|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UKINITEV MLEKA
2.9.2005 7:50:56   
CIPRESA
Ker zaradi težav z alergijo(otrok je ves pikast) nemorem več dojiti mojega otroka, so mi rekli naj preneham črpat mleko da mi ne bo nastajalo več. Sedaj me pa zanima kako naj neham??? Prsi sicer po celem dnevu ko si ga ne sčrpam niso ne napete in me ne bolijo ampak me kljub temu skrbi da bi se mi vnele in bi dobila mastitis, zato si ga še vedno raje sčrpam.
Ali se mi lahko vnamejo kljub temu da niso napete in me ne bolijo???? Kako naj to izvedem da se mleko nebo več delalo???

Prosim za pomoč!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   UKINITEV MLEKA
2.9.2005 8:13:18   
tascha
Vsakič ga stisni samo malo, ker se mi zdi, da če bi kar nehala naenkrat, bi lahko prišlo do vnetja. Tko pa probi postopoma recmo v tednu ali dveh, pa se mi zdi da ne bi smelo biti problemov.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   UKINITEV MLEKA
2.9.2005 10:00:24   
Anonimen
Menda pomaga, če si daš sveže zeljnate liste na prsi, kar v modrček. Brala sem, da to dajejo v Ameriki porodnicam, ki ne želijo dojiti, da jim mleko usahne. Poskusi in če boš, sporoči, ker me res zanima, če deluje.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   UKINITEV MLEKA
2.9.2005 12:28:38   
urška
Pravijo da si daj gor peršilj oz. pojej kuhan petršilj iz juhe.ne vem sli deluje če poješ surovega

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   UKINITEV MLEKA
2.9.2005 12:33:15   
Anonimen
Drugače pa ti ginekolog lahko napiše tablete za ustavitev mleka!

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   UKINITEV MLEKA
2.9.2005 17:09:01   
Anonimen
Poslušaj nasvet od Splišni. Jaz sem dobila mastitis po 13 mesecih polnega dojenja in sem si pod tušem z mlačno vodo stiskala in dajala surove zelje liste gor. Po 15 minutah je bilo zelje kuhano, jaz pa srečna, ker mi je vso vročino pobralo ven. Splišni hvala za nasvet.
Moj nasvet: pod tuš, malo stisni do olajšanja, nato liste zelja gor in bo. Ne stiskati do konca. Samo do olajšanja, ki ga začutiš.
Pazi se mastitisa.
Jaz še kr dojim, ker so zobki na pohodu in ker je navajen in ker se bojim mastitisa. Jap, taka sem, boječka.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   UKINITEV MLEKA
2.9.2005 19:18:42   
CIPRESA
Ja samo jaz po 2 dneh ko si ne črpam več na tri ure nimam več polnih prsi sedaj si črpam samo 2X na dan pa še to ne zaradi tega ker bi me tiščalo ali bi imela polne ampak preprosto samo zato ker me skrbi da nebi dobila mastitisa.

Kdaj pa lahko čisto preneham s črpanjem???

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   UKINITEV MLEKA
2.9.2005 21:56:29   
Anonimen
S črpanjem ne rabiš nadaljevati, če te ne tišči mlekec. Če te tišči, boli...če imaš trde dojke, da so ti v napoto....takrat si brizgaš ven. Drugače ne rabiš.
Poskusi si samo še 1x dnevno, po enem tednu recimo ali še prej pa nehaj. Če pa boš začutila bolečino itd...pa si malo iztisni, do olajšanja.

Pridna si!

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   UKINITEV MLEKA
3.9.2005 7:24:33   
CIPRESA
Hvala ti Gekko ker sedaj res ne čutim nobene napetosti več in ker sem se bala sem stiskala ven. Bom prenehala in stisnila le če bodo napete in boleče.


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   UKINITEV MLEKA
4.9.2005 15:35:58   
tesa
Madonca jst sem tut na tem, da bi se rada znebila mleka Že nekaj dni ne dojim več pa ga imam še vedno za izvoz. Najhuje je pa to, da imam eno dojko precej večjo kot drugo
Ena se mi je že lepo spravila v red, druga pa še vedno pospešeno deluje.
Nč grem tut jst na njivo po zelje, pa de vidmo al bo kej delovalo in bom končno uravnotežena hodila po svetu
Lp

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   UKINITEV MLEKA
4.9.2005 20:35:00   
Anonimen
Tesa, če te tišči mleko, si ga malo iztisni pod tušem. Ne z črpalko ampak z roko...samo do olajšanja, ne več. Zelje pa kar gor.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?