|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grelnik za vodo
8.9.2005 19:53:34   
corfu
Ne vem, sicer če ta tema spada sem, pa vseeno...

S čim očistite grelnike za vodo, moj je že poln vodnega kamna in kar sluzast, s čim torej ga očistite?

Hvala in lep preostanek večera
Neposredna povezava do sporočila: 1
   grelnik za vodo
8.9.2005 20:09:16   
jana30
Kupim v Mullerju prašek za razopitev vodnega kamna za kuhinjske aparate, ki so v stiku z vodo.Je čisto poceni, okrog 150 sit.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   grelnik za vodo
8.9.2005 20:46:57   
BARBARA R.
Mi smo v službi z kisom. Čez noč namakale in še malo segrela, pa je šlo. Vonjave so pa strašne.


    

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   grelnik za vodo
8.9.2005 20:50:28   
LIALIA
Pol litra vode in 2 deci kisa pa naj vre ene 10 minut. Čisto ven kamen izgine. Najbojle pa je, da to narediš zunaj.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   grelnik za vodo
8.9.2005 22:01:33   
corfu
100x hvala vsem!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   grelnik za vodo
9.9.2005 8:31:29   
viv_
Jaz sem ga po uporabi vedno dala v odcejevalnik na glavo obrnjenega, da se je posušil...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   grelnik za vodo
9.9.2005 9:28:42   
lenč@
Jaz ga očistim tako, da dam približno 1/2 vrečke citronske kisline (citronke) in malo vode in to zavrem. Meni se lepo očisti...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?