|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 15:29:13   
Anonimen
Neni, ne bit žalostna.
Mislimo nate in držimo pestke super močno !!!!

Stisni se k ljubiju, pa privoščita si kaj lepega čez vikend!

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 15:34:26   
neni
Oh, MucaMaca, on je moral zdej it krompir pobirat, pa vsem razlagat, zakaj jaz nisem prišla pobirat. Zraven vsega me še to mori...
Jutri gre pa delat. Ma sej me je mal tolažu, je reku, da je njegov sodelavc glih tako punčko dobil. Pol sva pa že imena zbirala, veš, mi jih rabimo malo več, ko imamo toliko pikic v trebuhu.
Sam ko se pa strezniš, te je pa STRAH, STRAH...

Hvala za pestke, mej se!

lp Neni

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 15:41:35   
riatia
MucaMaca, kako kaj na Nizozemskem? Zasledila sem , da se seliš nazaj v SLO. Moj je tudi Nizozemec, ampak živiva v SLO. Zaenkrat nama bolj ustreza tukaj v SLO.


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 15:43:03   
Anonimen
Seveda si ne znam prav predstavljat, kako se počutis, a verjamem, da mora biti zelo obremenjujoče tole čakanje.
Kaj pa če poskusiš svojega nekako priklicati domov, pa ga magari v hiško zaklen, samo da bosta v dvoje, da ti bo lažje in hitreje minil čas. No mene že tudi pamet počasi zapušča zgleda.
Sorry. V glavnem prepriči ga nekak, da preživita vsaj vikend skupaj, delo bo že počakalo.
Zdaj so pomembne vajine male pikice.


(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 15:45:26   
Anonimen
riatia je napisal/a:

MucaMaca, kako kaj na Nizozemskem? Zasledila sem , da se seliš nazaj v SLO. Moj je tudi Nizozemec, ampak živiva v SLO. Zaenkrat nama bolj ustreza tukaj v SLO.



Hoi!

Ma ja, srednja žalost. Čez 84 dni zopet doma, juhej! ( to ti itak vse pove )

Kako se je pa tvoj kaj navadil življenja v SI, obvlada slovenščino? Povej malo kako in kaj, če želis seveda, če ne pa na privat.

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 15:57:51   
riatia
Hojla MucaMaca!
Vidim, da preveč ne uživaš tam,ker odštevaš dneve. Moj je že čisti Slovenec, govori tekoče slovensko, mislim da mu je način življenja tukaj bolj všeč. Upam, da tako tudi ostane, ker tudi jaz ne vem kako bi bilo, če bi živela na Nizozemskem. Par tednov na leto je čisto dovolj. O drugih podrobnostih pa mogoče res raje na privat.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 16:09:02   
Anonimen
Mojemu je tudi pri nas v SI zelo všeč, čeprav sva bila doma do zdaj le na počitnicah, pa vseeno, ima dober občutek pri nas v Sloveniji. Pa sej Slovenke in Slovenci smo itak carice in cari v nulo!!

Čaka te privat sporočilo.

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
9.9.2005 16:57:06   
Kalina
Drage moje punce, evo se jst se javim, preden se zacne vikend, ki zgleda ga bom prezivela z pospravljanjem, pranjem, likanjem...itd. Moj lubi pa cel vikend dela...

No ja tkole, v ponedeljek zacnem z hormonskim spikanjem, mal me je strah, drugac sm pa ful vesela, itak vam pa vse sporocim..aja pa zdele grem k mojmu G. po izvid od spermiograma, tko da drzte pesti da je vse ok!

Bodite mocne in nasmejane...tisoc poljubckov od Kaline

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   ZA NAS (272. nadaljevanje)
11.9.2005 12:31:54   
GoYa
neni, veš da mislimo nate in ti tiščimo pesti
pa ne , ker naslednji vikend (če ne že prej, ker vem, da te bojo prstki srbeli ) bo tvoj

neni je napisal/a:

tlele doma ležim ko kravica


še mal pa bojo telički okoli skakali

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?