|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   parni čistilec H2O
8.4.2013 13:51:17   
symona
Pozdravljene,
tiste, ki imate parni čistilec (npr. iz Top shopa), povejte, kako se obnese pri čiščenju parketa?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: parni čistilec H2O
9.4.2013 13:11:55   
moci
jaz nimam parketa, ampak mi že ploščice tako namoči, da je groza. parket bi najbrž uničil.

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: parni čistilec H2O
9.4.2013 15:06:20   
Pigy
ga imam že dve leti. z njim tzelo zadovoljna. Po celem stanovanju imam parket, še ga nisem uničila in ne vem kako vam uspe oz kaj delate da vam moči toliko. Ko pomivam lepo se takoj posuši- kar mi je zelo ušeč. moji starši majo prav tako iz top shopa in ravnotako se ne pritožujejo.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: parni čistilec H2O
9.4.2013 15:21:13   
Arwenko
Fajn, mi imamo večino parketa in lepo počisti, pri parketu daš edino paro na najmanjšo moč in nič ni mokro potem.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: parni čistilec H2O
19.5.2013 16:09:43   
vladster
Mi ga uporabljamo za razmaščevanje.

< Sporočilo je popravil angelika RR -- 19.5.2013 21:50:42 >

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: parni čistilec H2O
19.5.2013 20:08:18   
Anonimen
Imam tega zelenega ... meni je super ... sicer nimam parketa, imam pa laminat in ploščice in na obeh površinah se obnese ... edino na laminatu ga moram dat na najmanjšo moč, da ne pušča preveč vode. PA za okna čistit je top.

(odgovor članu vladster)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: parni čistilec H2O
19.5.2013 21:49:03   
malaMravljica
Sicer imam trenutno prepoved kupovanja takih zadev in se s prepovedjo celo strinjam ampak vprasam pa vseeno lahko. Kaj ta zadeva pocne, samo pomije ali tudi posesa. In pomije do roba/kota sli pusca robe nepomite? Kako je s koti, v kako mali kot prides s tem? Koliko pomijes s to kolicino vode? Kako prakticno je? Glasnost? Stopnice se da? Okna??? Kako pa to izvedes?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: parni čistilec H2O
14.6.2013 12:24:05   
Vijoličarka
Na čveku nisem imela sreče, bom pa še tukaj lonček pristavila. Tole je originalni post iz čveka:

.....................

Že nekaj časa cincam, da bi si nabavila parni čistilec. Vse bolj kaže na to, da ga tudi bom. Potrebovala bi ga predvsem za:

- letno čiščenje radiatorjev (sanjam, da bi pod radiator položila papirnate brisače, potem bi pa na vrhu usmerila curek suhe pare in vse bi lepo spolzelo na brisače, radiatorji bi bi bili pa čisti). Vem sicer, da je varianta tudi kompresor, ampak gospod v.d. moža so strogo proti, ker bi menda odnašajo svinjarijo po celem prostoru.

- menda se da fino očistiti pečico

- nadvse dobrodošlo bi bilo čiščenje oblazinjenega pohištva

- OK, tudi za čiščenje oken bi ga uporabljala, ni pa nujno

- če bi se dalo s tem kaj bolj elegantno očistiti tuš kabino, tudi nimam nič proti


Imate doma? Katerega? Zakaj uporabljate?

Predstavitev kandidatov in kar sem doslej nabrala plusov in minusov:

Gorenje
+ domača proizvodnja, je močan, deluje pod visokim pritiskom (kar meni laično pomeni, da bi bilo manj vode) in ni videti, da bi bila kakšna posebna komplikacija z dokupovanjem krp
- zdi se mi nekoliko neroden, ne vidim variante za čiščenje oblazinjenega pohištva

Kaercher
+ ima koleščka
- pritisk je nižji (najbrž več vode), priključkov ima malo, je dražji od Gorenjevega - nekako mi je najmanj simpatičen, ker je videti narejen bolj za čiščenje tal (to funkcijo pa najmanj potrebujem)

Shark
+ je zelo lepe barve in videti je srčkan, z lahkoto se ga nosi okoli
- ima skoraj preveč priključkov za vse mogoče neumnosti, informacije o njem so bolj reklamnega značaja, ne vem, kolikšen rezervoar ima, koliko je močan, pod kakšnim pritiskom dela - imam ga na sumu, da je bolj za okras

Solac
+ videti je priročen in ima točno tiste funkcije, ki jih jaz potrebujem
- ima 1200 W in deluje pod 3 bari pritiska, kar bi znalo biti malo - mogoče bi bil idealen tale njegov bratec , ampak ne vem, kje naj ga v Sloveniji dobim, oziroma bi šla preko ebaya, če bi le vedela, da je to to

H2O Mop
tale zraven samo zato, ker kar naprej naletavam nanj. Poudarek ima na čiščenju tal, kar mene ne zanima kaj dosti. Poleg tega je treba nekaj dokupovati neke krpe, zdi se mi neroden. Ker ni podatkov o pritisku, po ogledu nekaj videov sklepam, da je pritisk precej slab, ker bolj kot paro, šiba ven vodo.


