|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gradnja podstrešnega stanovanja?
19.5.2013 20:30:57   
Veseli očka
Tudi mi2 želiva iz praznega podstrešja, ki je velik približno 70 kvadratnih metrov, narediti podstrešno stanovanje oziroma mansardo kot se temu reče :) Se zavedava, da je to verjetno kar velik projekt še posebej, če gre za velik poseg v hišo kar pomeni mesece birokracije, še preden pade prvi cegu user posted image ampak nekje je treba začeti.

Zanima me, če ste se vsega rajši kar sami lotili ter za konkretna bolj zahtevna dela najeli obrtnike, ali ste vse skupaj zaupali kakšni firmi, ki je prevzela celotno delo nase? In če slednje, katera firma je to bila oziroma s katero imate pozitivne izkušnje in bi jo predlagali tudi nama?user posted image

Hvala za vaš časuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gradnja podstrešnega stanovanja?
19.5.2013 21:47:16   
Felicita
mi smo zidali (torej... starši, jaz sem bila takrat še mal premlada, se pa spomnim)... 15 let nazaj skoraj. smo pa dvignili streho za cca pol metra, jo obrnili (pravokotno na prejšnjo lego), podaljšali plato (povečali tloris za cca 15 kvadratov) in naredili stanovanje. začeli smo decembra z zbiranjem papirjev (je bilo treba še za hišo prej nekaj uredit, preden smo se sploh lotili urejanja za novogradnjo), julija smo bili pa vseljeni. nam se je precej mudilo, staršem se pa tudi pod razno ni dalo ubadati z iskanjem in usklajevanjem obrtnikov, smo najeli projektanta, ki je speljal in uredil vse od arhitekturne skice do polaganja laminata in žaluzij na oknih. se pa tut približno ne spomnim o kakšnih zneskih je šlo (tudi če bi se, 15 let je dolgo), samo nam je to super odtehtalo, ker je bila organizacija res ena a.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Veseli očka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gradnja podstrešnega stanovanja?
19.5.2013 22:15:14   
Veseli očka
A pa se morda še slučajno spomniš, kdo je bil ta projektant, seveda če sploh še dela dandanes?user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gradnja podstrešnega stanovanja?
20.5.2013 10:02:50   
darhaha84
Mi ravno zdaj adaptiramo hišo in nam delajo Grating M Team (GM Team). Delajo pa od začetka do konca (kar se dogovoriš). Delajo po priporočilu prijatelja, kateremu so delali mansardo in je zelo zadovoljen. Nam edino vode, centralne in elektrike ne bodo delali, ker moj oči dela vodovod in ogrevanje, stric pa elektriko. Za enkrat smo zadovoljni.
Naredijo pa predračun in opis del in potem mesečno plačuješ situacije kar dejansko naredijo.

(odgovor članu Veseli očka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gradnja podstrešnega stanovanja?
20.5.2013 11:04:12   
Veseli očka
darhaha84
Najlepša hvala za informacijo darhaha84 user posted image

(odgovor članu darhaha84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
23.5.2013 9:44:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Veseli očka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gradnja podstrešnega stanovanja?
29.5.2013 20:11:46   
tan1
podjetje I&S naredi vse od začetka do konca mi smo bili zelo zadovoljni

< Sporočilo je popravil angelika RR -- 29.5.2013 22:27:30 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?