|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tricikel
1.8.2012 21:30:57   
lojtra1
Ali ima katera tale tricikel
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igra-na-prostem/poganjalci-tricikli/ap-tricikel-z-roCko-in-gugalnikom-in-varovalo/542313830032054231
zanima me če je v redu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tricikel
2.8.2012 9:33:27   
zaspancek1
Imeli oz. imamo še vedno zelo podobnega - pač kužka, ki smo ga kupili v Leclercu. Tisto z gugalnikom je čisto brezveze (nismo uporabljali), za vozit otroka pa je kar ok(glede na ceno, ki je bila definitvno pol te v PP). Dobra je tista polička, ki je res široka, da otrok ne more nog kar nekam vtaknit, sicer pa je tricikel precej nestabilen - otrok v njem sam ne sme biti, ker se lahko hitro zvrne, če kaj vstaja in se nagiba - moraš vedno držat za ročaj. No, pri nas se je zaradi malo nepravilne uporabe pri prehodih na pločnik zmajal ročaj - plastika, ampak to po kakšnem letu. Sedaj je pa itak dober samo še za preganjanje po dvorišču.
Poglej še kje drugje - so enake prodajali v različnih trgovinah in po rezličnih cenah.

(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tricikel
4.8.2012 11:18:07   
scorpiogirl
Mi smo imeli podobnega, pa se mi je zdel čisto nepraktičen. Zgleda, da sva samo midva z mojim taka, da se nama zdi to smotano za vozit (ful težko se je zavijalo oziroma ful malo zavilo, res se mi je štorasto zdelo) ... mi smo ga zelo malo uporabljali, tud tamali ni hotel biti kaj prida noter (je vstajal ...), se mi je vedno zdelo čudno, ko videvam ogromno staršev, ki v teh triciklih vozijo otroke okrog. Mene je prav roka bolela od obračanja tega user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tricikel
5.8.2012 8:35:38   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Imeli oz. imamo še vedno zelo podobnega - pač kužka, ki smo ga kupili v Leclercu. Tisto z gugalnikom je čisto brezveze (nismo uporabljali), za vozit otroka pa je kar ok(glede na ceno, ki je bila definitvno pol te v PP). Dobra je tista polička, ki je res široka, da otrok ne more nog kar nekam vtaknit,



evo, se podpišem pod to. Moja pupa se je rada vozila, samo meni je bil tisti zvok malo annoying user posted image
Pa tiste košarice, skoz je nekaj not nalagala in prevažala. user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tricikel
27.8.2012 10:22:29   
Marjetka78
Mi smo imeli tega KETTLERJa

http://www.igrarija.com/vozila/tricikli/tricikel-kettler-funtrike-blue.html

svetovn je bil :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tricikel
2.7.2018 11:00:48   
sova49
Mi smo vzeli pa kar Puky poganjalca na 4 kolesa pa se mi zdijo top. Ker s tistim ročajem je imela naša soseda pa mi je bila totalno neuporabna stvar. Smo pa vedno vozili po od prometa oddaljenih poteh tako, da niti rabili nismo ročaja. Smo gledali v teli otroški trgovini silly pa so mi noro lepi leseni od kinderfeetsa. Tako da naslednji je ziher tale kinderfeets na dve kolesi user posted image

https://silly.si/collections/puky/products/poganjalec-puky-wutsch-rdeca <-- tegale smo pa mi kupiliuser posted image

(odgovor članu Marjetka78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?