|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "menstruacija" in nosečnost
18.2.2013 17:13:54   
Anonimen
Je katera imela krvavitev kot M v nosečnosti? Moja M je vedno zelo močna, doga 7,8 dni, drugi, tretji in četrti dan si zamenjam po 4,5 tevelike vložke, potem se počasi umirja, ta mesec pa je prišla par dni prehitro in trajala celih 3 dni, pa še to nič kaj močna..je bila krvavitev, vendar vsega skupaj ne toliko kot ponavadi je v 1 dnevu! danes se je krvavitev čisto ustavila, le tu in tam še kakšna roza kapljica! Ker mi je bilo čudno se opoldan naredila test, baby check, ki je pokazal rahlo pozitivno! Ampak še vedno tako rahlo, da niti ne vrjamem da je to, to!
Je kater že imela tak primer, je možno da pride do tako močne vgnezditvene krvavitve? Je možno da je to samo ena čudna M? Kakšne izkušnje pa imate z baby check testom?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "menstruacija" in nosečnost
18.2.2013 17:18:02   
bybyka_1987
meni je zmeraj praw pokazal....poslusi se s clearbluemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "menstruacija" in nosečnost
18.2.2013 18:41:11   
Anonimen
Meni je prišla dva dni prej in je trajala 3 dni na dan je bilo za en vložek dva testa sem opravila pa sta bla negativa takoj ko sem nehala krvavet mi je postalo slabo čez en teden sem šla na en pregled in user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Je katera imela krvavitev kot M v nosečnosti? Moja M je vedno zelo močna, doga 7,8 dni, drugi, tretji in četrti dan si zamenjam po 4,5 tevelike vložke, potem se počasi umirja, ta mesec pa je prišla par dni prehitro in trajala celih 3 dni, pa še to nič kaj močna..je bila krvavitev, vendar vsega skupaj ne toliko kot ponavadi je v 1 dnevu! danes se je krvavitev čisto ustavila, le tu in tam še kakšna roza kapljica! Ker mi je bilo čudno se opoldan naredila test, baby check, ki je pokazal rahlo pozitivno! Ampak še vedno tako rahlo, da niti ne vrjamem da je to, to!
Je kater že imela tak primer, je možno da pride do tako močne vgnezditvene krvavitve? Je možno da je to samo ena čudna M? Kakšne izkušnje pa imate z baby check testom?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "menstruacija" in nosečnost
18.2.2013 19:23:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni je prišla dva dni prej in je trajala 3 dni na dan je bilo za en vložek dva testa sem opravila pa sta bla negativa takoj ko sem nehala krvavet mi je postalo slabo čez en teden sem šla na en pregled in user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Je katera imela krvavitev kot M v nosečnosti? Moja M je vedno zelo močna, doga 7,8 dni, drugi, tretji in četrti dan si zamenjam po 4,5 tevelike vložke, potem se počasi umirja, ta mesec pa je prišla par dni prehitro in trajala celih 3 dni, pa še to nič kaj močna..je bila krvavitev, vendar vsega skupaj ne toliko kot ponavadi je v 1 dnevu! danes se je krvavitev čisto ustavila, le tu in tam še kakšna roza kapljica! Ker mi je bilo čudno se opoldan naredila test, baby check, ki je pokazal rahlo pozitivno! Ampak še vedno tako rahlo, da niti ne vrjamem da je to, to!
Je kater že imela tak primer, je možno da pride do tako močne vgnezditvene krvavitve? Je možno da je to samo ena čudna M? Kakšne izkušnje pa imate z baby check testom?




