|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2. menstruacija po ss
19.5.2012 15:40:29   
Anonimen
Živjo punceuser posted image
Tudi mene je doletela ta nesreča ssuser posted image , 19. februarja (abrazija, srček je nehal biti)..po tem sem imela prvo menstruacijo 4.4., sedaj je pa kar ni..test sem seveda že delala, vendar je bil negativen, pri ginekologinjji sem bila 7.5. je rekla da je sluznica zelo odebeljena(delali sva UZ) in da bi user posted image morala priti, če nisem noseča..Seveda bi bla najbolj srečna na svetu, če bi bila, ampak me kr skrbii..
Kdaj ste pa ve kaj dobile 2. menstruacijo??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2. menstruacija po ss
21.5.2012 12:05:18   
srečki
Hey jaz sem splavila 18.02. prva M je prišla 31.03. druga pa 01.05., tako da naslednjo pričakujem 29. ali celo kakšen dan prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2. menstruacija po ss
21.5.2012 12:35:54   
Anonimen
* 1.menstruacija= 39 dni
* 2.menstruacija= 26 dni
* 3.menstruacija= 29 dni
* 4. menstruacija= 32 dni
* 5.menstruacija= 30 dni
* 6.menstruacija= še čakam

Meni se je po SS v 7.tednu ciklus popolnoma porušil- prej sem imela redne menstruacije- in sedaj še vedno čakam, da se postavi na stare tirnice.

(odgovor članu srečki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2. menstruacija po ss
21.5.2012 12:42:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo punceuser posted image
Tudi mene je doletela ta nesreča ssuser posted image , 19. februarja (abrazija, srček je nehal biti)..po tem sem imela prvo menstruacijo 4.4., sedaj je pa kar ni..test sem seveda že delala, vendar je bil negativen, pri ginekologinjji sem bila 7.5. je rekla da je sluznica zelo odebeljena(delali sva UZ) in da bi user posted image morala priti, če nisem noseča..Seveda bi bla najbolj srečna na svetu, če bi bila, ampak me kr skrbii..
Kdaj ste pa ve kaj dobile 2. menstruacijo??



Lahko, da ti vso to zmedo povzroča psiha.
Sprosti se.
Lahko ponoviš test- če bi bila noseča, bi bila po ZM zdaj že v 7 tednu, lahko tudi kakšne tri tedne manj, test pa bi ti moral pokazati pozitivno.
Če je bila sluznica že 7.5 zadebeljena in smo danes že 14 dni po tem, bi menstruacijo že morala dobiti.
Če bo test še negativen, pojdi na pregled h ginekologu.

Pa sporoči, kako se je ta zgodba razpletla!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2. menstruacija po ss
21.5.2012 15:45:02   
Aylica
Holla.evo jaz imela missed abortus 11marca.dobila 17.aprila M.in zdaj druge ni,ker se je plusek pokazal.ful sem vesela in upam da bo zdaj vse ok..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2. menstruacija po ss
21.5.2012 16:08:52   
čiba
1.user posted image po abraziji na 22ti dan.
2.user posted image po abraziji na 21ti dan.
3.user posted image čakam.

(odgovor članu Aylica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2. menstruacija po ss
22.5.2012 13:08:03   
Anonimen
Hvala za odgovore punceuser posted image in superca Aylica zauser posted image ..želim ti najlepšo nosečnost, pa seveda vsem ostalim v bližnji prihodnosti tudiuser posted image .
Jaz sem še vedno brez user posted image .  Test bom ponovila konec tedna, če je še ne bo..ker nosečniških znakov nimam čisto nobenih..
Aja pa mogoče sem v zgornjem postu pozabila na en pomemben podatek..pri user posted image sva "pazila", je izstopil eno postajo prejuser posted image . No ja bomo vidli, zdej sem že res firbčna (ženskauser posted image ) po eni strani me je pa tako zelo strah..namreč moja psiha je (bila) dokaj na dnu...vi žal veste kako hudo je touser posted image

(odgovor članu čiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2. menstruacija po ss
22.5.2012 17:09:19   
Aylica
No ja,dobro vem kak hudo je.ampak optimistke moramo biti in upati.tak da vsaki zelim da cim prej zagleda plusek in da cez 9m.ziba bebya

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2. menstruacija po ss
7.6.2012 13:23:26   
Anonimen
Ojla punce...
da vam poročam kaj sedaj dogajauser posted image . Sem bila v ponedeljek na pregledu pri ginekologinji in je sluznica še vedno odebeljena, user posted image pa še kar od nikjer..sedaj bomo počakali mesec in če je še vedno ne bo, jo bomo sprožili..tako, da sedaj lažje diham, ker vsaj vem pri čem smouser posted image . Sva se pa odločila, da bova počasi začela delati na user posted image user posted image .

Bodite fajnuser posted image

(odgovor članu Aylica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?