|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 13:53:03   
Sandra-4
Vidim, da vas kar nekaj hujša po tej dieti - na različnih drugih forumih pa sem zasledila, da to dieto odsvetujejo, ker po končani dieti dobiš naknadno veliko kg, kajti vsa poanta dieta naj bi bila v tem, da gre za kalorični deficit, ki pa kmalu po končani dieti prerase v presežek.

Zavedam se, da se moraš po vsaki dieti držati pridobljenih prehranjevalnih navad in se ukvarjati s športom, toda bilo je res izrečenih tako veliko pomislekov, da me je kar malce strah začeti s to dieto.

Morda katera ve, ali je to res?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 13:59:11   
klavdijas
Jaz sem lani tako izgubila dobrih 10 kg, pa sem jih do letos ze nazaj dobila. Sedaj pa spet hujsam (tam od enega 14 leta )po locevalni dieti. Bomo videli.


Lp,

           Klavdija

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 14:04:29   
Anonimen
Hja, takole je Sandra, vsaj tako razmišljam jaz. Bistvo te diete je, da te nauči (vsaj mene) nekih prehranjevalnih navad: to je da ješ trikrat dnevno in petdesetkrat, kot to delamo ponavadi. In da te nauči, ja nauči, jesti sadje in zelenjavo, ker, roko na srce, meni prej na pamet ni padlo, da bi ob 12-tih recimo jedla jabolko, ne, treba se je bilo basati s sendviči.

Je pa normalno, pa lahko shujšaš po ne vem kateri dieti, da dobiš nazaj, če se začneš spet prenažirat in basat.

Treba se je naučiti pravilno jest in pravilno gibat. Tega mene uči ta dieta. Zaenkrat uspešno.

(odgovor članu Sandra-4)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 14:08:11   
bobek05
Jaz sem se prej tudi prenažirala, pa se mi zdi, da sem jedla ves dan pomalem... kar nekaj sem imela skoz v ustih.. pa potem ugotoviš, da so to bile samo oči, ker sedaj ko hujšam med obroki sploh nisem lačna...

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 14:12:03   
CIPRESA
Bobek ti že hujšaš????

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 14:13:43   
Anonimen
Zakaj ne? Saj ne doji več.

(odgovor članu Sandra-4)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 14:15:33   
biba77
al bina je napisal/a:

Hja, takole je Sandra, vsaj tako razmišljam jaz. Bistvo te diete je, da te nauči (vsaj mene) nekih prehranjevalnih navad: to je da ješ trikrat dnevno in petdesetkrat, kot to delamo ponavadi. In da te nauči, ja nauči, jesti sadje in zelenjavo, ker, roko na srce, meni prej na pamet ni padlo, da bi ob 12-tih recimo jedla jabolko, ne, treba se je bilo basati s sendviči.

Je pa normalno, pa lahko shujšaš po ne vem kateri dieti, da dobiš nazaj, če se začneš spet prenažirat in basat.

Treba se je naučiti pravilno jest in pravilno gibat. Tega mene uči ta dieta. Zaenkrat uspešno.


Se strinjam.
Mene uci se to, da ne rabim vedno vsega kar mi pade na pamet (se mi zalusta)/pred oci pojesti tisti trenutek, ampak lahko to prelozim za kako uro (ali dan). Lahko pojem zvecer ali pa sploh ne...
Torej, samodiscipline.



(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 14:16:37   
CIPRESA
Aha to je pa druga

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 14:17:55   
GATA
Dejstvo in še vedno je eno samo:
Kako si želite živeti?

In zakaj tako vprašanje. Nobena dieta ni tako učinkovita če se ne držiš potem njenih okvirjev (dobro si zapomnite - držati se je potrebno njenih okvirjev!). zato je prav da se vprašate!

Če je pač nekomu všeč da določenih stvari ne je skupaj je pač mogoče ločevalna dieta dobra za njega.

Za vse tiste, ki pa si želijo jesti vse naj se pa enostavno loti kar štetja kalorij. Pa naj bo to še tako "staro in zguljeno".

Saj bi še kaj napisala, pa imam vedno občutek da je brezpredmetno.

Jaz osebno ločevalne diete ne maram ker enostavno rada jem.