Nekako se nagibam k bratcu od Solaca in žal mi je, ker je gorenjev tako neroden in nima nastavka za oblazinjeno pohištvo (je še najmočnejši in po moje je zato para najbolj suha).

Praktične izkušnje dobrodošle.

Hvala.

(s klikom na podčrtana imena čistilcov pridete do strani, kjer je čistilec predstavljen).
........................


Nekako sem zdaj prišla do tega, da Shark več ne konkurira.

Dober vtis je na ekranu naredil SOLAC Dampfreiniger Ecogenic PR015 LV1450 , ampak cincam in cincam. Nekje sem ujela kritiko, da je varnost bolj tako-tako.
 
Vleče me tudi k Gorenju (največji pritisk, pa inox kotel), ampak tam mi tam na jetra, da ni nastavka za oblazinjeno pohištvo. Zato sem začela razmišljati, če bi kar sama naredila srajčko iz mikrokrpe in jo nataknila čez krtačo.
 
Razmišljam tudi, da bi počakala še nekaj časa, če se bo Gorenje kaj izpopolnil.
 
Ima mogoče katera Gorenje ali Solac?

< Sporočilo je popravil Vijoličarka -- 14.6.2013 12:26:15 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: parni čistilec H2O
22.10.2013 22:41:22   
malaMravljica
Vijolicarka, si potem kaj nabavila? Ce si, bi povedala kaj in izkusnje?

Pa se moje vprasanje. Ali obstaja kaksna zadeva, predvidevam da sesalec, ki tudi pomiva na paro, ki bi bil primeren za po stopniscu, da je lakeh za nosit, okreten, da prides v kote in da ima spodnji del, ki sesa/pomiva nekako fiksiran, da ga lepo prenasas iz ene stopnice na drugo. Bil bi pa predvsem za ploscice. Nekaj sem enkrat ze nabavila, je bilo kot metla, s kablom, ki sesa in pomiva na paro. Samo tisto ima precej sirok rob, ki ga izpusti in nekako neprakticen je bil ze za po etazi, za stopnice pa prav no go.
Nekaj morem nabavit, pa se sama ne vem kaj.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: parni čistilec H2O
23.10.2013 7:41:09   
m_o_i
juuj, vam morem povedat:
lustalo se mi je topshopovega(jaaa, vem, da na TV je boljsi videt kot je v resnici-pa vendar), nakar vidim v baumaxovem katalogu nekaj podobnega za 69,90.
valda poguglam(vnesla sem tip) in nasla direkt prodajalca-tipitop-v slovenskih konjicah. za 59,90.

kolega je sel osebno tja, vzel ga je brez DDVja, dobil se nek popust in tako ga je dobil za nekih 45 evrov. zelo zadovoljna sem z njim.
zadnjic pa grem v mercatorju mimo stojala s top shop izdelki in so imeli H2O mop-a nastavljenega tam. pogledam-IDENTICNO zadevo imam doma, samo da je moja modre barve, top shop ima pa zelenega...

just in caseuser posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: parni čistilec H2O
23.10.2013 11:25:34   
malaMravljica
m_o_i in kako si zadovolna, je to kao metla? Je na kabel? Se da iz stopnice na stopnico, da ti tisti soodnji del ne pade vedno sproti dol ampak ostane fiksen kot pri navadnem sesalcu recimo, ves kaj mislim povedat? Jaz bi imela za stopnisce in klet, sem dobila se dva stuka hise in sedaj je uhuhu za pucat, nekaj si morem umislt, da bo nekako po stukih spravljeno. Sej vem, najboljsa resitev bi bila, da najamem hisno cistilko, sam mislim, da ne bom prsla skozi s to idejo user posted image
Bom mogla it v eno specializirano trgovino in natrofit enega dobrega prodajalca, da preizkusim, postavim miljon vprasanj.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: parni čistilec H2O
23.10.2013 17:56:29   
m_o_i
zelo zadovoljna sem. v stanovanju nimam tepihov in tapisonov, tako da komplet ocistim s temuser posted image
stopnic pa res nimam...je pa spodnji del cist lepo fiksen, okreten in ja, na kabel (ta je nekie 4, 5 m dolg). so 4 stopnje pare in jaz cistim z drugo stopnjo. vode ne pusca, mokro je pa toliko, kot ce cistim s krpo(sem tudi malo manj ozemala; prej sem imela pa tole http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/oprema-za-dom/ciscenje-naprave-in-cistila/leifheit-cistilec-za-pod-cistilni-set-twist-system_-_CX003375E4?bPar=5 )
krpa se natakne z jezki in krpe se dajo potem dokupit. jezki so mocni!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: parni čistilec H2O
23.10.2013 17:57:48   
m_o_i
ajuuuj, sele zdaj sem se spomnila, da sem za tisto vedro dala skoraj tolko kot za tega parnega user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: parni čistilec H2O
28.12.2013 23:24:09   
babuls
m_o_i bi lahko delila z nami kaj si kupila in kje? Jst bi tud cenejšo varianto H2O.
Hvala

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: parni čistilec H2O
30.1.2014 17:35:02   
spekter
Mislim da je na Life.si na parni sesalnik danes ravno dodatnih 25% popusta. So poslali obvestilo na mail :)

(odgovor članu babuls)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?