|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cerazette
6.8.2012 7:06:11   
divans1
Ali se je kateri po teh tabletkah zmešal menstrualni ciklus?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cerazette
6.8.2012 7:47:11   
scorpiogirl
po teh tabletkah se je meni zmešalo vse user posted image za menstruacije ti že tako ali tako povsod pišejo (meni je tudi v lekarni povedala pa dr.), da imaš lahko pol leta čist zmedeno vse, tud skoz po malem krvavitve. No, jaz sem bila po teh tabletkah še ful razdražljiva, nervozna, je bilo res noro ... libido na nuli ... se ne grem več tega user posted image
kar se ciklusa tiče je res prve pol leta vse zmešano, samo to se potem uredi, ostale zadeve so se pa meni stopnjevale, tako da se malo opazuj ...

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cerazette
6.8.2012 8:43:46   
divans1
Ajoj.....user posted image user posted image user posted image Jst tud opažam, da sm fulll razdražljiva, živčna, libido...uhh...ni glih neki, pa sm kumi eno škatlco pojedla, pa še polno dojim....!!! Kaj si pa pol naredila , si si nabavila kako drugo zaščito?

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cerazette
6.8.2012 9:01:02   
Jantar
Jaz jih uporabljam že skoraj tri leta in sem zadovoljna. Tudi krvavitev ni,no vsaj ne v večji količini,....v vsem obdobju jemanja sem imela krvavitev samo 3x pa še to sta bla kriva psiha in fizični napor,....tko da jaz sem z njimi zadovoljna user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cerazette
6.8.2012 9:03:26   
scorpiogirl

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Ajoj.....user posted image user posted image user posted image Jst tud opažam, da sm fulll razdražljiva, živčna, libido...uhh...ni glih neki, pa sm kumi eno škatlco pojedla, pa še polno dojim....!!! Kaj si pa pol naredila , si si nabavila kako drugo zaščito?

takoj sem jih nehala jest, ko sem ugotovila, da so najbrž tabletke krive za mojo razdražljivost. sem raje na kondomih, kot pa, da mi gre vse (in vsi) na živce ...

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cerazette
6.8.2012 9:52:50   
divans1
Kaj to pomeni, da lahko skor čist izgubiš menstruacijo, če jih jemlješ? Pa to je pa glupo, če recimo zanosiš, sploh ne veš, da si noseč, recimo jst, ki sem imela do zdaj redne cikle na 28 dni?

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cerazette
6.8.2012 14:24:45   
divans1
No, zanimajo me res vaše izkušnje s temi tabletkami, k berem, da majo res velik stranskih učinkov, in premišljujem, če bi jih sploh še jemala ali bi kr nehala. Do sedaj sem pojedla eno škatlo. V kolikšnem času lahko pričakujem user posted image , če neham jemati KT?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cerazette
6.8.2012 14:32:10   
Doll
ne vem kako naj bi ti KT zamešale menstrualni ciklus,saj že jemlješ kt je pač vse umetno oz. cikla itak nimaš pri teh tabletkah,saj jih jemlješ BREZ premora.če ti pač ne ustrezajo,pač nehaš big dealuser posted image
Hmm glupo ti je ? Ma ne vem meni ni.Vse tabletke so 99,99 zanesljive.če te tabletke ne ješ tako kot je treba ja potem lahko zanosiš,če ne pa ne moreš oz je možnost skoraj nemogoča.
Kako veš da si noseč-če sumiš pač narediš test( nič lažjega).

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cerazette
6.8.2012 21:31:13   
Jantar
Se strinjam z Doll glede menstruacije, namreč pri cerazette je ni oziroma neke vrste presahne,ker jih jemlješ brez premora. Jaz sem bila 3 mesece nazaj na pregledu in sem mojo G kr fajn izprašala glede možne zanositve,ker me je prijateljica tud mal na razmislek dala,da kao je ful nosečnosti ob njihovem jemanju,ker so bolj blaga hormonska zaščita pa me je G pomirila in rekla,da je isto kot vse ostale tabletke,da edina razlika je,da jih jemlješ brez prestanka in da jih lahko jemlješ med dojenjem. Da 100% zaščite itak ni,ker so vse 99,9% ob primerni in dosledni uporabi.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cerazette
6.8.2012 22:38:18   
kajajaka
uff user posted image  zanimiva debata. Mi je dala misliti.

Jaz jih jemljem 4 mesece, menstruacije nimam. Nekaj časa sem še dojila, pa je morda zato ni bilo... sedaj 2 meseca ne dojim, pa sem imela eno daljšo a zelo šibko krvavitev (14 dni, ampak samo roza sluz, niti dnevnega vložka ne bi rabila...) Jemljem jih brez presledka. Baje so "precej zanesljive" - kot piše Pušenjak, karkoli že ta precej pomeni.user posted image

Sem se že spraševala kako zdravo je to, da nimaš menstruacije. Saj mi je G razložila, da je to zato, ker tabletka preprečuje, da bi se jajčece sprostilo iz jajčnika, bla bla... ampak meni je vseeno čudno no. Že v OŠ smo se učili, da se telo vsak mesec na novo pripravi na nasledje jajčece s tem, da se sčisti... tukaj je seveda zaradi dodajanja umetnega hormona vse drugače. Ampak me ni čisto prepričala, da je to vse ok. 

Druga stvar pa je, da sem zadnje čase tudi jaz zelo razdražljiva, nemirna... Do sedaj sem mislila, da me spet kaj ščitnica daje, ki mi itak nagaja in imam tudi tablete za uravnavanje ščitničnih hormonov... zdaj pa vidim, da imate tudi ostale (z eno izjemo) podobne probleme user posted image  

Ne vem, če ne bi tudi jaz nehala s tem "umetnim sr*anjem" in šla nazaj na kondome user posted image

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cerazette
7.8.2012 8:47:28   
divans1
V glavnem , jst sm pojedla do sedaj 1 škatlo in sem danes prenehala, ne grem se več tega sranja, bomo pazili in meli kondom. Pa fulll sm mel apetit po teh tabletkah, da ne govorim, kak sm bla razdražljiva.... uh...ni to za mene, upam, da bom kmal dobila menzo!!!!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
7.8.2012 8:53:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cerazette
7.8.2012 10:41:54   
Doll
Ankica ne more si omisliti nuvaring ,ker trenutno še doji.med dojenjem lahko samo cerazette ali pa inekcije depo provera.
Nuvaring imaš lahko vstavljen 28 dni,čenočeš premora ni potrebe ,po 28 dni si ga vzaeš ven in vstaviš drugega

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
7.8.2012 10:48:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cerazette
7.8.2012 10:57:12   
divans1
Uh, nobena tovrstna zaščita mi ne diši....zgleda, da bomo kr pri kondomih ostali..user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Cerazette
8.8.2012 12:08:49   
divans1
Kdaj približno lahko pričakujem prvo menstruacijo, pojedla sem 1 škatlo?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?