|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Verjetno ne bo nič
15.9.2005 17:17:30   
Natka1
Draga Neni,

hudo mi je zate

Prepričana sem, da bo tudi zate posijalo sončece in da se boš enega lepega dne še veselo smehjala in nam sporočila veselo novičko   

Veliko sreče ti želim že prihodnji mesec pri odganjanju , za srečo pošiljam

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Verjetno ne bo nič
15.9.2005 18:47:12   
bambi
Neni, zelo mi je žal, pa tako sem mislila nate..... ampak bom tudi naprej in boš videla da bo pomagalo, kmalu jih boš imela, svoje pikice, ki bojo rastli v tebi. VEM!!!!!

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Verjetno ne bo nič
15.9.2005 20:31:54   
cmokec
Draga Neni in ostale.

Budno vas spremljam in upam z vami. Imate poseben predalček v mojem srcu in dokler vam ne uspe, se tudi meni ne smeji tako na široko. Včasih si celo želim, da bi vam za kak dan vzela nase vse vaše skrbi, da bi se prenovljene in notranje zadovoljne zbudile in gledale življenje skozi nešteto pravljičnih barv. Da bi se odpočile in se imele rade. Pa ne morem. Zato držim pesti, upam iz dneva v dan za vas, prav tako kot ve.
Zato vedite. Ko vam bo uspelo, bodo tudi moje oči polne solz sreče, prav tako kot vaše. Ker vas imam rada in ker verjamem, da vam uspe. VSE BOSTE ENKRAT MAMICE. Do takrat pa bom z vami čakala, držala pesti, in upala. Ni pomembno, ali je to november, al je to marec, al avgust. Pomembno je vaše poslanstvo, da podarite nekomu življenje in tega vam nihče ne more vzeti. Zato ste rojene.


(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Verjetno ne bo nič
15.9.2005 20:35:25   
pika74
cmokec, zdaj si pa ti ganila moje srce - tako lepo si napisala


(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Verjetno ne bo nič
15.9.2005 21:57:57   
Pia73
neni draga moja!

Sem se priklopila na RR, ker smo 15. in ker sem vedela, da bom našla tvoje sporočilo,....... Sem žalostna veš,... Pa sploh ne vem kaj naj ti rečem v tolažbo, ker ne vem čez kaj greš,... samo mislim si lahko,.... Že sedaj držim pesti za zamzrnjenčke!

Naša ljuba cmokec je spet našla prave besede in tudi jaz se lahko podpišem pod njih.

Glede psihe pa sem že neštetokrat povedala, da psiha nima nič pri tem,... Če ne, jaz še do sedaj ne bi zanosila,..... Odmisliti nekaj kar si neskončno želiš je po mojem nemogoče. Tiste, ki pravijo, da jim je uspelo, ker so odmislile naj vam povem, da ni bilo to, bilo je le srečno naključje,............

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Verjetno ne bo nič
15.9.2005 22:22:26   
ZARA
Se pridružujem lepim željam...

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Verjetno ne bo nič
16.9.2005 8:11:25   
Bety
Neni...

Točno vem, kako se počutiš....žal mi je, iskreno...

Samo ne obupaj, prosim te...izjoči vse danes...in jutri že sama sebi in celem vesolju povej, da BOŠ ZMAGALA!!!

Ker moramo...

LP

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Verjetno ne bo nič
16.9.2005 8:31:15   
girly


neni....drži se!

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Verjetno ne bo nič
16.9.2005 10:05:16   
klarisa
Nenika, joj kok mi je hudo ...čist vem,kako se trenutno počutiš..ampak tudi do mine in potem gremo ponovno v boj, kajneda?

goya, prsežm da k je pikica pisala o smuki sm vedla, da boš tist pripisala

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Verjetno ne bo nič
16.9.2005 10:07:00   
klarisa
do=to

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Verjetno ne bo nič
16.9.2005 11:25:51   
GoYa
klarisa je napisal/a:



goya, prsežm da k je pikica pisala o smuki sm vedla, da boš tist pripisala


ja, ljubavi, mal te moram podražit

grem danes tudi na motor, pa pol test delat mogoče se zgodi deja vu

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Verjetno ne bo nič
16.9.2005 12:31:07   
pika74
dejta z motorjem še mal pikici pomagat, da se zasidra

jst bom pa držala pesti, da se prime

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Verjetno ne bo nič
16.9.2005 15:20:01   
kapica
Neni, tudi meni je strasno zal zate. Upam, da si se vecraj dobro zjokala in ti je danes ze malo lazje.
Tudi jaz sedaj se kaksen dan pocakam, da vidim, ce bo kaj ali ne,pa me je ze sedaj tako strah kako bom cez dva dni razocarana.

Zelim ti vse dobro .


