|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 8:21:08   
NANA123
Mene zanima kje prodajajo kakšno ugodno otroško sobo imeli smo zbrano od garant Polzela vendar so v prisilni poravnavi in se ne da naročiti preko njih ali mi lahko še kje svetujete hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 9:11:42   
niwci
To tudi mene zanima. Bomo kmalu rabli, no upam. Vem da dosti kupujejo v IKEI... Če nimate preveč daleč. Odvisno tudi kaj želiš

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 9:52:01   
NANA123
Kako pa je z dostavo in montažo v ikei še nisem bila tam koliko stane dostava ali moraš znati nemško.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 10:30:57   
Nina00
Nemščina ni pogoj. Predlagam ti, da si na internetni strani pogledaš ponudbo. Imajo en del tudi v slovenščini - o dostavi,.... Preden greste tja pa še preveri, da imajo vse kar želite na zalogi. Lahko pa, da ti kak kos potem v živo ne bo tako všeč kot po slikah, tako da imej pripravljeni dve varianti. Za otroško sobo boste morda lahko tudi sami vse pripeljali domov, ker imajo vse zelo racionalno zapakirano in na internetu ob vsakem izdelku piše tudi dimenzije paketa, tako da si lahko preračunaš ali gre v tvoj avto. Montaža pa ni problem. Boste zmogli sami, saj so navodila zelo jasna.


< Sporočilo je popravil Nina00 -- 24.4.2012 10:32:05 >

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 10:34:15   
niwci
Ne vem. Jaz sem bila v Italiji. Oglasi so tudi v Slovenščini oz hrvaščini... Za dostavo pa poskrbiš sam oz ti posodijo kombi, ki ga sicer nekaj plačaš. Misim da je odvisno od višine nakupa in razdaljo kam pelješ... http://www.ikea.com/it/it/catalog/categories/departments/childrens_ikea/tools/childrens_ikea_rooms_ideas/#/20111_chrs10a_01

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 11:02:28   
Nina00
Jaz sem videla napisano v slovenščini (nisem sigurna, a se mi zdi, da iz Celovca - sem gledala še Gradec in Italijo), da je dostava do Ljubljane (pa verjetno vse kar je bližje) brezplačna ob nakupu nad določenim zneskom.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 11:13:32   
Anonimen
Mi smo komplet masivno otroško sobo z dodatki kupili v Gradcu v Ikei za dobrih 600€ ... domou smo jo pa pripeljali v našem enoprostorcu s tem da smo bili v njem še trije odrasli. Sestaviš pa sam po zelo nazornih navodilih. Nemško znam zer šleht, pa sem se vse v angleščini zmenila, lahko pa naletiš tudi na prodajalca, ki zna slovensko ali hrvaško. Je pa tako da z manjših kosov si samo na listek prepišeš kje v skladišču jo najdeš, večje kose pa pri prodajalcu naročiš, plačaš račun in jih takoj prevzameš v skladišču.

(odgovor članu Nina00)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 11:50:22   
astrid1
Ko smo mi nakupovali v Ikei, smo si pri prijatelju sposodili kombi, naložili (vse smo si že doma izbrali), odpeljali domov, sami sestavili... Po več kot 5. letih uporabe je pohištvo še vedno lepo.

Je bilo pa smešno, ko smo naložili v kombi (4 omare, največji regal za knjige, velika tv omarica, velika kavna mizica, pa še nekaj drobnarij), pa je ostalo še toliko prostora. Res je vse racionalno zapakirano in nimaš težav s prostorom. Cenovno se je pa res bolj splačalo kot pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 11:58:54   
niwci
http://razkrito.net/prelistaj-katalog-ikea-katalog-2012/

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 13:47:59   
Angel_Tian
NANA - lahko pa daš od prej izbrano otroško sobo narediti temu mizarju

http://www.fa-les.si/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=27



_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 16:14:16   
Anonimen
men je ikea zakon, grem vsaka 2 mesca mau pofirbcat :) ena je v celovcu lahko da tudi v gradcu, lh da sm mau zamešala pa eno maš v italiji, js grem ponavadi tle. in mi je res zakon, samo kako je pa z montažo pa prevozom nism lih zihr, ampak pomoje ne vozijo. nism pa zihr, ker tuki pr ns je en tip k ma s.p. in vem da on gre iskat in potem tudi zmontira. nemorm pa rečt da majo kar se tiče sobic velik izbire. no ja vsaj zame ne. je pa fajn k je res vse kokr tok praktičn, midva sva skor vse tm kupila in je vse na easy za sestavt tud blo, pa všeč mi je k so cene res bistveno nižje kot pa npr. lesnina rutar itd.
če si iz lj se ti bolj splača it v avstrijo je bližje pomoje. sicer pa si lahk vse ogledaš kaj majo, da že v naprej mau vidiš njih stil pa asortiman

(odgovor članu NANA123)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
24.4.2012 16:15:09   
Anonimen
tudi to se strinjam

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
29.4.2012 13:23:09   
Anonimen
tisti ki so iz okolice ljubljana imajo definitivno bližje ikeo v italiji kot pa V GRAZU. midva sva šla v četrtek in je res čisto predaleč. do ikee v italiji je iz lj 120 km, do graza pa 200 km. pa še v italiji jo maš pol minute z avtoceste.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
22.10.2012 9:49:09   
nyna84
Mi smo kupili poleti v lesnini dve mladinski sobi boxxx nemo. V paketu je bila postelja z dvema predaloma, trodelna omara, pisalna miza in tista omara, ki paša k postelji (s predalom za odeje). Cena ene: 380 €.
Spalnici sta lepi (barva oreh-bela), čez kvaliteto se pa tudi ne moremo pritoževati.

(odgovor članu misko20)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje kupiti ugodno otroško sobo
15.9.2016 13:01:17   
mojca 87
Mi smo kupili tole Robino sobo https://www.malaroba.si/otroske-sobe-previjalne-komode-posteljice-sobe-za-novorojencka-sobe-za-dojencka/combino-play.html. Je super, posteljico lahko potem spremeniš v junior posteljo tako da bo še kar nekaj časa u uporabi.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?