Aja pa še to: pazite punce kaj delate s seboj. Veliko izgubljenih kilogramov v kratkem času ni še nikoli obrodilo pametnih sadov. Največ 2 kg na mesec!

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 14:22:14   
Sandra-4
Punce,hvala za odgovore


(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 14:44:02   
Anonimen
Še jaz, še jaz: sodelavka moj sestre je lansko leto shujšala za 20 kilogramov in sedaj že eno leto drži težo. Pravi pa, da se pač drži ločevanja živil. Jaz se bom po moje tudi morala, če bom hotela ohraniti težo.
Pa še o tem, koliko je zdravo izgubiti na teden ali na mesec. Še enkrat pravim: odvisno, koliko kil si imel preveč. Meni res ni problema izgubiti dveh, treh kil v enem tednu. Problem je pri tistih, ki nimajo toliko preveč. In problem je pri tistih, ki stradajo na način, da (skoraj) nič ne jejo.

(odgovor članu Sandra-4)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 15:16:51   
Mariposa
Tiste, ki se še po končani diteti držijo kolikor toliko podobne prehrane v normalnih količinah se definitivno ne zredijo.

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 15:23:27   
nenni
Jaz sem po tej dieti shujšala lani. In dokler sem se držala njenih okvirjev sem težo držala, potem se je pa začel veseli december in sem vse seveda dobila nazaj.

No letos sem začela z dieto south beach in sem tudi lepo shujšala - bolj počasi, ampak gre dol.

Jaz sem se ločevalne diete naveličala zaradi enoličnosti. Zdaj pa pazim, da se prehranjujem po glikemičnem indeksu in mi teža lepo stoji.

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 16:28:48   
ma&he
JA jst pa še dojim 3 krat na dan, 2 krat pa že je gosti obrok, ampak saj vseeno jem različno hrano, samo manj in več sadje in zelenjave, ki je prej sploh ni bilo na mojem jedilniku. Jst mislim da nima kaj škodit.

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 16:52:05   
bobek05
Ja, cipresa, jaz pa ŽE hujšam (kaj ni bil že čas???) Se počutim grozno v svojem ogromnem telesu, ki ga sploh nisem vajena (pa v nosečnosti sem se absolutno preveč zredila, zdaj pa je treba dol spravljat)...

Je pa tak, kot je al bina rekla - dosti lažje je hujšat če več ne dojiš... - kaj čmo (mi ni bilo usojeno) - je pa že nekaj dedno (nobena v naši familiji ni imela dolgo mleka ), pa še ta ferdamana (pardon izrazu) zlatenica da mali potem ni hotel videt več dojke eh, ne bom spet o tem...

Dieta uspešno napreduje - danes je moj 4. dan in zaenkrat sem še izjemno pridna

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 17:41:04   
natalija2
Naj povem še jaz moje mnenje.Iz lastnih izkušenj.Pred
4 leti sem bila tudi jaz na vašem.Začela sem z hujšanjem
in uspela.V dobrih 6.mesecih sem shujšala dobrih 35 kg.
Brez posebne diele.Enostavno veliko manj žri.Ko sem z
hujšanjem končala sem začela malo več jest in vsake
toliko naredila nekaj dni diete.Do sedaj se dobro držim s pravilnim prehranjevanjem bom upam obdržala le kile.







(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Pomisleki glede ločevalne diete
8.9.2005 22:52:20   
Anonimen
Jaz sem shujšala s to dieto 11 kg v mesecu in pol. To težo sem potem obdržala naslednja 3 leta, dokler nisem zanosila. Potem pa je bilo seveda konec in po porodu so mi ostali odvečni kilogrami, ki jih sedaj spravljam dol.

(odgovor članu Sandra-4)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Pomisleki glede ločevalne diete
9.9.2005 10:40:10   
Anonimen
Jaz sem pred leti shujšala 25 kg v 5 mesecih in težo držala še tri leta.Enostavno nisem več jedla po 20 uri in enkrat na teden sem si naredila sadni dan.In kar bi morda pridobila gor, sem v sadnem dnevu šla dol.In je bilo ok.

(odgovor članu Sandra-4)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?