|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gatke pod pižamo?
6.8.2012 8:27:26   
krtačka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Gromska
po rjuhi naredili dvosmerno cesto s prekinjeno črto? user posted image


temu se reče "benko" črtica user posted image



user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby
da mora obvezno brez gatk pod pižamo spat,zato, ker je to edini čas, ko lahko otroku koža tam spodaj zadiha, ker je drugače cel dan itak v gatkah.


to je tudi moj razlog, zakaj nima gatk ponoči. U bistvu sedaj poleti spi samo v majčki in je spodaj nag. Pozimi pa dvodelna pižama, brez gatk. Jst tud spim brez gat (razen ko je M) in v srajčki (pozimi v pižami), moj pa je navajen na boksarce, zgoraj je pa brez, leto in zimo.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: gatke pod pižamo?
6.8.2012 9:56:24   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka
moj pa je navajen na boksarce, ..


sej boksarce so isti kroj ko pižama, boksarce so pa ok vsaj 50% moški populaciji in jih nič ne žuli. po moje je fora v tem kako visoko si pižamo (ali boksarce) potegneš - pižama te lahko žuli, če je sedlo preveč blizu razkoraku. sej načeloma ti nima kam zlezt, če "visi" okoli rite imo (to ne velja za oprijete pižame)..
torej, po moje je doktorat-zaključek nekak takle:

če ti na riti tko stoji (na tesno in na knap), po moje ne moreš bit brez gat (ker to te res lahko žuli):
user posted image

če je pa sedlo malo nižje (in kroj ohlapen), pa ni blema imo:
user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.8.2012 9:57:46 >

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: gatke pod pižamo?
6.8.2012 10:21:58   
honey
Jaz si ne predstavljam,da bi spala v gatah pod pižamo - razen tisti teden v mesecu, no, pa še tega sem zdaj že 8 mesecev rešena user posted image Drugače pa spim večinoma v spalni srajci, pozimi, ko je res mrzlo, pa si oblečem pižamo. Ampak kaj je narobe, če spim brez sp. hlač in v spodnji srajci? Pri nas smo tako vajeni, da se tudi tuširamo skupaj, torej je vseeno, če me otroci vidijo spodaj brez pod tušem ali v banji ali pa v postelji, ni tako? V glavnem, nihče se ne čudi ničemer, ker sta otroka pač tako vajena od samega začetka. Drugače pa ja, moj mož spi v gatah ponoči, ker drugače pravi, da mu gre na živce, ker mu bingelj opleta user posted image Mali pa ne mara gat pod pižamo, zdaj poleti, ko pa spi samo v majčki, jih ima pa oblečene. Je pa to stvar posameznika, vsekakor, kako se najbolje počuti.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: gatke pod pižamo?
8.8.2012 14:45:52   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Pri nas imamo pod pižamo vsi spodnje hlače. Zdaj, ko je vroče, itak spimo samo v spodnjih hlačah.


Pri nas isto.



tudi mi.... No, oči tudi ko ni vroče user posted image  Miha pa itak ima še plenico.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: gatke pod pižamo?
8.8.2012 14:54:31   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: emaa

Mateyka nimaš edinega takega otroka, pr nas je treba še kaj polizat, itd. Imam dva taka, ponavad sta ko dva klošarja, če se da mu pol riti ven gleda, al pa gate, če je vse celo prav oblečeno. Edin za en rojstni dan v telovadnici sta dala gor kavbojke in srajce user posted image go figure.


Kot naš Miha.. U nulo!!!!user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: gatke pod pižamo?
8.8.2012 16:18:45   
ZARA
Ja, seveda jih ima. A jih potem v šolo tudi ne nosijo pod kavbojke ali trenirko?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: gatke pod pižamo?
8.8.2012 21:54:29   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ja, seveda jih ima. A jih potem v šolo tudi ne nosijo pod kavbojke ali trenirko?


ok, bom še jaz malo funny;
a vi jih potem nosite tudi pod kopalkami al kaj? user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: gatke pod pižamo?
8.8.2012 22:01:15   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ja, seveda jih ima. A jih potem v šolo tudi ne nosijo pod kavbojke ali trenirko?


ok, bom še jaz malo funny;
a vi jih potem nosite tudi pod kopalkami al kaj? user posted image


A da se tisti, ki ne nosijo gat pod pižamo, potem celo s kopalkami kopajo.....?user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 8.8.2012 22:02:25 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
8.8.2012 23:19:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: gatke pod pižamo?
9.8.2012 10:32:30   
tečla
Nikoli v spodnjicah ponoči, samo daljša majčka. Tamali tudi spi brez spodnjic.

Nazadnje sem imela spodnjice ponoči oblečene ko po porodu, med čiščo.
Pa tudi čez dan je bit prav fajn brezuser posted image

< Sporočilo je popravil tečla -- 9.8.2012 10:34:29 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: gatke pod pižamo?
9.8.2012 12:36:02   
barbara_s
Mah, jaz moram še vedno vsako jutro vprašat, če si je za v vrtec dala gor gate... - al je spet "pozabila". Nosi pa samo kikle, tako da je to (predvsem poleti!!!) skoraj nujno... (saj drugače ji ne bi težila, ampak en minimalen red pa skoraj mora bit, a ne?)

(odgovor članu tečla)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: gatke pod pižamo?
9.8.2012 13:08:08   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: Gromska

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ja, seveda jih ima. A jih potem v šolo tudi ne nosijo pod kavbojke ali trenirko?


ok, bom še jaz malo funny;
a vi jih potem nosite tudi pod kopalkami al kaj? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa je moj user posted image redno brez gat pod hlačami, če le situacija ni preveč uradna. Lahko bi rekla, da jih nosi namesto kravate. Pa ne okol govort.
user posted image



uhuhuuuuuuu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: gatke pod pižamo?
9.8.2012 13:57:27   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: barbara_s
Mah, jaz moram še vedno vsako jutro vprašat, če si je za v vrtec dala gor gate... - al je spet "pozabila". Nosi pa samo kikle, tako da je to (predvsem poleti!!!) skoraj nujno... (saj drugače ji ne bi težila, ampak en minimalen red pa skoraj mora bit, a ne?)


tale je pa huda user posted image

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?