|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Matjažu v slovo..
14.7.2012 11:36:59   
neisha80
Dragi Matjaž,bil si poln načrtov,s tvojo največjo ljubeznijo sta si začela ustvarjati družino,septembra bi postal ati.Načrtovala sta nakup hiše,kjer bi se ,verjamem,velikokrat družili ob večerih..Pa je kruta usoda prekrižala vajine in naše načrte..Žal drugo leto za prvi maj ne bomo skupaj na morju z enim članom več,kot smo se pogovarjali letos..Motor,tvoja velika strast,te je včeraj pustil na cedilu..
Jočemo..ker ne moremo verjet,da te ni več..jočemo,ker ne boš nikoli videl vajinega otročka..ker ....
POČIVAJ V MIRU......
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Matjažu v slovo..
14.7.2012 13:01:33   
Lunca1
moje sožaljeuser posted image

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Matjažu v slovo..
14.7.2012 13:04:28   
ANITA D.
Sožaljeuser posted image


_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Matjažu v slovo..
14.7.2012 13:40:19   
MioBambino
Ljubezen do motorja, neprilagojena hitrost ga je pripeljala do tega, da ga danes ni več.
Vrjetno se tega ne da preprečiti, ker motoristi živijo za svojo motor.
Mogoče bo koga predramilo, mu dalo za misliti, da bo bolj mirno vozil svoj motor.
Ne poznam tega vašega prijatelja, vendar velikokrat, ko vidim motoriste nepremišljeno divjati po cestah, si rečem, da čudno, da ni več nesreč, da imajo vseeno nekega angela varuha, ki pazi na njih.

Žal mi je za vašo izgubo!user posted image

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Matjažu v slovo..
15.7.2012 8:49:45   
SMT3
Moje iskreno sožaljeuser posted image user posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Matjažu v slovo..
15.7.2012 9:07:05   
alda
user posted image user posted image user posted image
Iskreno sožalje!
Še predobro vem kako hudo je izgubiti zelo dobrega prijatelja!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Matjažu v slovo..
15.7.2012 9:09:58   
TDTP
Tudi jaz ne morem verjeti, pa tako dober fant je bil.Moje sožalje vsem, posebej mamici Zdenki, ne morem si predstavljati kako je, če bi izgubila enega od svoji otrok. Držite se zaradi vnukinje, vnukeca, ki vas bo nevedoč obiskal septembra! Naj vas potočaži misel, da nam je vsem drugim tudi hudo in da tudi mi jočemo, čeprav smo ga poznali le bežno!user posted image user posted image

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Matjažu v slovo..
15.7.2012 10:14:51   
akniram
Odšel si na dolgo pot nevede, nehote, za sabo pustil žalost vsem prijateljem, znancem, ki ne dojamemo resnice. Osebno se nisva poznala, po pripovedovanju tvoje mamice pa zatrdno vem, da si bil človek z veliko začetnico.Počivaj v miru


Morda še v opomin vsem tistim, ki mislijo da se to njim ne more zgoditi. Tudi ti si mislil tako. Mar ne?

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Matjažu v slovo..
16.7.2012 10:48:04   
cimi
moje sožalje družini user posted image
R.I.P. Matjaž

(odgovor članu akniram)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Matjažu v slovo..
18.7.2012 6:49:07   
*alja*
Iskreno sožaljeuser posted image user posted image

Jasmina tebi pa en velik user posted image . Čuvaj svojega sončeka, misli na to da ti je Matjaž pustil najlepše darilo user posted image

< Sporočilo je popravil *alja* -- 18.7.2012 6:50:51 >


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Matjažu v slovo..
3.8.2012 22:33:18   
čupa
joj, ja spomnim se tega petka13. user posted image user posted image user posted image

So ga pri nas operirali, no vsaj trudli so se user posted image user posted image

Res je blo žalostno, jokali so vsi, še tisti zelo izkušeni user posted image user posted image

Iskreno sožalje vsem svojcem in prijateljem user posted image user posted image


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Matjažu v slovo..
5.8.2012 15:27:10   
neisha80
Jaz verjamem, da so naredili vse,kar je bilo v njihovi moči.In upam,da se ne motim.

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Matjažu v slovo..
1.4.2013 21:18:28   
neisha80
Kmalu bo 9 mesecev,odkar te ni.Pa skoraj ne mine dan,da se z možem ne bi spomnila nate,na vaju,na vas.Kako bi bilo,če bi bil še z nami.Kako ponosen bi bil na svojo punčko,ki ti je tako podobna.Spraševala sem se,zdaj se sprašujem in čez 10 let se bom najbrž isto spraševala:zakaj,zakaj,zakaj zakaj?????????? Pogrešava te! Pogrešava vas3 skupaj. Pazi na svoji dve punci,kjerkoli že si.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?