|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šparglji
27.3.2013 11:06:24   
takotako
Rabim kake res dobre jedi-ne zahtevne s šparglji. Sem gledala in vidla da prodajajo sadike in jih bom par posadila. Zdaj pa rabim recepte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šparglji
27.3.2013 11:11:57   
majčica1508
Jaz sem jih prejšni teden imela na jedilniku(zdaj mi jih je pa zmanjkalo)
jajčka+šparglji
rižota z šparglji
špargljova juha
špargljova solata+jogurtov preliv in popečen lososov file(za prste polizat)

Na kulinariki imaš kar nekaj receptov.....

Dober tek!

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šparglji
18.4.2013 23:12:34   
gigi1
Če boš imela domače...ni problema. Na splošno je s špaglji tako, da je zelo pomembno ali so sveži. Če niso ravno z vrta...olupi spodnjo četrtino ali tretjino. Jaz jih samo blaširam. Recimo 3 min. Potem jih lahko tudi zamrzneš.
Meni so najboljši z domačimi testeninami. Rahlo blanširane samo na hitro popečem (jaz na olivnem olju, ker imam bolnika doma - je pa še bolj okusno na putru). Dodam malo manj mastne smetane, sol, poper in malenkost muškatnega oreščka. Če gre za lahek obrok - je to vse kar potrebuješ. Je pa lahko super priloga ob kakšnem dobrem bifteku.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šparglji
19.4.2013 0:11:23   
mateyka
gratinirani šparglji. skuhaš šparglje in zavuješ v pršut. posuješ s sirom po želji in zapečeš v pečici.
user posted image

ali pa
http://okusno.je/recept/sparglji-s-prsutom-na-zaru

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Regratov med
Zdravilna rastlina regrat je poznana vsakemu. Zdravilni so listi, korenina in tudi cvetovi. Iz cvetov lahko pripravite ...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?