|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Angleščina v 1. razredu
8.4.2013 17:20:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Balerina

No meni bolj kot Angleščina v 1. razredu veseli to da imajo v 1. razredu vsi Zdrav življenski slog. Na ta način imajo vsak dan telovadbo user posted image  imajo pa tudi tako fino učitelico za ZŽS da jih veliko animira tudi ob sobotah ali med počitnicami.
Bolj kot Angleščina se mi zdi za nadaljne življenje pomemben pravilni odnos do gibanja in veselje do gibanja.

A se mora izbirati? Se ne da oboje imeti?

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Angleščina v 1. razredu
14.4.2013 6:28:43   
lily32
Sem vprašala našo psihologinjo in mi je povedala, da je trenutno vse v zraku, saj je bilo na začetku šolskega leta rečeno s strani ministrstva, da bo do konca marca razpis. Potem naj bi izpeljali povpraševanje in zbrali podpise staršev bodočih prvošolcev (nekatere šole so očitno to naredile že brez razpisa) in nato naj bi sledile prijave šol. Vendar pa ministrstvo zaenkrat še ni posredovalo nobenega razpisa, zato je vse pod vprašajem. Mogoče se bo še kaj spremenilo v prihodnjih mesecih.

Predmet ne bo ocenjen in se ga bo uvajalo postopno v prvo triletje. Če je še kakšno vprašanje, se lahko pozanimam.

Torej, če še niste dobili soglasja v podpis, to še ne pomeni, da pri vas ne bodo uvajali, saj nekatere šole čakajo na uradni razpis za zbiranje soglasij. Tudi pri nas je tako.


< Sporočilo je popravil lily32 -- 14.4.2013 6:34:52 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Angleščina v 1. razredu
21.4.2013 8:18:40   
Zora*
Mi smo imeli pred kratkim roditeljski sestanek za bodoče prvošolčke. Povedali so nam, da bo naša šola kandidirala na razpisu in da upajo, da bodo izbrani in bodo naši prvošolčki že imeli angleščino v 1. razredu - 2 uri na teden.

P.S. Nismo pa dobili soglasja v podpis.

< Sporočilo je popravil Zora* -- 21.4.2013 8:19:56 >

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 9:08:25   
Ulaa
Takole pravi zakon http://www.uradni-list.si/1/content?id=112658
Na nasi soli ne bo anglescine, baje je bilo pa na TV, da so razlogi za ne anglescino, v sparanju javnih financ.

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 9:12:07   
petruska
Tako je, angleščine še ne bo v prvih razredih zaradi finančnih težav države.
Jo pa imajo nekatere šole, ker so to same uredile.

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 13:06:05   
mamica deklicam
ali ni bilo rečeno, da drugega jezika ne bo v osnovnih šolah zaradi denarja?

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 13:14:11   
belibeli
takoje, ne bo ga zaradi denarja, so pa nekatere šole, ki se znajdejo in pridobijo kakšne projekte v okiru katerih izpeljejo tudi angleščino za prvošolčke in drugošolčke, in takim šolam vsa pohvala.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 13:31:18   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: belibeli

takoje, ne bo ga zaradi denarja, so pa nekatere šole, ki se znajdejo in pridobijo kakšne projekte v okiru katerih izpeljejo tudi angleščino za prvošolčke in drugošolčke, in takim šolam vsa pohvala.


user posted image user posted image

(odgovor članu belibeli)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 13:38:50   
Bojana 29
V naši šoli so že letos uvedli poskusno angleščino v 1. razredu - so pa imeli otroci eno uro ANG na teden in ne dve kot je predvideno, če bo sprejet predlog in bo tuj jezik obvezen predmet že v 1. razredu. Če vprašate mene, vse se odvija prehitro.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 13:46:03   
DeVilla
V prvem razredu naj se najprej slovensko abecedo naučijo pa brat, potem bo še čas za angleščino!

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Bojana 29)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 15:37:02   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla

V prvem razredu naj se najprej slovensko abecedo naučijo pa brat, potem bo še čas za angleščino!


se strinjam s tabo. Mene že letos vsi strašijo, da moram do naslednjega leta hči naučiti celo abecedo in številke, ter računanja. Ker drugače bo v 1. razredu prehudo zanjo.

Jaz se iz svoje mladosti sploh ne spomnim, da bi kdo sedel z menoj in me učil kaj takega, smo se vse v šoli

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 16:19:16   
abckasca
najprej naj se naučijo slovenskih črk in besed, potem pa naj pride še angleščina

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 18:25:32   
benika
Jaz pa učenje tujega jezika tako zgodaj podpiram. Otroci so precej bolj dojemljivi za učenje tujega jezika v tako rosnih letih.

(odgovor članu abckasca)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 18:45:39   
DeVilla

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
se strinjam s tabo. Mene že letos vsi strašijo, da moram do naslednjega leta hči naučiti celo abecedo in številke, ter računanja. Ker drugače bo v 1. razredu prehudo zanjo.

Jaz se iz svoje mladosti sploh ne spomnim, da bi kdo sedel z menoj in me učil kaj takega, smo se vse v šoli



Ej, tisti ki te strašijo, naj se gredo solit! Ne poslušaj jih! Naša je tud letos bila prvošolka in so jo tako lepo naučil vse črke in pa brat, da je veselje! Ni potrebno, da otrok zna že pisat in računat pred prvim razredom! Naj imajo brezskrbno otroštvo čimdlje! Pri nas so jih počas navajal na domače naloge, pa da so doma povedal za kakšne dejavnosti, pa tako...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Angleščina v 1. razredu
10.6.2013 18:53:44   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
se strinjam s tabo. Mene že letos vsi strašijo, da moram do naslednjega leta hči naučiti celo abecedo in številke, ter računanja. Ker drugače bo v 1. razredu prehudo zanjo.

Jaz se iz svoje mladosti sploh ne spomnim, da bi kdo sedel z menoj in me učil kaj takega, smo se vse v šoli



Ej, tisti ki te strašijo, naj se gredo solit! Ne poslušaj jih! Naša je tud letos bila prvošolka in so jo tako lepo naučil vse črke in pa brat, da je veselje! Ni potrebno, da otrok zna že pisat in računat pred prvim razredom! Naj imajo brezskrbno otroštvo čimdlje! Pri nas so jih počas navajal na domače naloge, pa da so doma povedal za kakšne dejavnosti, pa tako...


iz tvojiga posta v usta moje tete user posted image . Samo kaj ko vem, da se je ne bi nič prijelo. Imam občutek, da hoče da je njen vnuk najboljši v vsem.

Hči je sama izrazila željo, da bi pisala in ji skozi igro učimo črke. Tako, da jih zna ene 8 - 10 zapisat. A nič pod prisilo. Kakor si napisala, naj imajo otroštvo, že tako se jim bo prekmalu končalo

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?