|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
7.9.2005 8:45:45   
corfu
Dober dan

Ker se z možem zanimava za nakup otroškega sedeža skupine I. (9-1 sem predelala dobršen del testov, uporabnosti, varnosti...Kupujeva dva avtosedeža, ker imava zelo razgibano delo in lahko da tisti ki pelje malega v vrtec ne zaključi z delom do štirih. Odločila sva se za Romerja duo plus in Romerja TS plus. V Pikapolonici nama je dal zadnjo ceno 106.000 sit na gotovino v Baby centru pa ceno 129.000 sit s popustom, to je razlike 23.000 sit, za ta denar + malo zraven dobiva že jahača. Si morete mislt, ženske ne se zaletet v prvi trgovini, to je samo moj dobronameren nasvet.

Lep dan želim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
7.9.2005 8:58:15   
Anonimen
Adijo, kake cene??? Kaj pa kupujeta, vesoljsko ladjo??? Mi razmišljamo o nakupu avtosedeža Concord Trimex, ki je sedaj v akciji za 30.000 SIT in je od 8. meseca do 12. let, se spremeni v jahača.

Raje preostali denar zapravim za kaj drugega. Sorry, moje skromno mnenje.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
7.9.2005 9:13:54   
asso
A to je cena za oba skupi al kaj

Mislim, da je res pretirana cena samo za enega.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
7.9.2005 9:20:15   
corfu
to je cena za dva sedeža eden je z isofix-som, drugi brez, meni se 106.000 ne zdi veliko, glede na to, da je prez akcije z isofixsom 83.000 polna cena in brez njega 56.000 sit. Blacy nimam nič proti concordu, daleč od tega, samo ko je trgovec montiral sedež v trgovini na avtomobilski sedež, ga je moj malo močneje ruknil, pa se je sedež kar postrani obrnil...ne vem, mi smo za kaj takega preveč na poti vsak dan! Sicer pa večji je razpon sedeža v skupinah mislim, več je pomanjkljivosti, ne rečem, pa da je sedež slabb.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
7.9.2005 9:34:12   
asso
Ja, se mi je zdelo, da mora biti cena za dva. No to je že bolj in kar v redu.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
7.9.2005 10:23:37   
Annny
To je zelo ugodna cena za oba (Pikapolonica).
Lp

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
7.9.2005 10:32:42   
kofetek2010
poglej še v Toysu, imajo akcijo za Römer King TS Plus TOYS prav tako v Celovcu SCHMID


170€*240=40.800 *2 = 81.600 sit

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
7.9.2005 16:13:53   
Anonimen
Corfu, to je zelo ugodna cena!
Ampak zakaj dva? A ne moreš prenašati sedeža iz avta v avto? Dobro, sistem s pasovi ti vzame nekaj minut, isofix pa je pritrjen samo z enim pritiskom, dve sekundi!

Kar se pa poceni sedežev tiče, v tujini imajo sedeže tudi za nekaj deset jurjev. Potem pa na crash testih letijo po avtomobilu, se jim trgajo pasovi,...
Hvala lepa! Sem videla v Stari gori fantka in posledice, ki jih je imel po prometni nesreči!
Kar se mene tiče - želim najbolj varen sedež na tržišču!

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
7.9.2005 22:18:25   
urška
fora je v tem, da v avstriji dobiš isti avtosedež za ful manj denarja!!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
8.9.2005 8:38:09   
Anonimen
V Nemčiji pa za še manj in ne dvomim, da preko Ebaya za še manj!

Ampak pot do Avstrije in Nemčije ni zastonj in če greš s Primorske tako daleč samo zaradi sedeža, se zagotovo ne splača.
Ebay pa je risk.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
8.9.2005 11:08:40   
corfu
Selena, en avto ima Isofix, drugi ne. Tamalga voziva v privat varstvo cca 15km daleč, oba sva veliko službeno na poti, in tudi ves prosti čas izkoristimo tako, da smo vsepovsod in nikjer Če ga mož zjutraj pelje in ne skonča dela moram jaz ponj, kako če ni sedeža

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
8.9.2005 13:10:21   
urška
ja sej če si iz Primorske greš lahko pa kam v italijo, a ne? sej greš lahko v villach ali pa v celovec (sem hodim jaz) pa je najbrž že malo bližje. graz je zate najbrž res daleč...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
8.9.2005 14:05:15   
dejcka
Mi smo nabavili Romer Duo Plus v Kiki (Celovec) za 240 EUR, dala nam je še poseben popust, ker isofix sedežev v Avstriji ne morejo prodati. Podobne cene so imeli tudi v Schmidu in avstrijski verziji AMZS-ja, ki je v isti ulici, vendar so imeli oboji na zalogi le King TS Plus, midva pa sva želela Isofix.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
8.9.2005 17:07:06   
Urška*
Corfu, kako to da imajo v Pikapolonici Romerje????

Meni je prodajalka rekla da sploh ne držijo te firme!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
8.9.2005 17:29:43   
corfu
Urška* zanimivo, ker tudi v BC ni mogel verjeti, da jih imajo, glede na to, da je BC generalni uvoznik. Jaz imam doma Romerja in to iz Novomeške pikapolonice!!!!Pa še 23.000 cenejšega kot v BC( dva sedeža seveda)

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   avtosedež-neverjetna razlika v ceni!!!
8.9.2005 19:47:50   
Anonimen
Corfu, pa saj Romer duo plus se lahko pritrdi tudi s pasovi, identično kot King!
Ampak če gre po otroka enkrat eden enkrat drugi, potem sta pa dva sedeža potrebna.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?