|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam s prvošolčki med počitnicami?
9.6.2013 21:18:12   
Shorty_
Pozdravljeni,

zanima me kako rešujete 2 meseca počitnic in varstvo?
Naša bo nekaj časa pri moji mami, ker ima tako službo da je poleti kar nekaj prosta, malo bo vskočil brat. Z možem bova samo en teden skupaj imela dopust, tako da tako pridobiva še tri tedne.

Malo bom izkoristila še kakšno prijateljico, ker drugače se ne izide.

Kako se s tem spopadate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
9.6.2013 21:41:19   
matkica
Kako pa imate s kakšnimi delavnicami,ker pri nas so organizirane razne delavnice.Pa malo z dopustom pokombiniramo pa kar gre.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
9.6.2013 21:44:59   
Shorty_
Imamo v sosednji šoli, imam namen jutri poklicat da vprašam kako je s tem. user posted image

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
10.6.2013 9:49:00   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: matkica

Kako pa imate s kakšnimi delavnicami,ker pri nas so organizirane razne delavnice.Pa malo z dopustom pokombiniramo pa kar gre.


Pri nas tudi.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
10.6.2013 15:29:31   
DeVilla
Na našem koncu je ena brezplačna delavnica, ampak traja samo od 9:30 do 12:30, tako da se otroci vračajo domov v največji vročini. user posted image Dobro da sem še doma na porodniški, ker drugače pojma nimam kaj bi naredili...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
10.6.2013 18:24:02   
benika
Mi imamo to srečo, da je moj oče v penziji, prav tako je še babica toliko pri močeh, da ga lahko pomerka. Je pa res, da jaz delam le po 4 ure, tako da ni problema.

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
10.6.2013 22:34:15   
Katrin
Vsako poletje se srečujemo z enako težavo user posted image

Letos bosta naša sončka nekaj časa na morju z našimi. Drugošolka pa gre letos prvič za 10 dni na Debeli Rtič - bomo videli, kako se bo to obneslo user posted image Pa kake dva tedna bomo mi na morju.

In ja, hvala dobri sosedi (malo se bomo izmenjavali v dnevnem vartsvu user posted image )

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam s prvošolčki med počitnicami?
15.6.2013 20:13:57   
AnaLJ
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
zanima me kako rešujete 2 meseca počitnic in varstvo? Kako se s tem spopadate?

S sinom sva enostarševska družina. Sinov oče je na drugem koncu sveta in za varstvo ne pride v poštev. S staršema sinovega očeta nikoli nisem imela nikakršnih stikov, tako, da tudi na njiju nisem mogla računati. Moja starša sta pokojna in jaz sem edinka. Bo pa šel moj sin letos v 3. razred OŠ in nikakor še ni samostojen za biti sam doma tako dolgo, kolikor traja moja služba. Avgusta sem si vzela dopust, julija gre za teden dni v kolonijo, za tri tedne pa mi ne preostane drugega, kakor plačljivo varstvo, saj se prijateljice spopadajo z enakim problemom (še svojih otrok nimajo kam dati).

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?