|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
13.9.2005 22:20:09   
Maxica
Zanima me, ali imajo vaši enoletniki (prav pridejo seveda tudi izkušnje mamic mlajših oz.starejših otročkov )čisto ravno glavico? Mislim na predel okrog fontanele. Naš enoletnik ima še kar vidno fontanelo, vendar pa je potem predel proti čelu kar precej vzdignjen. Zgleda kot buška, pa ni. Saj ne vem, kako naj opišem. Vglavnem, se kr čuti prehod iz fontanele na trši del lobanje. Kako je pri vas? Je čisto ravno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
14.9.2005 16:35:40   
Maxica
Hvala ker ste z mano delile vaše bogate "izkušnje". Prav zato tako rada komu pomagam na forumu, ker vem, da bom tudi jaz dobila vašo pomoč, če jo bom rabila...
Želela sem le, da po glavici pobožate vaše malčke...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
14.9.2005 16:41:55   
Jančika_
Maxica, jaz bi ti z veseljem odgovorila, če bi ti imela kaj odgovoriti. Na RR sem samo, ko moj otrok spi in ni šans, da ga grem med spanjem šlatat po glavi (včeraj zvečer, ko sem prebrala tvoje vprašanje), ali ko ga ni doma (zdajle). Vmes se pa res nisem spomnila, evo, tako je s tem. Na pamet se mi pa zdi, da nisem opazila nobene nenavadne bunke na njegovi glavi.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
14.9.2005 16:45:57   
Anonimen
Maxica, ne bodi tako hitro užaljena. To, kar se je zdajle zgodilo, se je po moje zaradi vseh pomanljkljivosti, ki jih ta forum trenutno ima. Nihče ničesar ne najde, če se ne odgovori takoj. In ker si temo odprla zvečer, je ni nihče videl, zjutraj so bile pa na prvih 30 odgovorov, ali pa 50, že same čveke in pritoževanja. Tako to gre sedaj. Na žalost.
Na žalost pa ti tudi ne morem odgovorit, ker je moj Tibor star že 3 leta in pol in se res ne spomnim, da bi pri enem letu opažala stvari, po katerih sprašuješ. No, morda bi sedaj, ko sva temo spravili bolj gor, le katera opazila in odgovorila.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
15.9.2005 18:53:29   
Blink1
Ojla Maxica...jaz raje nič ne vprašam... Prej sem kar naprej visela na dojenček in otrok, zdaj pa se zelo redko spomnim, da je to tudi tukaj

V glavnem...Neja nima vidnega prehoda iz frontanele. Po moje pa tudi ni nič takega, saj ima vsak bebek drugačno buško

Lp in lupčka Maxiju

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
16.9.2005 15:21:18   
Miškolinka
Naš ima tudi še nezaprto mečavo, vendar pravijo (doktorji), da je čas, da se popolnoma zapre do drugega leta. Večini otrok (90%) se zapre med 15 do 24 mesecem starosti. Potrebno pa je še vedno dajati AD3 kapljice.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
16.9.2005 16:11:11   
CatJa
Jan ima cist lepo glavico, brez kakšnih izboklin. Sem ga morala pa tudi prešlatat, ker ima tako bogato grivo, da itak nic ne vidiš. Sem pa opazla, da ima za cm2 temenc. Ne vem, od kod so se zdaj te vzele

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
16.9.2005 17:32:39   
Pupica
Ojla Maxica!
Ne bit Jaz enostavno nimam več volje čepet tlele, ker tudi če sama kaj vprašam, ne najdem več teme.Pa še nekaj je spet počasno delalo vse skup.

Ej pri nas ni nič takega čutiti, ima čist lepo okroglo glavo, vendar ni prevzdignjeno.
ima pa čelo dvignjeno za 0,5 mm ampak pomoje do to maščobne zaloge

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
16.9.2005 18:11:52   
Maxica
No, zdej sm pa že bolj . Sem vedela, da moram mal pojamrati.
Hvala vam , saj vem, kako je sedaj na teh forumih. Saj se tudi sama iščem-očitno bi bilo boljše, da se da kakšno tako temo na čvek forume, ki so najbolj obiskani.
Ma ja, saj sicer imamo pa v torek cepljenje, pa bom pobarala pediatrinjo, kako je s tem. Čeprav mož pravi, da se pač čuti prehod iz mehkega dela na trdi del lobanje, da ni nič privzdignjeno. Ma ne vem...
Hvala vam, še 1X.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
17.9.2005 11:30:50   
Blink1
Ja, ti kar vprašaj, boš bolj mirna. Čeprav še vedno mislim, da to ni nič posebnega.

Ej...moja sodelavka je rodila na isti dan kot ti. Samo v Mb. Ima pa hčerkico Aniko. Sem se takoj na tebe spomnila, ko mi jee povedala

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
21.9.2005 8:31:00   
Maxica
Sem včeraj vprašala našo pediatrinjo, kako je s tem, ko sva bila ravno na cepljenju. Je pogledala, pa je rekla, da je čist ok, da se mu samo glavica ni še čisto zarasla. Ja no, če ona tako pravi, pol pa ok.
N&N, tvoja sodelavka ni nič na RR? No, me prav veseli še za eno levinjo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
24.9.2005 12:36:42   
Blink1



Nič ni na RR, ne...Škodauser posted image




_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
24.9.2005 12:37:40   
Blink1




Ja, super da je vse ok. Glavica pa bo že zaraslauser posted image

Kako je bilo na cepljenju? Je kaj jokal?




_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
24.9.2005 21:38:47   
KIRA
pri moji se skoraj nič ne čuti. sicer je pa tud glavica drgač čist pravilne oblike, ker je bil CR...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
27.9.2005 8:36:13   
Maxica
Nina, malo smo jokali, ja, ma bolj zaradi zdravnice (se že apriori boji belih haljuser posted image ), kot pa zaradi pikice. Pikice ni niti čutil, ni niti porajtal, da se je kaj zgodilo.user posted image
Drugače ima pa res zgleda še precej odprto glavico, saj se kar orng čuti, kje ima mehko. Bo že, no.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako zgleda glavica vaših enoletnikov?
27.9.2005 9:14:15   
Anonimen
Ko smo imeli pri enem letu pregled je rekel doktor,da ima že zaprto glavico.Vseeno pa nama je predpisal kapljice.V lekarni ji ni bilo jasno zakaj bi ji še dajalauser posted image user posted image

(odgovor članu Miškolinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?