|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali dojeni otroci potrebujejo čaj?
17.2.2012 10:01:44   
Ajra RR
Preberite si odgovor svetovalke Mojce Kurent: http://www.ringaraja.net/RR-strokovnjaki-Details.asp?expID=491

Če imate vprašanje o dojenju, dodajanju tekočine, uvajanju goste hrane, ji ga zastavite tukaj. Z veseljem vam bo pomagala z nasveti: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/zastavi_vprasanje

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali dojeni otroci potrebujejo čaj?
18.2.2012 10:24:00   
Mimona29
Ne potrebujejo :)

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali dojeni otroci potrebujejo čaj?
18.2.2012 12:26:37   
marjetka1975
Kolikor je meni znano NE, vsaj tako so nam povedali v šoli za starše:)

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali dojeni otroci potrebujejo čaj?
18.2.2012 12:51:03   
mika
Odvisno od otroka in mi te trditve gredo pošteno na živce. Naša je zahtevala dodatno tekočino že v porodnišnici. Ni bilo jasno zakaj je kljub dojenju imela suha usta in jokala. Hvala bogu za med. sestro, ki se ni pustila zavest novodobnim foram.

Nekateri otroci res ne potrebujejo dodatne tekočine, ne moremo pa trditi na splošno.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali dojeni otroci potrebujejo čaj?
18.2.2012 12:54:38   
čiba
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Odvisno od otroka in mi te trditve gredo pošteno na živce. Naša je zahtevala dodatno tekočino že v porodnišnici. Ni bilo jasno zakaj je kljub dojenju imela suha usta in jokala. Hvala bogu za med. sestro, ki se ni pustila zavest novodobnim foram.

Nekateri otroci res ne potrebujejo dodatne tekočine, ne moremo pa trditi na splošno.


user posted image user posted image

Isto je bilo pri nas. Polno dojen, ampak je vseeno zraven dobil še čaj, saj sem videla, da ga je potreboval.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali dojeni otroci potrebujejo čaj?
16.3.2012 8:42:33   
olimia

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Odvisno od otroka in mi te trditve gredo pošteno na živce. Naša je zahtevala dodatno tekočino že v porodnišnici. Ni bilo jasno zakaj je kljub dojenju imela suha usta in jokala. Hvala bogu za med. sestro, ki se ni pustila zavest novodobnim foram.

Nekateri otroci res ne potrebujejo dodatne tekočine, ne moremo pa trditi na splošno.



res je, naš sicer polno dojen, ni maral nobene tekočine (ne po flaški, ne po žlički), od svakinje enako polno dojena, pa je zraven pila še čaj po flaški... otroci so različni

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?