|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija na slano vodo
19.4.2012 9:35:25   
Ajra RR
Preberite si nasvet: http://www.ringaraja.net/RR-strokovnjaki-Details.asp?expID=659

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alergija na slano vodo
20.4.2012 12:48:30   
.tojeto.
Tudi meni se vsako leto spustijo srbeče pike po kopanju v slani vodi, če se vsakič stuširam, ko pridem iz morja, je malo bolje. Nastanejo pa po nekaj dneh vseeno. Najprej vrat, dekolte, potem roke, noge, trebuh in zeloooo srbi.
Lani se zaradi malčka po kopanju nisem skoraj nič izpostavljala soncu in je bilo precej bolje, tako da je verjetno odločilna tudi kombinacija obojega.
So se pa pikice spustile tudi našemu navihančku, pa ni bilo videti, da bi ga kaj srbelo.
Ima kdo kakšen nasvet? V članku je odgovor zelo skop in brez pravih rešitev.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alergija na slano vodo
10.7.2012 14:34:43   
Zemljan
Hi!
.................................................................................................................................................
Tudi meni se je nekaj zelo podobnega pripetilo lani na morju.
Pol pa mi je ena gospa dala kremo bepanten in vse je izginilo že naslednji dan in se mi več nikoli ni ponovilo.
Ne vem no... Idi pa vidi ;)
.................................................................................................................................................
Lp!

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alergija na slano vodo
10.7.2012 15:31:12   
cilla
Meni se tale alergija na kombinacijo morje/sonce najhuje naredi npr. na Jadranu, v večjih morjih pa ne tako močno user posted image
Edina stvar, ki sicer meni pomaga, je preprosto izogibanje kopanju in sončenju, druge čarobne rešitve ni. Niti celoletna terapija s tableti proti alergiji ne zaleže user posted image

(odgovor članu Zemljan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?