenja prava "baba". Ko je prišel pri 22 mesecih v porodnišnico na obisk, sem ga prvič slišala govorit v stavkih. in zdaj tudo skoz neki brbla. ne more pa izgovorit še r, šumnikov , k, g.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: Januarčki 2012
1.1.2015 21:25:28   
vijolica2
Ooo Se vedno obstaja skupina. Tega sem pa zelo vesela, saj sem cisto po naklucju zasla sem in videla da ste pisale.
Evo, moj skoraj triletnik je pravi fant, ne morem verjeti kaj vse mi pove ze nazaj. Z njim se lahko cisto normalno pogovarjas kot z odraslim, saj ima navit jezikuser posted image

Punce kako ste? Imate ze vse po nasih januarckih otroke? Mi smo se vedno pri enem user posted image . Na zacetku nisva hotela takoj imeti se enega otroka, potem sem pa jaz dobila sluzbo in smo zaradi nje skoz odlasala. Sedaj sva pa prvi probala in bomo videli ce nama je uspelouser posted image . Drugi teden nekje naj bi dobila M. Glede sluzbe pa bomo videli kako bo..ce me bodo hoteli obdrzati me bodo, ce ne pa se bo kaj najdlo (upajmo).

Vsem zelim srecno in ZDRAVO 2015.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: Januarčki 2012
5.1.2015 10:11:33   
lily32
Vse dobro v novem letu 2015. Čestitke vsem vašim malim januarčkom.

Se z nostalgijo včasih spomnim prijetnih klepetov na tej strani.

vijolica2, naj kmalu spet uspe, da boš še enkrat srečka user posted image

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 173 174 [175]
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 173 174 [175]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?