|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ščitniki
8.1.2014 10:37:53   
saragr
Svakinja me je prosila,da nečaku kupim ščitnike za nogomet, za kolena. Ker res nimam časa hoditi od trgovine do trgovine, sem hotela prvo na netu najti ustrezne ščitnike in da potem samo skočim po njih. A bolj kot jih gledam manj razumem, eni so za en del, drugi za drugi, vsi so neke čudne oblike, tako da sem se izgubila kaj sploh iščem. Mi lahko katera pomaga kakšni morajo biti ti ščitniki, kako veš velikost itd. Jaz sem mislila da so ščitniki oblike kot za rolanje, a na netu so vsi nekam čudni, postani postavljeni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ščitniki
8.1.2014 10:49:27   
pipapopa
jaz bi njo prosila, da jih kupi in ji daš denar, ti pa izročiš darilo user posted image

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ščitniki
8.1.2014 11:21:06   
respect
V google vtipkaš ščitnike za nogomet in imaš milijon zadetkov

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ščitniki
8.1.2014 11:38:44   
saragr
Respect, napisala sem, da nimam pojma kako to izgleda in zanima me mnenje ljudi, ki takšne ščitnike imajo in vedo kje jih kupiti. V google znam vtipkati iskalno zahtevo in to sem tudi storila, in mislim, da sem napisala, da mi iskanje na netu ravno ne pomaga kaj prevec. Zato sem se obrnila na forum, za katerega mislim, da je namenjen izmenjavanju mnenj, izkušenj in v pomoč pri nevednosti. Ampak v zadnjem času opažam, da se na RR ne sme več nič vprašati, ker te takoj zabijejo z nekimi neumestnimi pripombami. Jaz forum ne koristim z namenom, nekoga za..je..t ali poniževat, ampak zgolj zato, da vprašam česar ne vem in da podam svoje mnenje ali izkušnjo. In nikoli ne komentiram teme na katere nimam točnega odgovora na vprašanje.

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ščitniki
8.1.2014 12:11:18   
respect
če si vtipkala v google potem veš kako to izgleda user posted image
Ščitniki so enaki se razlikujejo samo v firmah ....
Kupiš jih lahko v športnih trgovinah ali preko spleta.

Ja no sori če je bil neumnestni komentar da poguglaš user posted image verjetno še vedno ne znaš kako izgledajo,čeprav so pri ščitnih tudi slike !
No jaz sem podala svoje mnenje .
jaz sem ti že v prvo dala odg,ti ga pa sprejmi ali ne,tvoja stvar user posted image
Tko brez filozofiranja

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ščitniki
8.1.2014 16:17:57   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: saragr

Svakinja me je prosila,da nečaku kupim ščitnike za nogomet, za kolena. Ker res nimam časa hoditi od trgovine do trgovine, sem hotela prvo na netu najti ustrezne ščitnike in da potem samo skočim po njih. A bolj kot jih gledam manj razumem, eni so za en del, drugi za drugi, vsi so neke čudne oblike, tako da sem se izgubila kaj sploh iščem. Mi lahko katera pomaga kakšni morajo biti ti ščitniki, kako veš velikost itd. Jaz sem mislila da so ščitniki oblike kot za rolanje, a na netu so vsi nekam čudni, postani postavljeni.


Kolenske ščitnike za nogomet lahko dobiš v vseh normalno založenih prodajalnah s športno opremo. Tako, da ne rabiš posebej raziskovati glede tega po netu. Razen , če jih misliš naročiti preko spletne prodajalne. Vendar ti to odsvetujem. Če ne veš kako v bistvu to zgleda, ti bo rade volje povedal vsak prodajalec, če mu boš le razložila kaj želiš. Preko spleta je to težje in rizično kupovati ( sploh, če se na to ne spoznaš), ker ti tako ob nakupu nihče ne more svetovati in kar je tudi zelo pomembno- ščitnike je v bistvu potrebno pomeriti. Kolenskih ščitnikov je eno malo morje , tako kot je eno malo morje oblik, velikosti kolen in različnih materialov in proizvajalcev. Ker se morajo ščitniki dobro prilegati in v bistvu res ščititi kolena, ti tudi jaz svetujem, da daš mulotu denar za nakup le teh ali pa ga preprosto vzameš sabo v malo boljšo športno trgovino, kjer jih boste lahko v živo pomerili, se posvetovali in izbrali ustrezne.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ščitniki
8.1.2014 18:57:49   
saragr
Patrino hvala!
Nisem imela namena kupiti preko neta, samo pogledati kje jih prodajajo, da ne tekam od trgovine do trgovine, a sem se izgubila v masovni ponudbi, a js odkrito nimam pojma kako to izgleda in kar sem videla, mi je bilo čudno.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ščitniki
8.1.2014 19:32:02   
patrino
Tudi jaz sem bila bolj bosa glede tega ( sicer še vedno nisem nek ekspertuser posted image ), vendar sedaj vsaj malo bolj vem kam se obrniti , ko kaj takega rabi naš ta večji pobalin.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ščitniki
8.1.2014 22:23:21   
al1*
Pa si sigurna, da rabi ščitnike za kolena? Razen če je mogoče golman? Pa še ti imajo cele hlače podložene. Moj nogometaš ima ščitnike za goleni, ki jih da pod zokne (štucne), ker s ščitniki na kolenih bi bolj težko tekal po igrišču.
Mi jih večinoma kupimo ali v Hervisu ali pa v specializirani trgovini za nogomet (http://golgeter-shop.si/).

_____________________________

lp


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?