(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Verjetno ne bo nič
16.9.2005 15:20:48   
kapica
vecraj= vceraj

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Verjetno ne bo nič
16.9.2005 15:47:36   
neni
Hvala punce. Sem vaša sporočilca že v službi brala. In mi pridejo kar solze, ko tako lepo pišete. Ma kako mi ne bi ratalo, če imam pa tolk navijačic.
Sam v službi se ne da kaj več povedat, zdej sem pa že doma in sem spet "vaša".
Torej, zjutraj sem bila pri Rešu, dobila Klomifen, čez 14 dni grem po zamrznjenčke.
Če ne bo ratalo z njimi, bo pa v naslednjem postopku.
Še raje bi pa mela Eskimčke v juniju.
Tko, ne bit preveč žalostne, jaz sem pa itak tega že navajena.
Mejte se rade (predvsem sebe), čisto malo manj pa tudi svoje možeke. Tiste ki ste srečke pa uživajte s trebuščki.
Tudi me bomo!

lp Neni

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Verjetno ne bo nič
16.9.2005 15:54:49   
Maša26
Neni,

ne vem kaj rečt. Ne vem, zakaj hudiča je tako. Težko je najti smisel. Jaz načeloma ne maram umetnega optimizma v stilu saj bo in raznih lahkotnih fraz, da se te kdo na hitro odkriža..

Kar na jok mi gre, ko pomislim, kaj je nekaterim dano za prenašat. Samo to rečem, če je kaj na tem svetu fer, se mora vsem nam, ki čakamo, še posebej vsem, ki preživijo vse te postopke, to povrnit s stokratno srečo. Sicer vse skupaj nima smisla.

Tako da jaz verjamem v izravnavo in verjamem, da nam bo zato v prihodnosti LEPŠE!!!!!!!!!!!!!!!

Glede psihe!! Alergična sem na izjave, samo sprostite se pa bo, razne variante ne smeš mislit in to. Beda. Seveda je koristno, da nimaš samo želje v glavi in da imaš prostor še za druge stvari... absolutno pa to nima nobene zveze z verjetnostjo ne/zanositve. Celo to sem prepričana, če sodim po sebi, da smo fosilke nekako bolj mirne in uravnovešene glede želje in smo že prešle tisto histerijo začetnih mesecev, ki je po moje edina škodljiva. Pa ravno tako nekaterim rata kljub obsedenosti. Tako da nima veze. Sicer pa to že vemo.

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Verjetno ne bo nič
17.9.2005 17:40:41   
Anitka
Neni žal mi je, da se spet ni izteklo kot smo si vse skupaj s tabo želele.

Glede psihe pa sem tudi jaz brez kometarja. Sem istega mnenja kot naša stara znanka Pia 73, pa GoYa, Maša 26 in ostale. Najlažje je reči sprosti se. Jaz sem bila prve mesece še posbeje sproščena, pa sem zanosila? Ne niti približno. Pa gremo do banalne stvari: posiltvo - psiha - zanositev.

Verjamem pa, da nas na koncu temnega prodora čaka lučka, ki nas bo vse po vrsti nekoč razveselila. Do takrat pa moramo žal čakati in upati.

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Verjetno ne bo nič
17.9.2005 18:14:59   
PIKA
Neni, dovoli, da te spravim malo v dobro voljo, z mojo zgodbo!
Po skoraj 25 letih neprekinjenega jemanja KT sva se s fantom le opogumila (imava 39 in 40 let), da opraviva ta neverjeten podvig, dojenčka namreč. Zelo resno sem se pogovorila z mojim G, kateremu sem veličastno napovedala mojo odločitev. No, pa veselo na delo. Pregledala sem vse mogoče ovulacijske koledarje, ovulacijo izračunala do sekunde natančno, vestno sva se trudila, na vseh forumih sem težila. Tudi voziček sem že izbrala. Joj, neki dan me je tako grozno krčilo v levem jajčniku, to je bila sigurno oploditev, gnjavila sem Dr. Pušenjaka, itd. itd. Bila sem vsa napeta, sledilo je zaprtje, prsi so me bolele, še malo, pa bi že skoraj rodila. No, pa se dva dni pred nepričakovano M, le-ta pojavi. Da bi vi videle moje razočaranje! Že tri dni drsam z nosom po tleh. Jaz, ki sem nezmotljiva, česar se lotim, perfektno opravim, na tem izpitu pa sem prvič padla! Grozljivo, nezaslišano, kako se lahko to meni zgodi! No, sedaj se tolažim, užaljeno ližem rane in čakam, da M mine. Pa veselo na delo, naprej v nove boje. Mi vsaj ne bo manjkalo, ha-ha!

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Verjetno ne bo nič
18.9.2005 11:34:51   
Anitka
Pika tako je kar veselo na delo in upam, da tudi vama prav kmalu uspe.

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Verjetno ne bo nič
19.9.2005 13:49:10   
aljča
Neni tudi meni je zelo žal, ker ti ni uspelo.Bila sem 100%, da bova skupaj začele to lepo pot.
Zdaj ti pošiljam nosečniško pozitivno energijo in ti držim naprej pesti, da ti bodo eskimčki pa le prinesli veliko sončnega žarka.
Za vsako stvar pride pravi čas.Jaz nisem nikakor verjela da mi bo prvi IVF postopek prinesel sončni žarek,ki je pravi.In kaj naj sedaj rečem UPANJE UMRE ZADNJE zato draga dekleta nikoli ne obupajte.
Lepo pozdravljene Aljča

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Verjetno ne bo nič
19.9.2005 16:08:02   
tinkamiška
Neni, sem mislila na tebe, ko sem bila na morju in tekla brat novičke...



Držim pesti še naprej. Naj zmagajo zamrznjenčki!!! In ti z njimi

Tinka

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?