|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 50 [51]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.3.2013 10:44:18   
Taja980
Pozdravček drage moje,

sej mislim da vam ni jasno kdo se oglaša nekoč Cita ampak s tistim nickom ne morem več gor pač pozabljivost...na kratko sem se javila sedaj nisem na Fb pa se bom lahko tle malo oglašala če me vzamete nazaj...lepo snežno nedeljo vam želim...


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
5.12.2015 18:59:15   
NoBady
ooooo mojih marčevk ni več????? 2013 je bil zadnji vpis... kako žalostno user posted image
jaz sem čist zapustila fb in rr priznam lupma ena sem... ampak veste kaj -- zdaj pričakujem junija 2016 in sem spet postala aktivna na fb in rr hehe user posted image a je še sploh katera tukaj, bo katera kej odgovorila al bom moj post res res zadnji zadnji user posted image

cita pozdravljena ... oziroma Taja 980user posted image nick po hčerki aneuser posted image

ja nič, počakam če bo kak odgovor pa drugič kaj več... če ne pa marčevke 2009 RIP user posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Taja980)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.2.2016 18:15:53   
pikapolonica24
Drage moje marčevke

tukaj sem spet mal pokukala sem pa cita od prej ker gesla nimam več pojma še katera kej piše čvekiceeeeeeeeeeeeee


(odgovor članu Taja980)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 49 50 [51]
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 50 [51]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?