|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na morje
25.2.2012 22:15:49   
nelly
Lep pozdrav.
Ekola že skoraj 2 meseca iščem za dopust in mislim da se mi bo počaso odfuzlalo.
Zato me malo zanima kam na dopust, kaj ve priporočate ki ste že ble z malimi otroki in da je plaža primerna za otroke in pa da je apartma dokaj blizu. Se priporočam,... Hvala vam

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 26.2.2012 8:59:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MORJE
26.2.2012 7:57:03   
Zoja Lara
Jaz tudi to razmišljam. Lani smo bili v (novi) Baški in je bila norišnica. Plaža sicer res par metrov od hotela, a nagužvana do zadnjega kotička. Letos sanjam o malo manj obljudenem kraju. Predlogi?

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MORJE
26.2.2012 9:34:50   
josephine27
kaj pa iščete hotel? apartma?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MORJE
26.2.2012 14:38:01   
Zoja Lara
Mi iščemo apartma

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MORJE
26.2.2012 14:43:16   
naja17
Lani smo bili tu: http://www.uniline.hr/hrvaska/bungalow/ville-miran-pirovac.php


(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MORJE
26.2.2012 15:02:09   
majčica1508
jaz že par ur iščem tukaj

www.namestitev.si

in sem našla v Sukošanih APP 15m do morja

Lani smo bili pa v Bibinjah APP ANNA 10m do morja.......plaža primerna za otroke,ma super,pa vse bolj umirjeno
Nismo pa nikoli 2x na istem mestu.........Pa gužvo sovražimo...No v Bibinjah je ni bilo

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MORJE
26.2.2012 20:03:59   
nelly
Iščem apartma in že ne vem več kje naj gledam.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MORJE
26.2.2012 20:42:51   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Lani smo bili tu: http://www.uniline.hr/hrvaska/bungalow/ville-miran-pirovac.php




Tu so ful fajn app, možnost prehrane v hotelu, morje 20m, avta ne rabiš cel teden, morda za velk šoping v štacuni, če sami kuhate... Nam je blo super user posted image ...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MORJE
26.2.2012 23:34:26   
subrina
Kaj pa stella maris-umag?!Lani smo bli v začetku julija in je blo čudovito.gneče tudi ni blo,pa še daleč ni za vozit.Julija pa spet odrinemo,zdaj pa v malo lepše apartmaje user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MORJE
26.2.2012 23:35:59   
subrina
Sol amfora apartmaji in so res čudoviti.lahko si sama ogledaš pa povej kak se ti zdiuser posted image

(odgovor članu subrina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MORJE
29.2.2012 7:42:41   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Lani smo bili pa v Bibinjah APP ANNA 10m do morja.......plaža primerna za otroke,ma super,pa vse bolj umirjeno
Nismo pa nikoli 2x na istem mestu.........Pa gužvo sovražimo...No v Bibinjah je ni bilo


Mi smo tudi bili v Bibinjah, super izkušnja... Vse tisto, kar sem v bistvu iskala.. Nočni mir, ni bilo veliko ljudi na plaži, super plaža s kamenčki....

In ker seveda tudi mi ne gremo 2x na isto mesto, iščem... iščem... iščem.... podobne pogoje seveda user posted image .

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MORJE
29.2.2012 8:35:24   
noranate
zakaj pa ne Pirovac pri Vodicah. Sicer pazi, da je apartma pri plaži Lolić, Ker je to mesto zelo razvlečeno. V tem delu je mir, dol v mestu se dogaja, če ti je premalo imaš blizu Vodice.user posted image Aja, na tej plaži je ogromno sence, je prav borov gozd.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MORJE
29.2.2012 10:13:56   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

zakaj pa ne Pirovac pri Vodicah. Sicer pazi, da je apartma pri plaži Lolić, Ker je to mesto zelo razvlečeno. V tem delu je mir, dol v mestu se dogaja, če ti je premalo imaš blizu Vodice.user posted image Aja, na tej plaži je ogromno sence, je prav borov gozd.


Ja sej te Vile-app so tam, pri tej plaži...

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam na morje
5.11.2013 11:43:51   
simona.esposito55
Preporučujem Istru, Hrvaška: Odmor u Hrvatsku

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam na morje
30.4.2014 10:21:55   
andersonjim
Poglej Prižba - Prišćapac www.korcula-larus.com/blog.php?fn_mode=fullnews&fn_id=10

(odgovor članu simona.esposito55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam na morje
18.6.2014 22:27:36   
adry90
Ce koga zanima... oddam svoj termin od 1.7 do 14.7 cena 40e na dan za do 6 oseb.. trgovina v bližini.. gre pa se za privatni camp med zadrom in biogradom na moru.. oddaljenost od morja 20m.. dodatne inf dobite na zasebnem

(odgovor članu andersonjim)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinski izlet v neznano
Starši smo sicer vodje družine, pa vendar lahko vodenje kdaj načrtno prepustimo otrokom. Zakaj se ne bi ta vikend odprav...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?