|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
28.1.2013 11:34:24   
ta*mala
Poka... lahko al pa ne lahko... se treba prisilit... js itak delam zjutri na prazen želodec... tko da ista figa

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
4.2.2013 8:48:11   
ta*mala
Kako je zdaj z vami, punce? Ste začele? Vam gre? Nič ne poveste...user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
4.2.2013 8:54:12   
mamica deklicam
jaz sem se držala tko tko. Danes imam sadni dan in bo prav pasalo, da se znebim tistih rojstnodnevnih prekrškov. Potem pa v nove boje. Ne vem ali samo še midve vztrajava? Sem tudi sama opazila, da se ni nobena več javila tukaj.

dajmo punce, kje steuser posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
4.2.2013 9:43:38   
ta*mala
Hehe, ja jaz se tud držim bolj tko, tko... čez teden se držim, že dva vikenda zapovrstjo pa bolj tko tko... prejšnji vikend je bil grešen zarad ptujskih, pa mi je uspel z dvemi sadnimi dnevi popravt škodo...pol ta vikend je bla pa 60 letnica... v soboto, pa sm včeraj bolj grešila k v soboto...jao... sj + ni, ampak se nikamor ne premakne...bomo zdj bolj pridne, aneuser posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
8.2.2013 10:13:07   
Žaka
Ojla.
jaz imam beljakovinski dan.Pečem zrezke,zraven kos kruha plus solata.
Včeraj je bila pa kar kriza na sadni dan.Ampak sem zdržala.user posted image

Drugače je pa danes moj 5 dan ločevalne.

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
10.2.2013 11:24:20   
gregorkre
Tudi pri nas doma imamo enega na ločevalni! Štart je bil 1.1.2013 in za enkrat se bolj ali manj uspešno bojuje s pregrehami :) Zaenkrat - 5 kg.

====================
Spletni portal za hujšanje!
www.planet-diet.si

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
11.2.2013 8:18:49   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: gregorkre

Tudi pri nas doma imamo enega na ločevalni! Štart je bil 1.1.2013 in za enkrat se bolj ali manj uspešno bojuje s pregrehami :) Zaenkrat - 5 kg.

====================
Spletni portal za hujšanje!
www.planet-diet.si



vsak kilogram manj na tehtnici je zmagauser posted image user posted image

(odgovor članu gregorkre)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
11.2.2013 8:18:50   
Žaka
Po 7 dneh ločevalne vaga pokazala -3kg.user posted image

Danes pa sadni dannnnnnnnuser posted image

(odgovor članu gregorkre)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
11.2.2013 8:21:26   
mamica deklicam
žaka čestitke user posted image

jaz sem kar pustila, so me krofi malo preveč premamili. Tako, da bom v sredo spet štartala s 2. dnevom in še lažje bo mogoče šlo, ko bom samo rekla, ja se malo držim 40 dnevnega posta do velikonočne nedeljeuser posted image user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
11.2.2013 8:23:31   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Po 7 dneh ločevalne vaga pokazala -3kg.user posted image

Danes pa sadni dannnnnnnnuser posted image



Privoščim vsem zelo, ampak ne morem da ne bi ostala skeptik! Kako je možno zgubiti v enem tednu 3 kile!??! Brez zamere, ampak to je nemogoče! če govorimo konkretno o MAŠČOBI, SALU??!! tri kile so lahko v tekočini, nikakor pa ne v maščobi??

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
11.2.2013 9:00:28   
ta*mala
mamica deklicam, sej bojo drugo leto tudi krofiuser posted image user posted image user posted image jaz sem pojedla 1, v četrtek za večerjo, k sem imela OH dan user posted image

Tippi, saj ne gre skoz pa vsem tako hitrouser posted image Meni gre tko, 0,5 kg do 0,7 kg na teden... prva dva tedna je šlo več, potem je šlo spet malo v +, k sm bla poredna... zdj pa tkole... u bistvu v enem mesecu (en vikend pa potem še en dan sem konkretno grešila) je šlo 4,3 kg... sam telovadim tko vsaj ene 3x-4x na teden in se pomoje zarad tega ne premakne hitreje...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
11.2.2013 9:29:16   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Po 7 dneh ločevalne vaga pokazala -3kg.user posted image

Danes pa sadni dannnnnnnnuser posted image



Privoščim vsem zelo, ampak ne morem da ne bi ostala skeptik! Kako je možno zgubiti v enem tednu 3 kile!??! Brez zamere, ampak to je nemogoče! če govorimo konkretno o MAŠČOBI, SALU??!! tri kile so lahko v tekočini, nikakor pa ne v maščobi??


ker je komaj začela, se je v enem tednu amo sčistila. je pa to dobro za psiho. Ko vidiš minus na tehtnici, te malo potegne, da se še bolj držiš in to je glavno.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
11.2.2013 9:31:47   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: ta*mala

mamica deklicam, sej bojo drugo leto tudi krofiuser posted image user posted image user posted image jaz sem pojedla 1, v četrtek za večerjo, k sem imela OH dan user posted image

Tippi, saj ne gre skoz pa vsem tako hitrouser posted image Meni gre tko, 0,5 kg do 0,7 kg na teden... prva dva tedna je šlo več, potem je šlo spet malo v +, k sm bla poredna... zdj pa tkole... u bistvu v enem mesecu (en vikend pa potem še en dan sem konkretno grešila) je šlo 4,3 kg... sam telovadim tko vsaj ene 3x-4x na teden in se pomoje zarad tega ne premakne hitreje...


no saj se malo kljub temu držim, Za zajtrk je bila banana. Trenutno si kuham vodo, da bom naredila čaj: zeleni in goji. Če ne drugega, se navajam na ta način prehranjevanjauser posted image user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
11.2.2013 9:44:16   
ta*mala
Ja, tud to je neki... sam js banan ne jem, k majo dost cukrauser posted image pa niti jih ne maram. Sem pa zdj potelovadla, tko mal bl s pol moči, zdj pa jabkauser posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno
11.2.2013 9:53:05   
mamica deklicam
jaz jih tudi bolj malo zadnje čase, a sem jo morala, drugače bi bila zanič. Tavelika jih noče jesti, če so lupine malo črne, tamala jo pa ponavadi "spreša" med prsti in z njo ustvarja umetnine po pohištvu user posted image

Mami ti pa čisti. user posted image Sem pa tja poje kakšno, ko je pa noče več, moram pa kar hitro vzeti, če ne je povsod, samo v želodcu neuser posted image . Vidiš, to pa so radosti materinstva. Nikoli ne veš, s čim te bodo presenetili in tamala je res z vsemi žavbami namazana.

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?