|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Računalniške igrice-črke, številke
12.11.2013 12:43:58   
Kimi6
Živjo,

zanima me, če imate kakšne dobre igrice, ki bi jih naložila na tablico, da bi se otrok učil črke, številke. Sem že malo gledala, pa ne najdem nič pametnega...user posted image


Lp



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Računalniške igrice-črke, številke
12.11.2013 12:44:59   
Kimi6
prosila bi za link user posted image

(odgovor članu Kimi6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Računalniške igrice-črke, številke
12.11.2013 13:05:36   
mateyka
imaš brojkalico
http://www.youtube.com/watch?v=6UltNvX_ZA4
ima tudi slovenski jezik

tukaj so sicer online (če poskrolaš dol, je lista z linki)
http://www.piki.si/igre.htm

ne vem pa če je smiselno, da mu daješ ang. igrice, ker potem bo bolj težko sledil navodilom. razen če ni dvojezičen.

(odgovor članu Kimi6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Računalniške igrice-črke, številke
12.11.2013 16:17:12   
Lukka
Na šeleshamer papir skupaj naredita družabno igro. Narišita 25 slikic. Drevo, rožico, žogo... Posebej pa naredita 25 majhnih kartic (kot pri igri spomin) na njem pa spet 25 različnih predmetov. Npr. DARILO, ROBOTA, ŽOLNO. In potem otrok odkriva kartice, ki jih zložiš narobe, kot pri spominu, in kartico kjer je darilo odloži na drevo, ker je ista črka.
S številkami naredi veliko železniško postajo in na vsakem vlaku napiši svojo številko, potem pojdita ven in s kredo narišita tire za vlake in potem spored kako bodo vlaki vozili in po katerih tirih...

Uporabi domišljijo in ne pusti, da računalnik prevzame vloge mameuser posted image

< Sporočilo je popravil Lukka -- 12.11.2013 16:18:04 >

(odgovor članu Kimi6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Računalniške igrice-črke, številke
12.11.2013 17:04:32   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Na šeleshamer papir skupaj naredita družabno igro. Narišita 25 slikic. Drevo, rožico, žogo... Posebej pa naredita 25 majhnih kartic (kot pri igri spomin) na njem pa spet 25 različnih predmetov. Npr. DARILO, ROBOTA, ŽOLNO. In potem otrok odkriva kartice, ki jih zložiš narobe, kot pri spominu, in kartico kjer je darilo odloži na drevo, ker je ista črka.
S številkami naredi veliko železniško postajo in na vsakem vlaku napiši svojo številko, potem pojdita ven in s kredo narišita tire za vlake in potem spored kako bodo vlaki vozili in po katerih tirih...

Uporabi domišljijo in ne pusti, da računalnik prevzame vloge mameuser posted image

Se podpišem user posted image Vem da je v današnjem času otrokm vse to zelo zanimivo, se pravi računalniki telefoni ipd... Dobrodošlo tudi kot neka dodatna občasna aktivnost, ampak je tudi moja hči imela veliko raje, puzzle s črkami in številkami, magnetke, kocke...

lp

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Računalniške igrice-črke, številke
12.11.2013 19:38:38   
malaMravljica
Jaz sem pa ena bolj lena mama zgleda in sem kar lani, ko je imel hud navdih za crke, no takrat je bil v Cicidoju poster z abecedo, pa sem mu jo na vrata sobe nalimala. In hodi gledat tja, drugace pa pise kar na papir. Se mi zdi fajn, ker se zraven uci se pravilno svincnik drzat in dobi v roko obcutek za pisat. Je pa sam izkazal zeljo po crkah, ker je non stop spraseval. In zadnjic sem mu rekla, da zna brat, v eni knjigico je bilo AAAAA napisano in sem sla s prstom pod to in je prebral prvo besedo v knjigi. In potem se je se izkazalo, da zna tekste kar precej knjigic na pamet user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Računalniške igrice-črke, številke
12.11.2013 20:11:27   
LuLu
jaz sem eno dol potegnila pred časom (Partis ali Mojblink) označeno imam, da se imenuje Miška. Imaš črke, like, številke, labirint,... lahke igrice. če najdem link, ti ga prilepim.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Računalniške igrice-črke, številke
12.11.2013 20:15:23   
LuLu
ta link sem našla, to je to...

http://www.miska.si/?id=287

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Računalniške igrice-črke, številke
13.11.2013 10:16:17   
Kimi6
superuser posted image , hvala vam za ideje,sej pišemo tud na roke, na računalnik bi bilo samo malo za popestritev za zraven.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?