|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vadba za malčke
4.9.2005 16:33:40   
Mašinka
Živijo,

zanimam se za vadbo za enoletnika v Ljubljani. Ko ne bo več lepega vremena in bo Tivoli odpadel, bi ga rada vključila v kakšno vadbo, kjer bi lahko razvijal motorične sposobnosti in bil tudi malo v družbi svojih vrstnikov.

Hvaležna bom za vse informacije.

Pozdravček,

Mašinka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vadba za malčke
8.9.2005 17:29:44   
Tajča & Jaka
V športno plesni dvoranici na Celovški c. 134b (v bližini Viatorja), se izvajajo Športni programi Jaka. Program Mini Jaka (mehka gimnastika)je od 1-2 leta starosti in poteka z enim od staršev. Sicer pa imaš reklamo na levi strani portala, pa si malo poglej. Zelo priporočam
Lp,
Tajča

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vadba za malčke
14.9.2005 19:55:26   
Mašinka
Ojla,

hvala za odgovor! Odločili smo se za vadbo v Športnem društvu TRIUMF na OŠ v Trnovem. Prijateljica mi je dala njihov link - http://www.triumf.si/?p=malcki Začnemo oktobra.

Sporočim kako bo!

Pozdravček,

Mašinka

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vadba za malčke
15.9.2005 9:57:51   
Miškolin
mene pa zanima, ali ima katera (kateri) izkušnje z vadbo v Fit Mami - Glasbeno gibalnimi uricami Bamberbam? Kako to poteka in kakšne so vaše izkušnje?
http://www.fitmami.com/bamberbam.html

Pa še zanima me, ali je katera že hodila s svojim malčkom v Narodni dom na vadbo Starši z otroci?

http://www.narodnidom-drustvo.si/program/starsi_z_otroki.htm l

Imam 2 letno hčerko pa ne vem kam naj greva na vadbo.

Ali imate še kakšno drugo varianto, ki je preverjena??

Hvala za vaše odgovore.

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vadba za malčke
16.9.2005 7:14:21   
Tina15
Mi smo z našo Zalo hodili na Bamberbam in lahko samo pohvalim.Imajo super program,otroci pa se vsako uro naučijo novo pesmico,ponavljajo stare,se na začetku vedno pozdravijo z Bamberbamom (lutka),uporabljajo različne inštrumentke,poslušajo klasično glasbo, ipd. Naša je zelo uživala in tudi precej sodelovala. Lahko rečem,da glede na to, da ni v vrtcu,ampak jo čuva moja mami, zna pri dobrih 2 letih zelo veliko pesmic na pamet in že tudi pleše po ritmu. Priporočam.

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vadba za malčke
22.9.2005 11:57:13   
lotus
Kam priporocate za 2-letnike, najraje kaksne plesno-gibalne urice, po moznosti kje v Siski?

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vadba za malčke
6.10.2005 19:52:01   
kiki.l
Tudi jaz sem bila danes v Oš Trnovo. Za moje pojme malce preveč želijo animirati malčke, ki se jih pač ne da, a nikogar ne silijo, da počne karkoli, kar je dobro. A vse v vsemu je sila zabavno, ker je prav zabavno, ko malčki letajo po vsej dvorani vsak v svojo smer.  
Skrataka ful priporočam, ker se mali res zdivjajo.

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vadba za malčke
11.10.2005 11:03:44   
Mašinka
Ojla,

evo tudi jaz poročam kot sem obljubila. Na OŠ Trnovo smo bili in v torek in v četrtek prejšnji teden in smo bili navdušeni. Menda pripravljajo še nove rekvizite, kar bo vse skupaj še poprestrilo. Super nadomestitev Tivolija. Priporočam. user posted image

Pozdravček,

Mašinka

(odgovor članu kiki.l)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vadba za malčke
14.2.2006 15:19:12   
Mašinka
Po dolgem času se zopet malo javljam! Še vedno hodimo na vadbo in se imamo super! Zdaj že obvladamo plezanje po plezalni steni, po ribstolu, hojo po gredi, plazenje čez ovire, hojo navzgor in navzdol, hojo po stopnicah, met na koš, pa še bi se kaj našlo... user posted image

Tukaj pa še slikice!

Pozdravček vsem,

Mašinka

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vadba za malčke
14.2.2006 15:19:58   
Mašinka
aha... link na slikice sem pa pozabila user posted image

http://www.triumf.si/images/MALCKI/index.htm

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?