|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvošolček in prvi šolski dan
30.8.2013 13:26:09   
Mesečnica
Naš najstarejši fant gre v ponedeljek prvič v šolo. Ker je to za vsakega otroka prav poseben dan, z možem razmišljava, kako bi ga "proslavili". Imate kakšno idejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvošolček in prvi šolski dan
30.8.2013 15:09:54   
respect
Ne,nič nismo posebej proslavljali ta dan. Smo šli na sladoled ali tortico in domov

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvošolček in prvi šolski dan
30.8.2013 20:58:34   
liliana
Mi ne bomo nič posebej prosljavljali.....vsa ta fama okoli prvega šolskega dne mi je brezvezna.....otrok pač gre v šolo....tisti dan bo v šoli itak bolj poseben kot bodo ostali dnevi in bo že tam "proslavil"......

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvošolček in prvi šolski dan
30.8.2013 22:18:17   
josephine27
Nismo še tam. Šola nas čaka šele drugo leto, se mi zdi pa ideja s tortico zelo simpatična. Mogoče tudi zato, ker se spomnim svoje tortice, ki smo jo dobili v šoli za prvi šolski dan. Pač ena malenkost, pa brez velikega pompa.

_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvošolček in prvi šolski dan
31.8.2013 0:08:08   
ronja
Mala prvošolka si bo lahko izbrala izlet po svoji izbiri in tja bomo potem vsi skup šli po tisti proslavi v šoli. En dan samo za nas, posvečen njej. Tako bo za vsakega otroka, ko bo šel prvič v šolo. Mi je bilo pa hecno, ko sva se šli vpisat in jo je psihologinja vprašala, kam greva zdaj proslavljat - jaz pa doma ful bolano tamalo in sem rekla, da bova šli še v trgovino in domov in se ji je seveda moja tamala v dno duše zasmilila. Ampak zato, ker sva papirje oddali se mi ni zdelo tako velika reč (njej pa sploh ne), glede na to, da je bila doma precej hujša situacija... Me je pa gledala kot da sem grozna mama:D. J* ga, bo videla, ko bo mela sama več otrok;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvošolček in prvi šolski dan
31.8.2013 14:16:32   
Flavia_
Če dovolite, citiram g.Marko Juhanta:

"Kako naj bo videti prvi šolski dan?
Ko bodo otroci v ponedeljek šli v šolo in ko se vrnejo nazaj, naj starši poskrbijo, da bo otrokom dan ostal v lepem spominu. Ni nujno, da jih peljejo na sladico. Če si bodo vzeli čas za otroka, se šli z njim žogat, če se ne bodo med sabo prepirali, ponavljali večnih zgodb, ki jih partnerji znamo v svojih medsebojnih odnosih, je to morda dan, ko si ga bo otrok zapomnil za vse življenje. Ljudje, s katerimi se bodo srečali, bodo neznansko pomembni za otrokovo življenje. Vsakdo izmed nas se spomni svoje prve učiteljice, ki ga je učila pisati in brati. ..."


Želim vam torej lep in nepozaben prvi šolski dan user posted image

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvošolček in prvi šolski dan
31.8.2013 21:52:18   
Najaa
Jaz bom naši naredila torto. Sama si bo pa gor narisala angry birds. user posted image Taka je njena želja.

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvošolček in prvi šolski dan
2.9.2013 13:45:11   
Mesečnica
Evo, smo se odločili, da gremo na tortico/sladoled, pa fant je sam povedal, kaj bi danes rad jedel za kosilo :-)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvošolček in prvi šolski dan
6.9.2013 14:24:46   
kalbo
Važno je, da je to pozitiven in vesel dan, ne pa da so eni starši vsi živčni in prestrašeni, posledično so potem še otroci....

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?