Kdaj pa si delala test, da je bil negativen? med krvavitvijo, prej ali kasneje? Jaz sem delala prej in je bil -, danes pa rahlo a vidno user posted image , tako da ne morem še čisto vrjeti..a ko si krvavela, je bilo tudi tko malo strdkov(tko sluznice pač), ali je bila samo kri?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "menstruacija" in nosečnost
18.2.2013 20:31:11   
Anonimen
takoj ko sem nehala krvavet sem delala test pa je pokazal -samo en strdek je bil in ta je bil mali tako ko zrna riza na urgenco ko sem šla so mi UZ naredili in s plodom je bilo vse ok.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni je prišla dva dni prej in je trajala 3 dni na dan je bilo za en vložek dva testa sem opravila pa sta bla negativa takoj ko sem nehala krvavet mi je postalo slabo čez en teden sem šla na en pregled in user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Je katera imela krvavitev kot M v nosečnosti? Moja M je vedno zelo močna, doga 7,8 dni, drugi, tretji in četrti dan si zamenjam po 4,5 tevelike vložke, potem se počasi umirja, ta mesec pa je prišla par dni prehitro in trajala celih 3 dni, pa še to nič kaj močna..je bila krvavitev, vendar vsega skupaj ne toliko kot ponavadi je v 1 dnevu! danes se je krvavitev čisto ustavila, le tu in tam še kakšna roza kapljica! Ker mi je bilo čudno se opoldan naredila test, baby check, ki je pokazal rahlo pozitivno! Ampak še vedno tako rahlo, da niti ne vrjamem da je to, to!
Je kater že imela tak primer, je možno da pride do tako močne vgnezditvene krvavitve? Je možno da je to samo ena čudna M? Kakšne izkušnje pa imate z baby check testom?




Kdaj pa si delala test, da je bil negativen? med krvavitvijo, prej ali kasneje? Jaz sem delala prej in je bil -, danes pa rahlo a vidno user posted image , tako da ne morem še čisto vrjeti..a ko si krvavela, je bilo tudi tko malo strdkov(tko sluznice pač), ali je bila samo kri?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "menstruacija" in nosečnost
18.3.2013 21:44:05   
Anonimen
Pozdravljene,
bom kar na tej, že odprti temi, postavila moje vprašanje.
zadnjo M sem imela 13.2., trajala normalo 4-5 dni/24 dnevni cikel.
v petek 9.3. pozno popoldan sem dobila rjavkas izcedek, kateri ponavadi nakaže user posted image , vendar se kri ni ulila, vseskozi in še danes (10.dan) imam temno rjav izcedek, ko grem na wc opazim na toal. papirju rjavkaste nitke, občasno pomešano s krvjouser posted image
zanima me, a je možno da sem user posted image , zaščite nimam, ker sem v prvo zanosila s pomočjo ivf postopka. testa nisem delala, ker me je strah user posted image
je imela katero podobno izkušnjo, kako se je končalo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "menstruacija" in nosečnost
18.3.2013 21:50:25   
Penny
Naredi test!
V vsakem primeru pa ni normalno, da imaš že 10 dni tak izcedek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "menstruacija" in nosečnost
18.3.2013 22:22:50   
lotkla
Anonimna, nočem te strašiti,ampak pri meni je bilo tako predlani. Najprej rjav izcedek, tudi nitke in nato kri. Ko sem mislila, da mi je šlo naprej, sem morala na čiščenje. Tam pa niso veliko dobili iz mene in bthc je po čiščenju še bolj narasel. Ploda ni bilo videti nikjer, zato je moja ginek. sumila na IMN, kar se je kasneje to tudi izkazalo. Posledica: izguba jajcevoda. Do danes še nisem zagledala +, ker še vedno upam da bi zanosila po naravni poti. V sredo imam pregled in ji bom rekla za napotnico oz. kako gre sedaj ta zadeva z umetno oploditvijo.
Takoj jutri se "namalej" na pregled, da boš vedela, pri čem si. Mogoče gre pa za kakšne hormonske motnje?

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "menstruacija" in nosečnost
20.3.2013 5:51:32   
Anonimen
Test danes zjutraj user posted image , sedaj pa ne vem kaj naprej?
Izcedek se kar traja. A je potrebno da takoj poklicem G ali pocakam da narava naredi svoje.

(odgovor članu lotkla)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "menstruacija" in nosečnost
20.3.2013 8:31:58   
Anonimen
Pokliči g, pa srečno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "menstruacija" in nosečnost
12.9.2016 19:04:07   
123123kk
zivijo!
jst in moja punca sva imela spolne odnose cez 6 dni je dobila enodnevno menstruacijo. redno menstruacijo naj bi dobila cez kaksen dan ali dva. ali je punca noseca? prosim vas za odgovore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?