|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   splav
1.10.2013 17:08:55   
misemi
Sem v veliki dilemi. S partnerjem imava dva luštna otroka. Eden hodi v šolo drugi je še v vrtcu. Sedaj pa sem zanosila. (za zaščito sva uporabljala kondom pa je bil počen). Partner ima službo za nedoločen čas, jest pa sem ostala brez. Želim si da me ne obsojate ampak mi napišete kako bi ravnale na mojem mestu. Bi gledale finančno stanje ali ....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: splav
1.10.2013 17:12:54   
LuLu
Težko je pisati za koga drugega. Da bi nekdo šel splav delati, bi moralo, vsaj za moje pojme, biti dosti več negativnih razlogov, kot le finančni. Mogoče par dobrih razlogov... bolezen in posilstvo.

(odgovor članu misemi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: splav
1.10.2013 17:13:47   
Medea10
Midva sva odločena, da sva zaključila z otroci, zato bi, če bi se (se lahko zgodi kljub zaščiti) zgodilo, šla na splav. Bi pa šla ne glede na vse, ker preprosto nočem še enega otroka, pa tudi partner ne. Vidva se pa morata odločit, kaj želita. Srečno!

(odgovor članu misemi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: splav
1.10.2013 17:18:29   
mamica deklicam
težko se je odločiti namesto vaju. jaz predlagam, da se s partnerjem usedeta skupaj in pretehtata pluse in minuse za odločitev ali delati splav ali imeti še enega otroka.

Srečno

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: splav
1.10.2013 22:45:35   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Težko je pisati za koga drugega. Da bi nekdo šel splav delati, bi moralo, vsaj za moje pojme, biti dosti več negativnih razlogov, kot le finančni. Mogoče par dobrih razlogov... bolezen in posilstvo.



Jaz razmišljam podobno. Zase vem, da ga v tem primeru ne bi šla delat, ampak to je res zelo subjektivna odločitev.

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: splav
2.10.2013 7:43:27   
bskrle
Tretji otroci so biseri.
Denar je zelo relativna zadeva, nekateri preživimo z malimi sredstvi, nekaterim 3000 evrov pri treh otrocih ni dovolj.
Bodita optimistična, vesela, sprejmita to darilo.

Ostalo bosta reševala sproti.user posted image



_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: splav
2.10.2013 15:46:54   
misemi
Hvala vsem za odgovore. Vem da se morava sama odločiti. Želiva si imeti tri otroke, samo finančno naju skrbi. Pa mogoče ne toliko sedaj ko so še majhni kaj pa potem ko bodo vsi v šoli?
Vem da boste rekli, nikoli se ne ve kaj bo....

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: splav
3.10.2013 10:03:25   
limonca*
Kaj pa posvojitev?

(odgovor članu misemi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: splav
3.10.2013 10:53:20   
Božji otroci
Oj, ne gledati črno v prihodnost, vsaj realno. Otroci prinesejo veselje, ne žalosti. Vidva sta že starša temu otroku, on že živi in hitro raste v tebi. Finance in nič drugega ne more odtehtati vrednosti človeškega življenja. Če bo veliko denarja, lahko nudiš veliko materialnega, otroci pa rabijo, da jih imamo radi. Če pride res huda stiska, obstajamo ljudje, ki pomagamo. Mnogo mamic, ki so splavile, pove, kakšno trpljenje se je začelo po splavu. Depresija, samomorilne misli, krivda, žalost, strah, porušen odnos z možem, nič več želje po spolnosti, stalna misel na otroka. Posledice lahko nastopijo kmalu ali čez leta. Danes sprašujejo, "zakaj mi nihče ni povedal?"
To je naravna posledica, saj ženske nosimo v sebi sprejemanje materinstva, skrb, zaščito otroka in ne obratno. Če se želite še kaj pogovoriti, izvedeti več o pomoči, pokličite Zavod Božji otroci 051 265 997, pridite na Konresni trg 14, Ljubljana, kjer delujemo ali pišite na bozjiotroci.zavod@gmail.com.
Nepričakovana nosečnost prinese nepričakovano veselje. Izberite srečo!

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: splav
3.10.2013 16:53:01   
ckatja
Draga...

Nisem in ne bom na tvojem mestu. Pa vendar ti polagam na srce, tale otroček je že namenjen da živi. Ne skrbi kako boste preživeli, saj če je za dva, bo pa še za enega. Tudi sama sem mamica večih otrok, pa vem da tudi ni lahko. A vem, da nikdar mamicam ni žal, da je otrok na svetu, hudo pa je, ko veš da bi lahko bil, pa ga več ni.

Odloči se po vesti, a glej, da bo tvoje srce srečno. Stvari kot so denar, avto, hrana, oblačila so lahko tudi nepotrebne, če si svoj svet narediš tak.

Srečno! Katja

(odgovor članu Božji otroci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: splav
3.10.2013 17:04:52   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Tretji otroci so biseri.
 



res!

po moji izkušnji.

p.s.

plus pravijo:

pri prvem se učiš
pri drugem popravljaš
pri tretjem UŽIVAŠ!

in po mojih izkušnjah je res tako.   ta naša mala najmlajša nepričakovana in nenačrtovana mišmiš je res en mali biserček. alpa zakladek, alpa sonček user posted image , hrošćica itd. itd. itd.


resno.

kot nek bonus je prišla.user posted image

aja
pps:

ce boš naredila splav, ti bo sigurno kdaj zal.    če ga ne boš, ti NIKOLI ne bo žal.

srečno! user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 3.10.2013 17:07:29 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: splav
3.10.2013 19:43:33   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: misemi

Hvala vsem za odgovore. Vem da se morava sama odločiti. Želiva si imeti tri otroke, samo finančno naju skrbi. Pa mogoče ne toliko sedaj ko so še majhni kaj pa potem ko bodo vsi v šoli?
Vem da boste rekli, nikoli se ne ve kaj bo....

Sama sem nekako podobno odločena kot Medea10 ... pač konec z reprodukcijo niti ni želje po treh in ja bi šla na splav ... samo takole ko pa ti pišeš, da si želita tri pa ne vem no ... se bojim, da si boš preveč očitala še celo življenje ... upam da bo vajina odločitev prava pa karšnakoli že bo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misemi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: splav
3.10.2013 20:20:35   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: misemi

Hvala vsem za odgovore. Vem da se morava sama odločiti. Želiva si imeti tri otroke, samo finančno naju skrbi. Pa mogoče ne toliko sedaj ko so še majhni kaj pa potem ko bodo vsi v šoli?
Vem da boste rekli, nikoli se ne ve kaj bo....



če si želita imeti tri, ti polagam na srce, da pazi kaj bosta sedaj naredila. Nič ne veš, mogoče je pa namenjeno, da sedaj bi imela tri. Če se temu zakladu sedaj odrečeš, pa te možnosti ne boš imela nikoli več.

Lahko da gledam preveč črnogledo, a kakor je ena rekla: otroci so zaklad

(odgovor članu misemi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: splav
17.9.2015 9:33:41   
Lonchi
Hm...sej ne vem mogoce sm jst mal panicna. Sem v 12em tednu pa me ze kak mesec precej spika na levi in desni strani trebuha. Izcedka ali krvi ni...oklepam se predvidevanja, da dokler kaj boli je plodek ziv?

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?