|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prosim za nasvet - Tašča
17.6.2013 21:53:52   
mina88
Vijoličarka sem čisto pozabila na to temo odkar je dojenje glavna tema user posted image
tašča, jah, po 2eh tednih je požrla ego in prišla na obisk user posted image . kr pasalo mi je malo mira, priznam user posted image
kar se tiče moža pa njegove odraslosti, pred kratkim je službo menjal pa je v okencu kjer so nujne številke, pač koga poklicat v primeru nezgode, dal številko svoje mame user posted image tolko o temu ...

sicer pa eno vprašanje, ena je omenila, mislim da teddy78 da je niso bolele bradavice v začetku dojenja. a mi lahko svetuješ kako?? saj js sem umirala od bolečin prvih 14dni in še zdaj ko sem noseča in še zraven dojim, se mi zdi da mi vleče mlečne žleze ven kako boli user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Prosim za nasvet - Tašča
17.6.2013 22:14:05   
Vijoličarka
Ha, pravi otroški vrtec. Ne vem, jaz bi ga kar k mami poslala... user posted image   Ja, no. Mogoče pa misli, da si ti že tako zelo zaposlena in te noče obremenjevati ali pa bi ti tako rad zagotovil par uric miru. Resno, kako je to utemeljil?

Lahko se tolažiš, da ti bosta vsaj dva otroka enkrat odrasla.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mina88)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Prosim za nasvet - Tašča
17.6.2013 22:14:10   
patrino
Mimogrede, razprava o dojenju se je premaknila tja, kamor spada. Kot ponavadi, je najbolj vest zapekla najbolj nedolžnega.  Ronja, zlata si.


Hja, no o najbolj nedolžnem in pozlačenem se bi dalo razpravljati. Vsak pač po svoje gleda na to. Lahko pa se nam pridružiš tam Vijolči user posted image

Mina, glede bolečih bradavic- mislim, da jih je malo takih, ki jih v začetku - vsaj prvih štirinajst dni- bradavice niso bolele. Tudi mene so. S časoma sem se nekako utrdila, navadila-prav tako pa tudi otročki. Imam pa kolegico, ki je kljub izrazitim lepo oblikovanim bradavicam, s katerimi naj bi bilo dojenje brez težav, prav zaradi bolečin ves čas uporabljala silikonski nastavek za dojenje. Pa je tudi trikrat doječa mamica.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Prosim za nasvet - Tašča
17.6.2013 22:44:48   
mina88
vijoličarka utemeljil je tako, da je prvo na njo pomislil ker je pač mama, spodaj pa je kasneje še mojo dodal user posted image saj se ne obremenjujem, me je prikrajšal user posted image

patrino ja saj, nekako tako da prvih par potegov je zelo bolelo, pa kot sem omenila, mislim da je ena napisala, da je zaradi psihološke vzpodbude, al nevem česam bradavice niso bolele user posted image pa bi res rada zvedla kaj pomaga. Kaj pa je s temi nastavki? a naj bi manj bolelo? saj sama sicer imam izrazite bradavice in nisem niti pomislila na njih, sam sem brala da naj bi manj spodbujale masažo bradavic med dojenjem

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Prosim za nasvet - Tašča
17.6.2013 22:55:45   
patrino
Sama tega nisem uporabljala, ker mi k sreči ni bilo treba. Tudi meni so tile nastavki nekako na prve oči takšni umetni in se mi je vedno nekako zdelo , da nimaš pravega občutka pri dojenju, če imaš to gor. No , kolegica jih je preizkusila pri prvi dojenčici in jih uporabljala pri vseh treh , ki jih je dojila. Rekla je sicer, da je v začetku malo čudno, vendar se hitro navadiš. Ona je imela namreč zelo velike težave , saj so ji bradavice prav krvavele med dojenje in ji ves čas pokale. Ko je tako vztrajala s stisnjenimi zobmi,predenj je uspela dobit te nastavke, sem jo naravnost občudovala. Ona je bila presrečna , da se dajo stvari s temi silikonskimi nastavki olajšat.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mina88)
Neposredna povezava do sporočila: 230
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?